قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم

قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم

قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم به شدت تحت تاثیر متریال به کار برده شده در ساخت کانکس است. به طور کلی قیمت تمام کانکس‌ها بر اساس متراژ، نوع کاربری و امکانات کانکس، متریال ساخت کانکس و نو یا دست دوم بودن کانکس تعیین می‌شود. کانکس‌ها در حقیقت سازه یا خانه‌های از پیش ساخته شده‌ای هستند که کاربردهای بسیاری زیادی دارند. در حقیقت پناهگاهی هستند که حتی می‌توانند به صورت دائم نیاز به داشتن یک سرپناه را تامین کنند. گرچه ویژگی‌های یک خانه واقعی را ندارند، اما امروزه با امکانات خاص و ویژه‌ای ساخته می‌شوند که به واقع کم از خانه‌های واقعی نیستند.

قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم به چه فاکتورهای بستگی دارد؟

در ابتدا باید به این موضوع به طور کلی اشاره کنیم که دست دوم بودن یک کانکس روی قیمت آن تاثیر دارد. در هر صورت افت قیمت یک کالای دست دوم واقعیتی انکارناپذیر است. اما این افت قیمت تا چه حد و اندازه‌ای باشد، به شکل سازه، کیفیت سازه و تمیزی و سالم بودن سازه بستگی دارد. بنابراین می‌توان اینطور گفت که یک کانکس دست دوم به هر حال از یک کانکس نو و آکبند ارزان‌تر است، اما اینکه چه قدر ارزان‌تر کاملا بستگی به شرایط خرید کانکس دارد. هر چه کانکس سالم تر باشد، تفاوت قیمت نو و دست دوم آن کمتر و هر چه کانکس خراب‌تر باشد و ظاهر تمیزی نداشته باشد، تفاوت قیمت نو و آکبند آن بیشتر خواهد بود.

با توجه به اینکه اختصاصا در مورد کانکس‌های 12 متری صحبت می‌کنیم، بنابراین به فاکتور متراژ اشاره‌ای نمی‌کنیم. زیرا تاثیر فاکتور متراژ در قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم مستتر است. بدیهی است که متراژ هم در قیمت کانکس تاثیرگذار است، اما در این بحث فقط متراژ 12 متر مورد نظر است.

همچنین بخوانید: کانکس و کمپ اداری پیش ساخته

قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم

نوع کانکس

بعد از دو فاکتور متراژ و دست دوم بودن، آنچه به شدت در قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم تاثیر دارد، نوع کانکس است. باید بدانید که کانکس‌ها با متریال‌های مختلف و با امکانات متفاوت و برای اهداف مختلف ساخته می‌شوند. بنابراین اینکه چه نوع کانکسی را با چه امکاناتی برای خرید انتخاب می‌کنید، در قیمت فروش کانکس ۱۲ متری دست دوم تاثیر به سزایی دارد.

به طور کلی باید بدانید که کانکس‌ها در انواع زیر ساخته می‌شوند. هر یک از کانکس‌های زیر برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛

• کانکس‌های کارگاهی معمولی؛ مناسب کارگاه‌های ساختمانی و عمرانی با طول عمر کوتاه.

• کانکس‌های کارگاهی درجه یک؛ مناسب کارگاه‌های ساختمانی و عمرانی و اتاق‌های سرایداری با طول عمر بیشتر.

• کانکس‌های سایدینگ؛ مناسب کاربری‌های اداری و مسکونی. این نوع کانکس‌ها به شکل خانه و کلبه ساخته می‌شوند و عمر بالایی هم دارند.

• کانکس‌های ساندویچ پانل؛ مناسب مناطق سخت اقلیم هستند. این نوع کانکس‌ها با عنوان کانکس‌های ماموتی نیز شناخته می‌شوند. در جداره‌های این کانکس‌ها عایق پلی یورتان تزریق شده است؛ لذا برای مناطقی سخت اقلیم بسیار مناسب هستند.

• کانکس‌های کامپوزیتی؛ این کانکس‌ها، از نوع کانکس‌های فانتزی، لوکس و لاکچری هستند که مقاومت بسیار زیادی دارند و در مقایسه با سایر مدل‌ها، طراحی خاص و منحصر به فردی دارند. این مدل از کانکس‌ها برای فروشگاه‌های لوکس، کافی‌شاپ‌ها، اتاق جلسات و ملاقات، دفاتر مدیریتی و کاربری‌های نمایشگاهی بسیار مناسب هستند.

بدیهی است که در هر یک از این انواع کانکس‌ از متریال جداگانه و خاصی برای ساخت استفاده می‌شود. صرف نظر از متریال به کار رفته در ساخت کانکس و تاثیر آن در قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم، فاکتورهایی نظیر تعداد پنجره‌ها، تعداد درب‌ها، نوع اسکلت، شاسی کانکس، نوع سیم‌کشی، تعداد روشنایی، جنس دیوارپوش‌های داخلی و عایق جداره‌ها در تعیین قیمت کانکس تاثیر دارند.

همچنین امکانات کانکس نیز در تعیین قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم موثر است. برای مثال بدیهی است که کانکس های دارای سرویس بهداشتی یا آشپزخانه و یا اتاق خواب به جهت امکانات ویژه‌ای که دارند، از سایر مدل‌ها گران‌تر هستند.

همچنین بخوانید: کانکس دست دوم ارزان قیمت

قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم

بررسی قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم

تعیین قیمت یک کالا برای در این روزها که قیمت‌ها نوسانات زیادی را به صورت روزانه تجربه می‌کنند، به همین منظور برای اطلاع از قیمت کانکس در مدل های مختلف می توانید با کارشناسان مامیس از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید.

همین جا مجددا یادآوری می‌کنیم که ریزفاکتورهای قیمت، ابعاد، کاربری و مشخصات فنی سازه به شدت در تعیین قیمت یک کانکس تاثیر دارند. در کنار تمام این فاکتورها، دست دوم بودن یا نبودن سازه نیز در قیمت تاثیرگذار است. از همین جهت توصیه می‌کنیم برای استعلام قیمت کانکس ۱۲ متری دست دوم اولا به تاریخ روز اقدام کنید و ثانیا تمام فاکتورهای یاد شده را با بازدید کانکس بررسی کنید.

همچنین بخوانید: قیمت کانکس چرخدار

نظرات خود را بنویسید


اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس