کانکس کتابفروشی , ساخت غرفه کتاب فروشی

کانکس کتابفروشی , ساخت غرفه کتاب فروشی

کانکس کتابفروشی , ساخت غرفه کتاب فروشی : فروش کتاب از جمله مشاغلی است که دارای مشتریان خاص بوده و اغلب این افراد تحصیل کرده و دارای سلایق خاص می باشند ، از این رو برای جلب توجه این مشتریان مشکل پسند ، نمای بیرونی و داخلی کانکس کتابفروشی دارای اهمیت خاصی است ، مخصوصا باید از روانشناسی رنگ ها در طراحی و ساخت این کانکس ها استفاده ویژه ای شود.

کانکس کتابفروشی , ساخت غرفه کتاب فروشی

کانکس های کتابفروشی برای فروش کتاب در کنار خیابان ها ، به عنوان کتابخانه در مدارس و سازمان های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های کانکس کتاب فروشی

از ویژگی ها و نکات مهم کانکس کتابفروشی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دارای رنگ آمیزی و طراحی خاص و ویژه
  • دارای قفسه بندی مناسب و اصولی
  • دارای نور کافی متناسب با رنگ بندی کانکس
  • امکان نصب گیت فروشگاهی در کنار درب خروجی
  • تعبیه محل مناسب برای قرار گیری صندوق فروشگاهی و سیستم بارکد خوان
  • تعبیه سیستم اتفاء حریق برای جلوگیری از آتش سوزی و خطرات احتمالی
  • و…

قیمت کانکس کتابفروشی ، غرفه کتاب فروشی

کانکس های کتابفروشی در دسته کانکس های فروشگاهی قرار گرفته و تنوع بالایی دارند. گروه کانکس سازی مامیس ، محصولات خود را به صورت کاملا سفارشی وو بر اساس نیاز و سلیقه مشتری طراحی و پیاده سازی می نماید . از این رو موارد مهمی بر روی قیمت کانکس کتاب فروشی تاثیر می گذارد. لذا جهت دریافت لیست قیمت و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در مامیس کانکس تماس حاصل فرمایید .

شرکت مامیس کانکس علاوه بر ساخت کانکس هاس ثابت در اندازه های بزرگ ، اقدام به طراحی و ساخت کانکس های نمایشگاهی در ابعاد و اندازه های کوچک نیز نموده است ، این کانکس ها قابلیت مونتاژ مجدد داشته و بعد از اتمام نمایشگاه و یا هنگام تغییر مکان ، به راحتی می توانید آن را باز کرده و در جای دیگری نصب نمایید.

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس