قیمت کانکس

قیمت کانکس به چه ویژگی هایی بستگی دارد؟

محاسبه قیمت کانکس در ساخت و اجرای کانکس، اتاقکهای پیش ساخته و سازه های پیش ساخته قابل حمل، بر مبنای ابعاد، کیفیت، طرح و مکان قرار گرفتن سازه می باشد که بنا به خواسته و نیاز مشتریان قابل محاسبه می باشد. گروه صنعتی کانکس مامیس با اجرای سازه های پیش ساخته و کانکس در کیفیت های متفاوت و قیمت های متنوع، مشتریان خویش را در امر انتخاب نوع سازه درخواستی یاری نماید، امید آن است تا بتوانیم در رفع نیازهای مشتریان خویش کوشا باشیم.

قيمت بعضي از كانكس هاي پركاربرد با ابعاد استاندارد كه توسط اين واحد صنعتي توليد مي شود به شرح ذيل مي باشد:


کانکس سالني به ابعاد  ۲٫۵*۶ نمای داخل PVC تیپ ممتاز فقط ۳،۹۰۰،۰۰۰تومان
کانکس سالني به ابعاد  ۲٫۵*۴ pvc تیپ ممتاز فقط ۲،۹۰۰،۰۰۰ تومان
 کانکس سالني به ابعاد ۲٫۵*۱۲ تیپ PVC فقط ۸،۲۰۰،۰۰۰ تومان
*** کانکس های ویلایی و پیش ساخته فول امکانات از متر مربع ۵۵۰،۰۰۰ تا ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان

ارسال به سراسر کشور با کمترین هزینه حمل و نقل

شاید شما از سری افرادی باشید که برای بار اول قصد خرید کانکس را دارید. در این مطلب سعی داریم به بررسی ویژگی ها و قیمت کانکس بپردازیم و شما را برای خرید کانکس ارزان قیمت راهنمایی کنیم.

توضیحاتی در خصوص کانکس

کانکس نوعی سازه و از سری تجهیزات ساختمانی است که به صورت پیش ساخته ارائه می شود. به طور کلی کانکس نوعی چهار دیواری برای اسکان موقت می باشد که البته امروزه کاربرد کانکس ها جنبه ی خدماتی و فروشگاهی نیز پیدا کرده اند. کانکس ها به دو نوع چرخدار و ثابت تقسیم می شوند.

نمونه های چرخدار برای مواقعی انتخاب می شود که قرار است کانکس مستمراً جا به جا شود. بدنه کانکس ها اغلب از جنس فلز است ولی سقف آن با ساندویچ پانل پردازش می شود که ساندویچ پانل از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

در ساخت کانکس ها از هیچ نوع مواد بتنی استفاده نمی شود و قطعات تنها به کمک جوش یا پیش و مهره به هم وصل می شوند. ابعاد و خصوصیات کانکس مانند جنس، رنگ، تعداد پنجره و ارتفاع آن بسته به نیاز مشتری است.

قیمت کانکس

آیا قیمت کانکس بستگی به انواع کانکس دارد؟

در بند های بعدی قصد بر این است که چندین کانکس پرکاربرد همراه با خصوصیات و ویژگی ها آن ها معرفی شود تا خریدار دست به انتخابی درست بزند. قیمت کانکس بسته به انواع کانکس نیز متغیر است. برخی از انواع کانکس عبارت اند از:

کانکس نگهبانی: این نوع از کانکس اغلب در ابعاد کوچک ساخته می شود و محیطی برای استقرار پرسنل حراست است . این نوع از کانکس امکان دید برای فرد نگهبان را در تمامی جهات فراهم می کند.

کانکس کارگاهی: این نوع کانکس جهت استقرار کارگر ها و نیرو های ساختمانی در پروژه های ساخت و ساز می باشد .

کانکس ویلایی: این نوع از سازه ی کانکسی دارای چندین اتاق و فضا می باشد و سرویس بهداشتی نیز دارد.

کانکس سرایداری: این کانکس جهت اسکان و استقرار فرد سرایدار و خانواده او به کار می رود و اغلب در حیاط مجتمع و یا در پارکینگ جایگذاری می شود.

کانکس فروشگاهی: نوعی کانکس برای راه اندازی نوعی محیط فروشگاهی برای فروش روزنامه و خوراکی می باشد.

کانکس اداری: این نوع از کانکس برای ایجاد نوعی محیط اداری جهت چیدن میز و صندلی کاربرد دارد.

کانکس سرویس بهداشتی: کانکس سرویس بهداشتی نوعی از کانکس است که در آن سرویس بهداشتی تعبیه می شود .

انواع بسیار متنوعی از کانکس ها وجود دارد که می توانید متناسب با نیاز خود، کانکس مورد نظر خود را برای خرید و فروش انتخاب نمایید. برای اطلاع از انواع کانکس به سایت مامیس کانکس مراجعه نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین ما در ارتباط باشید.

قیمت کانکس

مزایای استفاده کانکس چیست؟

استفاده از کانکس مزایای بسیاری را شامل حال فرد مصرف کننده می کند از جمله مزایای استفاده از کانکس سرعت حداکثری در تهیه آن است. تنها با یک زنگ می توانید سفارش خود را در کوتاهترین مدت ممکن تحویل بگیرید. کانکس ها در برابر زلزله تخریب نمی شوند و نسبت به این بلای ی طبیعی بسیار مقاوم هستند.

کانکس ها نسبتاً سبک هستند و به راحتی میتوان به کمک جرثقیل آن ها را جا به جا کرد. تنوع ساخت و تولید کانکس بسیار بالاست و در رنگ ها ، طرح ها و ابعاد مختلفی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. اسکان یافتن در کانکس ها نیز به سهولت امکان پذیر بوده و نیازمند تجهیزات خاصی نیست. کانکس ها به پریز برق و لامپ نیز می توانند مجهز شوند که جهت گرمایش می توان از بخاری های برقی استفاده کرد.

قیمت کانکس

بررسی قیمت کانکس

قیمت کانکس بسته به ابعاد و نوع کانکس متغیر است. برای انتخاب و خرید صحیح کانکس می بایستی در مورد اطلاعات و ویژگی های هر نوع کانکس اطلاعاتی کسب کنید.

مامیس کانکس در حالی که کانکس با قیمت مناسب را در اختیار شخص مصرف کننده قرار می دهد کیفیت محصول ارائه شده را نیز رعایت می کند. از آنجایی که قیمت کانکس ها بسته به نوع و ابعاد آن متغیر است بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما، تماس حاصل فرمایید و توسط تیم فروش راهنمایی شوید.

از جمله می توان بیان داشت که قیمت کانکس با توجه به ابعاد متفاوت می باشد. از این رو قیمت کانکس سه متری، قیمت کانکس ۴متری، قیمت کانکس ۶متری و تمامی ابعاد هم چنین قیمت کانکس ۳۰ متری متفاوت از یکدیگر می باشد و می بایست در این خصوص با مشاوران ما در ارتباط باشید تا از شرایط خرید و فروش کانکس و هم چنین قیمت کانکس مطلع شوید.

قیمت کانکس