خدمات تعمیرات کانکس

خدمات تعمیرات کانکس

اگر شما هم جز افرادی هستید که به هر دلیلی اقدام به خرید کانکس کرده اید حتما برای شما پیش آمده است که نیازمند خدمات تعمیرات کانکس باشید. گاهی اوقات ممکن است مشکلات مختلفی برای کانکس شما به وجود بیاید که برای برطرف کردن این مشکلات نیازمند خدمات تعمیرات کانکس باشید.

ما در این مطلب قصد داریم درباره تعمیرات انواع کانکس ها صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین اگر شما هم جز افرادی هستید که نیازمند این خدمات هستید و یا این که یک کانکس خریداری کرده اید به شما توصیه می کنیم حتما این مطلب را به دقت مطالعه کنید.

لیست خدمات قابل ارائه برای اجزای قابل تعمیر کانکس

کانکس در انواع  مختلف   با گذشت زمان  ممکن است  نیاز به تعمیرات و بازسازی  داشته باشد.  خدمات تعمیر کانکس شامل  طیف  وسیعی  از  راه‌حل‌ها  برای  تعمیر کانکس  ساده  دیواره  و  سقف  گرفته  تا  بازسازی  کامل  داخلی  و  خارجی.   کانکس مدنظر  را  به  بهترین  شکل  خود  بازمی‌گردانیم.

1. تعمیرات سازه ای:

 • اسکلت فلزی: شامل صافکاری، جوشکاری، ترمیم و یا تعویض قطعات زنگ زده یا آسیب دیده اسکلت فلزی کانکس
 • دیواره ها: شامل ترمیم و یا تعویض ورق های دیواره، عایق بندی، آب بندی، رنگ آمیزی
 • سقف: شامل ترمیم و یا تعویض پوشش سقف، عایق بندی، آب بندی، رنگ آمیزی
 • کف: شامل ترمیم و یا تعویض تخته کف، لایه های زیرین، کفپوش، و قارچ کشی

2. تعمیرات داخلی:

 • لوله کشی: شامل تعمیر و یا تعویض لوله ها، اتصالات، شیرآلات، رفع نشتی، و بازسازی سیستم لوله کشی
 • برق کشی: شامل تعمیر و یا تعویض سیم ها، پریزها، کلیدها، جعبه فیوز، و نصب چراغ ها و سایر تجهیزات برقی
 • عایق بندی: شامل بررسی و در صورت نیاز تقویت عایق بندی دیوارها، سقف و کف برای جلوگیری از هدر رفتن گرما و سرما

3. تعمیرات خارجی:

 • درب ها و پنجره ها: شامل تعمیر و یا تعویض درب ها و پنجره ها، لولاها، قفل ها، و درزگیرها
 • نمای خارجی: شامل رنگ آمیزی، نصب سiding جدید، و تعمیرات سایر اجزای نمای خارجی
 • حفاظ ها: شامل تعمیر و یا تعویض حفاظ های پنجره ها، درب ها، و سایر نقاط کانکس
 • نصب و راه اندازی: شامل نصب کانکس در محل جدید و راه اندازی سیستم های مختلف آن
 • بازسازی و نوسازی: شامل تغییر چیدمان داخلی، اضافه کردن فضای جدید، و نوسازی کلی کانکس

تعمیر مشکلات مربوط به بدنه خارجی

یکی از مهمترین مواردی که ممکن است باعث شود تا شما نیازمند خدمات مربوط به تعمیر کانکس شوید ایجاد مشکلات مختلف در بدنه خارجی کانکس ها است. گاهی اوقات این بدنه خارجی ممکن است دچار مشکلات مختلفی از جمله خوردگی و پوسیدگی شود که شما نیازمند این می شوید که آن را ترمیم کنید. در چنین شرایطی می توانید از گروه های خدماتی که تعمیرات کانکس را انجام می دهند کمک بگیرید و در نتیجه به راحت ترین روش ممکن این مشکلات را برطرف کنید.

عوامل مختلفی وجود دارند که ممکن است باعث آسیب رسیدن به بدنه خارجی کانکس ها شما شوند که از جمله این عوامل می توان به آسیب هایی که از طریق حمل و نقل و جا به جایی کانکس رخ می دهد، آسیب ها در اثر بارش باران و یا زنگ زدگی و … اشاره کرد.

توجه داشته باشید که برای تعمیرات کانکس حتما باید از یک گروه تخصصی کمک بگیرید چرا که برای این تعمیرات نیاز به فرد کارشناس می باشد. به همین منظور می توانید برای مشاوران و کارشناسان مامیس از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

خدمات تعمیرات کانکس

استفاده از خدمات تعمیرات کانکس برای تعمیر بخش های داخلی

علاوه بر بخش های خارجی ممکن است گاهی اوقات بخش های داخلی کانکس شما نیز آسیب ببینند که باعث شوند تا شما نتوانید درون این کانکس ها بمانید و مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورند. در چنین شرایطی نیز شما می توانید از خدمات مربوط به تعمیر کانکس استفاده کنید و به راحتی هرچه تمام کانکس خود را تعمیر کنید.

به صورت کلی شناسایی آسیب هایی که درون کانکس وجود دارد کاری تخصصی است که نیازمند صرف زمان است و به همین علت به شما توصیه می کنیم حتما این کار را به یک تیم حرفه ای واگذار کنید. از جمله مشکلات مختلفی که ممکن است در داخل کانکس شما به وجود بیاید که نیازمند تعمیر باشد می توان به نشت آب، مشکلات موجود در سقف و … اشاره کرد.

تعمیر سیستم های برق کشی کانکس ها

اگر تا بحال جهت خرید و یا فروش کانکس کرده باشید حتما می دانید که سیستم های سیم کشی کانکس ها معمولا سیستم های خاصی هستند که در صورت بروز مشکلی برای آنها نیازمند این هستید که تعمیر آنها را به یک گروه و یا شخص حرفه ای واگذار کنید.

یکی از وظایف شرکت ها و گروه هایی که خدمات مربوط به تعمیرات کانکس را ارائه می دهند این است که در صورت بروز مشکلی برای این سیستم ها اقدام به حل آنها کنند. علاوه بر این در صورتی که شما نیاز داشته باشید که این سیستم را ارتقا دهید تا بتوانید به شکل بهتری برق کشی کانکس خود را انجام دهید نیز می توانید از خدمات تعمیر کانکس کمک بگیرید.

خدمات تعمیرات کانکس

تعمیرات در و پنجره و کف کانکس

از دیگر خدماتی که معمولا در تعمیرات کانکس شاهد آن هستیم خدماتی است که مربوط به تعمیرات کانکس در و پنجره و همینطور کف کانکس می باشد. معمولا مشکلات بسیار زیادی برای کف و یا در و پنجره های کانکس به وجود می آید که در این شرایط شما نیازمند یک تیم حرفه ای هستید تا این مشکلات را برای شما حل کنند.

شکسته شدن در و پنجره و یا خرابی های این چنینی نیازمند تعمیرات خاصی هستند. گاهی اوقات نیز ممکن است کف کانکس ها به دلایل مختلف همچون رطوبت بالا دچار مشکل شوند که در این شرایط نیز شما می توانید اقدام به تماس با ما برای تعمیر کانکس خود کنید اقدام کنید.

قیمت تعمیرات کانکس

اگر شما هم جز افرادی هستید که نیازمند استفاده از خدمات تعمیرات کانکس هستید می توانید به راحتی با شماره تلفن ما تماس بگیرید، استفاده از خدمات خرید و فروش کانکس مامیس مزایای بسیاری دارد که از جمله آنها می توان به قیمت کانکس به میزان مناسب اشاره کرد. شما می توانید برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

خدمات تعمیرات کانکس

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس