کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی سیار و شیک پیش ساخته + انواع، ابعاد و تصاویر

کانکس فروشگاهی یکی دیگر از انواع کانکس های آماده یا بهتره بگیم پیش ساخته است که صاحبان این کیوسک برای ارائه خدمات و محصولات مختلف از آن برای مشتریان استفاده می کنند که در انواع مختلف وجود دارد و در ادامه تک تک آن هارا معرفی خواهیم کرد.
این سازه پیش ساخته طرحی جدید از دستاوردهای حوزه معماری و عمران است که به تنهایی تغییرات اساسی در عرصه ساختمانی ایجاد کرده است که با توجه به جم و جور بودن آن دارای امکانات فروشگاهی کامل است. ناگفته نماند که این سازه پیش ساخته بیشتر به عنوان کانکس مغازه ای نیز شناخته می شود. از طرفی بهتر است بدانید که در انگلیسی به آن Shop kiosk نیز می گویند و معادل آن در فارسی کیوسک فروشگاهی است.

کانکس فروشگاهی که به آن کانکس مغازه ای نیز می گویند با امکانات مختلفی قابل ساختن خواهد بود و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. تنوع سفارش کانکس فروشگاهی بالا است و آن را به گونه ای طراحی می کنند که برای استفاده از یک شهر به شهر دیگر قابل جابه جایی باشد.

این امکان که کانکس فروشگاهی را با ابعادی بزرگ تر دمونتاژ کرد و در محلی دیگر مونتاژ نمود، وجود دارد. ابعاد کانکس های فروشگاهی می تواند همانند باجه های بلیط فروشی الکترونیکی کوچک باشد و یا برای استفاده به عنوان هایپر مارکت بزرگ باشد.

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا سبب ایجاد تحولی بزرگ در ساخت این کانکس ها شده است. بیش ترین نوع کانکس فروشگاهی مربوط به سوپرمارکت ها است که در مکان های مختلفی دیده می شود و دارای بیشترین رشد نیز هستند.

از جمله کاربری های این کانکس ها میوه و تره بار، کانکس نمایشگاهی، ویترین، بوفه و … می باشد. این کانکس ها می توانند از:

 • سیستم قفسه و کابینت
 • سینک ظرفشویی
 • تهویه مناسب
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی
 • انواع تجهیزات فروشگاهی
 • یخچال های فروشگاهی و صنعتی
 • حفاظ آکاردئونی
 • و …

برخوردار باشند که در قیمت آن تاثیرگذار هستند.

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی چیست و چند نوع دارد

همانطور که در مقدمه این مقاله، به کلیت کیوسک فروشگاهی اشاره شد، این کانکس برای هرکسی که به دنبال فضایی کوچک به سبک فروشگاه های بزرگ هستند که در آن برای توسعه کسب و کار خود فعالیت کنند بسیار مناسب ومقرون به صرفه است به طوری که کانکس فروشگاهی دست دوم نیز در بازار یافت می‌شود و با کمترین هزینه می‌توان آن را یافت.

نوع کانکس مطلبی بسیار مهم در تعیین قیمت کانکس مغازه ای بوده که با توجه به سلیقه متنوع و کاربرد های مختلف این سازه می توان آن را در انواع طرح ها با قابلیت های مختلفی پیدا کرد که از جمله انواع کانکس های فروشگاهی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مطمئناً برای توضیح کیوسک فروشگاهی بسیار کنجکاو هستید که بدانید این سازه آماده چه کاربردهایی می تواند داشته باشد و آیا برای حرفه یا کسب و کار شما مناسب است یا خیر. توجه داشته باشید که در یک سوله پیش ساخته از این نوع می توان از کسانی که قصد فروش محصولات مورد نیاز را به صورت فروشگاهی دارند به خوبی حمایت کرد. از کانکس ها می توان برای مشاغلی مانند:

 1. روزنامه فروشی
 2. تنقلات
 3. فست فود
 4. بوفه
 5. رستوران های کوچک
 6. و… استفاده کرد.

انواع کانکس فروشگاهی

نکته ای که مهم است این هست که گروه مامیس کانکس تولدی کننده انواع کانکس های اداری، فروشگاهی، کارگاهی و … با سال ها تجربه در ابتدا شرایط مشتری را بررسی کرده و با توجه به نوع نیاز آن و محل فعالیتش اقدام به ساخت و فروش کانکس فروشگاهی به آن می‌کنند.

کانکس مغازه با توجه به کاربری‌های مختلف با طرح‌ها و مدل‌های مختلف به بازار روانه می‌شود. همچنین یادآور می‌شویم که سازندگان کیوسک‌های فروشگاهی سعی می‌کنند مواد مورد استفاده را با آب و هوای منطقه شما تطبیق دهند تا در طول زمان کیفیت و دوام آنها کاهش نیابند.
به همین دلیل پس کانکس های فروشگاهی نیز به مدل های مختلفی با کاربرد های مختلفی تقسیم می‌شوند. و گروه ما بر اساس نیاز مشتریان آن ها تولید می‌کند و در مکان های مختلفی کاربرد دارند برخی از آن ها عبارت‌اند از:

 • میوه و تره بار برای بازار
 • کانکس اداری در ورودی دانشگاه ها و …
 • کانکس فروشگاهی سیار جهت جابجایی
 • برای فروش لوازم در ورودی بیمارستان ها
 • احداث مجتمع نانوایی
 • کانکس مغازه ای برای فروش تنقلات

در ادامه شما را با انواع کانکس فروشگاهی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید و ویدئوی کانکس فروشگاهی مامیس را تماشا کنید.

کانکس فروشگاهی سیار

کسب و کارهایی که هر روز نیاز به جابجایی دارند اغلب از این نوع سازه ها استفاده می کنند.

این نوع از کانکس ها با توجه به ویژگی منحصر به فردی که دارند، با چرخ هایی که در 4 گوشه آن ها نصب میشود و با کمک اهرم های تعبیه شده در درونشان میتوانند حرکت کنند و به راحتی جابجا شوند،کانکس های فروشگاهی سیار نسبت به سایر کاربرد بیشتری دارند و برخی از مزیت های آن ها عبارت اند  از:

 • به راحتی میتوان محل کار خود را تغییر داد
 • پارک و نصب آسان
 • امکان مدیریت بسیار راحت تر
 • فروش در انواع نکات شهر
 • برای شستشوی آن نیازی به ریخت و پاش نیست و به راحتی میتوان به کارواش برد
 • از امنیت بیشتری برخوردار هستند و میتوان شب ها با خود مکانشان را جابجا کرد
 • و…

کانکس فروشگاهی متحرک

کانکس فروشگاهی شیک و لوکس

تجربه به ما ثابت کرده است که طراحی کانکس قبل از انجام کار از دور ریز مواد و ورق ها جلوگیری می‌کند که این خود در قیمت کانکس تاثیر بسزایی دارد و همچنین با توجه به نوع خواسته و علاقه مشتری قابل ادیت هست و به راحتی می‌توان نوع طرح را تغییر داد و کانکس شیک تری ساخت در نهایت.

طراحی ظاهری این نوع کانکس ها در مقایسه با موارد قبلی بسیار شیک تر بوده و از متریال ها و مصالح ویژه ای برخوردار می باشد. کیوسک های توریستی، ایستگاه های بانک و فست فود از جمله این نوع کانکس ها می باشد.

نکته دیگر این است که برنامه ریزی باعث کاهش خطا و افزایش رضایت مشتری از خرید خود می شود و می توان کارها را طبق برنامه پیش برد و از وقوع بسیاری از مشکلات را جلوگیری کرد. در ادامه برخی از موارد مهم که در طراحی کانکس فروشگاهی لوکس باید به ان ها توجه کرد را شرح خواهیم داد.

کانکس فروشگاهی لوکس

دقت به نور و باز بودن فضای کانکس

نکته ای حتما خودتان هم قبلا با آن روبرو شدید استفاده از نور های مصنوعی به کمک لامپ ها است که باعث پر زرق و برق شدن کانکس می‌شود، ولی آیا واقعا این نور ها می‌توانند جای نور طبیعی و خورشید را بگیرند؟ قطعا خیر معجزه ای که نور طبیعی با زیبایی فروشگاه شما می‌کند خیره کننده است.
برای اینکه فضایی بسیار دل باز و مشتری پسند داشته باشید باید از نور طبیعی حداکثر بهره را برد و از تاثیر آن بر کیفیت کانکس غافل نشد.

دقت به اندازه و جلوگیری از پرتی فضا

در چنین مغازه های کوچکی، فضاها از اهمیت ویژه ای برخوردارند و نمونه ساختار مغازه های قدیمی را باید نادیده گرفت و طبق استاندارد طراحی کانکس ساندویچ پانل پیش رفت. برای این منظور طراح کانکس باید از فضاهای باز و یک دست استفاده کند تا فضای کوچک برای افراد داخل کانکس به چشم نیاد حس بدی به آن ندهد.

مدل ورودی کانکس یا بخش ارتباط با مشتری

این بخش رابط بین فروشنده و خریدار است به طوری باید به آن دقت شود که حس خوب درون کانکس را به بیرون آن انتقال دهد. طراحی این قسمت می تواند نشان دهنده مهارت شرکت کانکس سازی باشد. حریم ورودی باید رعایت شود تا هنگام ورودی زیاد فضا از دست نداد.
در این قسمت باید فضای بین درب ورودی و فضای ابتدای درون کانکس را طراحی کرد و این طراحی کانکس فروشگاهی را می توان به صورت متریال یا با استفاده از نقوش و تکنیک های طراحی انجام داد.

کانکس فروشگاهی کتابخانه ای

در دنیای امروز شاهد گسترش علم و فناوری در زمینه های مختلف هستیم. اما با وجود ظهور اینترنت، کتاب های الکترونیکی و سی دی، هنوز هم دوستداران کتاب و کتابخوانی وفاداری خود را به کتاب ثابت می کنند و در هر موقعیتی که باشند و فرصت های مناسب و اوقات فراغت خود اقدام به کتاب خواندن می‌کنند.

کانکس فروشگاهی کتابخانه
از این رو مجموعه مامیس کانکس با توجه به مجموعه های ساختمانی کتابخانه ها و نوع طراحی آن ها، به منظور گام برداشتن در فرهنگ سازی و ارتقای سطح دانش افراد جامعه، مجموعه کتابفروشی را در قالب کانکس فروشگاهی کتاب طراحی و تولید میکند. تا افراد بتوانند با تهیه ان اقدام به فروش کتاب در سطح شهر کنند.

این نوع از مدل های کیوسک های مغازه ای نیز دارای دو نوع ثابت و قابل حمل(چرخ دار) می باشد. نوع مخزن سیار می تواند در مناطقی که هیچ فعالیت فرهنگی مرتبط با کتاب وجود ندارد، مؤثرتر باشد. در حالی که از نوع معمولی کیوسک بیشتر برای فروش کتاب در شلوغ ترین نقاط شهر استفاده می شود. مامیس کانکس در ساخت این سازه پیش ساخته توجه زیادی به زیباسازی دارد چرا که می خواهیم مخاطب و علاقه مندان به کتاب را جذب کنیم.

کانکش فروشگاهی کامپوزیت

مجموعه مغازه کامپوزیت سازه ای بسیار زیبا است که از رنگ های مختلف ساخته و تولید می‌شود. نمای کامپوزیت زیبای این کانکس بسیار چشمگیر است و استفاده از آن بیشتر برای مواردی که در معرض دید و چشم ردم است استفاده میشود. در ساخت آن برای زیبایی پنجره های آن را از جنس upvc طراحی کرده که کمی هزینه ساخت آن را بالا میبرد.

کانکس فروشگاهی کامپوزیت

استفاده از این نوع کانکس های فروشگاهی کاملا بستگی به نوع درخواست کارفرما است و اگر هزنیه بیشتری تقبل کند میتواند از آن ها بخرد و استفاده کند که علاوه بر شیک بودن از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند. می‌توان به عنوان کانکس اداری لوکس نیز استفاده کرد.

کانکس فروشگاهی چوبی

این نوع کیوسک های فروشگاهی از جنس چوب های طبیعی ساخته می‌شوند و نمای بیرونی آن ها نیز کاملا پوشیده شده از چوب است. و به علت جنس خوب آن ها در هوای بارانی و مقابل تابش نور مستقیم نیز دارای مقاومت بالایی هستند که بهترین نوع از آن ها کانکس فروشگاهی ترموود است.

کانکس فروشگاهی دست دوم

یکی از مزایای کانکس  خرید این محصولات به صورت دست دوم است. خرید اینگونه سازه ها به صورت دست دوم قیمت کمتری داشته و می توان به سرعت آن را در محل مورد نظر نصب و راه اندازی نمود. کانکس فروشگاهی دست دوم و نکات مورد توجه در هنگام خرید این سازه ها را در ادامه این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم.

معمولا به علت سرعت ساخت بالا و قابلیت حمل و نقل ساده از کانکس جهت راه اندازی کسب و کار بسیار استفاده می شود. افراد زیادی به دلیل کم بودن قیمت این نوع سازه ها در مقایسه با سازه های سنتی تمایل به استفاده از آن جهت فروشگاه دارند. به همین دلیل کانکس های فروشگاهی با تنوع فراوان جهت استفاده در امور مختلف تولید می شود.

در صورتی که از این سازه ها به خوبی استفاده شود و عوامل محیطی نیز تاثیرات زیادی بر آن نگذارد کانکس ها چیزی بیش از بیست سال عمر مفید دارند. اما بعد از سپری شدن این دوران نیاز به تعویض و تغییر در قسمت های فرسوده وجود دارد.

 

کانکس فروشگاهی دست دوم بعضی از افراد بعد از طی این مدت کانکس فروشگاهی خود را با کانکس های نو تعویض می نمایند. اما تعدادی از افراد به دلایل مختلفی از قبیل کم کردن هزینه اولیه راه اندازی کسب و کار اقدام به خرید کانکس دست دوم می کنند. اما در هنگام خرید این نوع سازه ها باید حتما به چند مورد مهم توجه نمود.

نکات مهم در هنگام خرید کانکس فروشگاهی دست دوم

بیشتر افرادی که اقدام به خرید کانکس فروشگاهی دست دوم می کنند به علت عدم آگاهی از چگونگی خرید این سازه ها ممکن است دچار ضرر شوند. برای همین دقت به چند نکته مهم به این افراد کمک زیادی می کند تا از ضرر مالی به خود جلوگیری نمایند.

 • توجه به سیستم های نصب شده بر روی کانکس مانند سیستم گرمایشی و سرمایشی، سیستم برق کشی و سیستم لوله کشی .
 • توجه به متریال بدنه و پوسیدگی در این قسمت از سازه
 • توجه به عایق بدنه و سقف و تعویض این قسمت
 • توجه به شاسی کانکس، معمولا کانکس های دست دوم به سرعت در این قسمت دچار فرسودگی می شوند.

مزایای استفاده از کانکس فروشگاهی دست دوم

 1. از مهمترین مزیت هایی که باعث می شود تا افراد تمایل به خرید کانکس فروشگاهی دست دوم داشته باشند می توان به این موارد اشاره نمود.
 2. قیمت کانکس دست دوم. معمولا این نوع کانکس ها قیمت بسیار کمتری نسبت به کانکس های نو داشته و بسیار مقرون به صرفه هستند.
 3. آماده بودن کانکس فروشگاهی دست دوم باعث سرعت در راه اندازی کسب و کار می شود.

نکات مورد توجه بعد از خرید کانکس فروشگاهی دست دوم

بعد از خرید این کانکس ها نیز باید خریدار به چند نکته مهم توجه نماید. این نکات باعث می شود تا کانکس دست دوم به سرعت آماده کاربری شود.

 • جوشکاری در قسمت های مختلف جهت استحکام بیشتر بدنه
 • تعویض عایق بدنه و سقف با عایق های نو
 • استحکام بخشیدن به قسمت شاسی
 • تعویض سیم کشی و لوله کشی در قسمت های آسیب دیده
 • رنگ آمیزی بدنه و سقف
 • عایق کاری بام کانکس

معایب کانکس های فروشگاهی دست دوم

در بعضی از موارد با این که کانکس فروشگاهی دست دوم دارای قیمت بسیار مناسبی است اما در زمان خرید متوجه وجود بعضی از مشکلات در آن نشده و امکان ایجاد ضرر مالی بسیار زیاد است. نداشتن تخصص در هنگام خرید این سازه ها نیز باعث می شود در بعضی از مواقع صرف هزینه های تعمیرات بیشتر از خرید کانکس نو شود و مجبور به فروش کانکس شوید.
برای همین نیاز است که هنگام خرید این سازه ها حتما از افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. خرید از فروشندگان معتبر نیز کمک می کند تا دچار خسارت نشوید.

کانکس فروشگاهی چوبی

ویژگی کانکس فروشگاهی مامیس کانکس

برای سفارش فروشگاه کوچک خود از جنس کانکس باید با مشخصات مهم این محصول آشنا باشید. برخی از ویژگی های کلی آن ها عبارت‌اند از:

 1. مقاومت بالا در برابر زلزله یا برخورد که در کانکس کارگاهی نیز از اهمیت بخصوصی برخور دار است.
 2. امکان استفاده از شیشه هایی با مقاومت بسیار بالا
 3. دارای امنیت بالا
 4. تولید در رنگ های مختلف
 5. قابلیت شخصی سازی
 6. امکان نصب انواع کرکره ها
 7. دیزاین و ویترین شیک و لوکس
 8. قابلیت مجهز کردن به سیستم تهویه هوا و ضد حریق
 9. مجز کردنشان به سیستم های اسپلیت (کولر و بخاری)

بر دیگر از ویژگی های اصلی کانکس فروشگاهی به شرح زیر است:

ابعاد کانکس مغازه ای و اجزای تشکیل دهنده متنوع در مامیس

در طراحی کانکس های فروشگاهی ابعاد مشخص و ثابتی وجود ندارد چرا که با توجه به نیاز کاربران و فضایی که در اختیار دارند این سازه ها طراحی می شود که به طبع سازه هایی با ابعاد کوچکتر هزینه های کمتری را به دنبال دارند از این رو ابعاد سازه در تعیین قیمت کانکس مغازه ای موثر عمل می کند. البته لازم به ذکر است که همواره ساز های استاندارد مدنظر قرار داده می شود و متناسب با نیاز مشتریان و متراژ مورد نظرشان قابل تغییر خواهد بود.

شا می توانید برای اطلاع از شرایط ثبت سفارش خرید و فروش کانکس و دریافت مشاوره در خصوص بهترین سازه مورد نیاز خود می توانید با کارشناسان مامیس از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

ابعاد کانکس های فروشگاهی به صورت پیش فرض در اندازه مشخصی ساخته می شود اما به سفارش مشتری ممکن است آن را کوچک تر یا بزرگتر نیز تولید نمود. برای اسکلت و شاسی آن از تیرآهن های سنگین و پروفیل های آهنی استفاده می شود تا سازه پایداری خوبی داشته باشد.

جوش الکتریکی سبب اتصال اجزای اسکلت به یکدیگر می شود و برای این که در محیط های مرطوب دچار فرسایش نشود از پوشش ضد زنگ برای آن استفاده می شود. از سرامیک برای کف کانکس می توان استفاده نمود و از پلی استایرن نسوز برای عایق بندی جداره های سقف و دیوار استفاده می شود.

دیوارپوش های آن قابل شستشو و ضد ضربه خواهند بود و از ورق های کامپوزیت آلومینیومی و چوب های ترمو برای نمای بیرونی می توان استفاده کرد. برای سطوح شیشه ای از جام های شیشه سکوریت استفاده می شود و برای نورپردازی بیرونی می توان از چراغ های کم مصرف آفتابی استفاده نمود.

برای این که بتوان در پایان استفاده از کانکس پس از یک روز کاری سطوح بازشو آن را جوشاند از کرکره برقی ریموت دار استفاده می شود که در درب اصلی و قسمت های شیشه ای گذاشته می شود بدین ترتیب امنیت آن تامین می گردد.

عایق صدا و حرارت

از آنجایی که عایق پلی استایرن مناسب ترین انتخاب برای عایق صدا و حرارت در ساخت کانکس های فعلی است، عایق دیوار های کانکسی مامیس با استفاده از ساندویچ پانل هایی ساخته می‌شود که دارای هسته میانی از جنس پلی استایرن هستند و کاملا ضد حریق و صوت است. در اینجا برخی از ویژگی های منحصر به فرد عایق پلی استایرن برای سازه های پیش ساخته را نام میبریرم:

یک نمونه از ورق های عایق صدا

 1. عایق آب و غیر قابل نفوذ
 2. باعث سبک وزن شدن سازه می‌شوند
 3. ضرری برای سلامتی انسان ندارد
 4. سازگاری با طبیعت
 5. مقاومت بالا و کیفیت مناسب
 6. و…

قابلیت شستشوی آسان

قطعا یکی از مزیت های عالی یک سازه قابلیت شستشوی آسان آن است، به طوری به راحتی بتوان سازه را شست و تمیز کرد. از این رو چون کانکس های فروشگاهی بیشتر در دید هستند و افراد برای خرید به آن ها مراجعه میکنند پس باید تمیز باشند تا مشتری از آن ها خرید کند.
در نتیجه یکی دیگر از مهم‌ترین مشخصات داخلی کانکس فروشگاهی این است که در صورت نیاز می‌توان دیوارها را به جهت بهداشت و پاکیزگی به راحتی شست. به جهت آنکه کانکس پیش ساخته مورد نظر دارای کاربری فروشگاهی است ظاهر و زیبایی در ان ها از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در زمان های مختلف اقدام به تمیز کردن آن ها کرد.

نمای بیرونی کانکس قابل شستشو

جابجایی آسان

همانطور که در بالا شرح دادیم ویژگی جابجایی یکی از مهم ترین مشخصه های کانکس های فروشگاهی است و صاحب مغازه هر زمان که خواست بتواند مکان کسب و کار خود را تغییر دهد.

قیمت کانکس مغازه ای

قیمت کانکس مغازه ای به عوامل متعددی از جمله نوع مصالح استفاده شده و سایز سازه بستگی دارد که کاربران با برآورد نیازهای خود می توانند بهترین و ارزان ترین گزینه را در اولویت خرید خود قرار دهند. وب سایت مامیس کانکس با فروش انواع مختلف کانکس فروشگاهی در قیمت مناسب معتبرترین فروشگاه اینترنتی می باشد.

بررسی قیمت کانکس مغازه ای

کانکس مغازه ای یا فروشگاهی به عنوان یک کیوسک پر کاربرد شناخته می شود که از دوران گذشته در فضای شهری با کاربری های مختلفی به فعالیت مشغول بوده است. که در حال حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی شاهد ساخت و طراحی انواع کانکس های مغازه ای در اقصی نقاط جهان می باشیم که از مهمترین موضوعاتی که ذهن اغلب کارفرمایان و مشتریان را درگیر خود می کند، قیمت کانکس مغازه ای می باشد که در این خصوص می توان گفت نوع نرخی که برای فروش این نوع کانکس ها مشخص می شود به عوامل بسیاری بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن مشخص کرد.

همچنین وجود نوسانات در بازار بر نرخ کانکس های فروشگاهی تاثیر می گذارد از این رو کاربرانی که قصد دارند این کانکس را با قیمت های مناسب و ارزان تهیه کنند می توانند از وب سایت ما اقدام نموده و نمونه ای از طرح های مختلف این سازه را با نرخ های مختلف مشاهده نمایند و در صورت مورد پسند و تایید قیمت محصول، سفارش خرید کانکس خود را به ثبت برسانند.

عوامل موثر در قیمت کانکس مغازه ای

همانطور که در بخش قبلی ذکر کردیم عوامل متعددی در قیمت کانکس مغازه ای تاثیرگذار می باشد که از جمله این عوامل می توان به نوع کانکس مغازه ای، نوع متریال های استفاده شده در تولید آن، قابلیت ها و ویژگی های محصول و ابعاد سازه اشاره نمود. کاربران و خریداران می توانند به صورت آنلاین انبوهی از نمونه های مختلف این سازه را مورد بررسی و مشاهده قرار داده و با توجه به مقدار بودجه ای که در اختیار دارند مناسب ترین گزینه را در ثبت سفارش خود قرار دهند.

کانکس مغازه ای به منظور ارائه خدمات مختلف به مشتریان طراحی می شود و از این سازه ها در نقاط پرتردد شهری بهره مند می شوند که البته در توقف گاه های بین شهری نیز می توان شاهد فعالیت این کانکس های خدماتی باشیم. این سازه با داشتن کاربرد های بسیار از جمله کانکس های فست فود و کانکس های سوپر مارکت و …از پرتقاضاترین و پرسفارش ترین سازه های امروزی به شمار می رود.

طراحی و نمای داخلی و خارجی فروشگاه نیز باید به گونه ای زیبا طراحی شود که به زیبایی محیط شهری بیفزاید.

خرید و فروش و قیمت کانکس فروشگاهی

گروه صنعتی کانکس مامیس با برخورداری از سالها تجربه و همراه با کادری مجرب در طراحی و ساخت انواع کانکس فروشگاهی، کانکس رستوران و کانکس فست فود و … آماده است تا رضایت شما را در باب هر آنچه که از یک کانکس فروشگاهی، رستوران، سوپرمارکت، مغازه و فست فود انتظار دارید را برآورده کند. مامیس کانکس دارای تولیداتی با کیفیت بالا و مقاوم در مقابل سرما،گرما و هرگونه شرایط جوی است.

شما می توانید در صورت سفارش ، خرید کانکس ،مشاوره و اطلاع از  قیمت کانکس با مشاورین ما در کانکس تماس بگیرید.

سفارش کانکس های فروشگاهی

مجموعه مامیس کانکس برای انواع کانکس فروشگاهی طرح هایی اختصاصی ارائه می دهد که هر یک دارای خصوصیاتی منحصر به فرد و کارآمد هستند. برای سفارش کانکس فروشگاهی با کارشناسان ما می توانید تماس برقرار کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. با توجه به ابعاد و دیگر خصوصیات کانکس های فروشگاهی قیمت آن نیز مشخص خواهد شد.

اگر به دنبال کانکسی برای عرضه محصولات فروشگاهی هستید به وب سایت مامیس کانکس مراجعه کنید و انواع مدل ها را مشاهده نمایید. سفارش خرید و فروش کانکس در ابعاد و کاربری های مختلفی از جانب خریدار صورت می گیرد. مامیس کانکس با بالا بردن کیفیت و استفاده از مهندسینی مجرب خدمات رسانی این کانکس ها را به حداکثر رسانده است.

نظرات خود را بنویسید


8 پاسخ به “کانکس فروشگاهی سیار و شیک پیش ساخته + انواع، ابعاد و تصاویر”

 1. آواتار ملینا قاسم زاده ملینا قاسم زاده گفت:

  سلام و عرض ادب شما کانکس فروشگاهی دست دوم هم میفروشید؟؟

 2. آواتار نادر قمری نادر قمری گفت:

  ببخشید مزاحم شدم کانکس فروشگاهی و رستوران تولیدی مامیس یکیه دیگه نه یا مدل های مختلف و جدا دارین؟!

  • آواتار mamisconex mamisconex گفت:

   سلام
   کانکس های تولیدی مامیس در تنوع بسیار بالایی موجود می باشند جهت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن 09122509755 در واتساپ ارتباط برقرار کنید تا مدل های مختلف برایتان ارسال شود

 3. آواتار مهدیه داود زاده مهدیه داود زاده گفت:

  خسته نباشید ابعاد کانکس فروشگاهی سیار شما چه تفاوتی با مدل ثابتش دارع؟

 4. آواتار هادی محمدی هادی محمدی گفت:

  سلام ببخشید کانکس فروشگاهی ساندویچ پانل که تولید میکنید از نظر قیمتی چقدر با کانکس فروشگاهی کامپوزیت تفاوت داره ممنون میشم از پاسخگوییتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس