خرید کانکس آکوستیک آماده

خرید کانکس سفارشی و مشخصات آن

کانکس سفارشی یکی از محصولاتی است که برای مشتریان خاص با امکانات خاص تولید می شود، در واقع باید گفت که زمانی که مشتری یک امکان خاصی را می خواهد که در کانکس پیش ساخته موجود نیست و دلیل اینکه این ویژگی های خاص در همه کانکس ها قرار نمیگیرند به دلیل کاهش هزینه تمام شده می باشد.

کانکس سفارشی چیست

کانکس سفارشی کانکسی با سفارش و مشخصات دلخواه مشتریان است.کانکس ها می توانند با توجه به نیاز و سفارش مشتری دارای طرح،رنگ، ابعاد،امکانات و کیفیت مختلفی باشند.کانکس و سازه های پیش ساخته امروزه بهترین جایگزین برای ساخت و ساز هستند و استفاده از این سازه های آماده باعث کاهش مصرف مصالح ساختمانی می شود.
با استفاده از این سازه ها می توان زمان را کاهش داد و دسترسی مورد نیاز را آسان تر کرد. از مزیت های این سازه ها می توان به کمتر بودن وزن آن ها در مقایسه با بنای ساختمانی اشاره کرد. همچنین استفاده از سازه های آماده و کانکس های سفارشی در کاهش هزینه ها نقش بسزایی دارد.  مامیس کانکس می کوشد تا بهترین کانکس ها را با کارایی، مدل و کیفیت دلخواه در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.
کانکس سفارشی و خرید از مامیس
شرکت تولیدی مامیس طبق تجربیات خود تیمی بسیار مجرب در اختیار دارد که در صورت رویارویی و بستن قرار های بزرگ با مهندسین و معماران بتواند تمامی سفارش های خاص آن ها در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تولید کند. ولی نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که ساخت و تولید کانکس سفارشی نسبت به مدل های پیش ساخته مدت زمان بیشتری برای تولید نیاز دارند.
این بدین دلیل است که بخاطر یک سری ویژگی های خاص که باید روی کانکس ها قرار بگیرد مدت زمان تولید افزایش می یابد.

ویژگی های تکنیکی کانکس سفارشی

کانکس های سفارشی می تواند با توجه به نیاز مشتری دارای ویژگی های متفاوتی باشد و با توجه به سفارش مشتری تولید شود. از جمله ویژگی های کانکس سفارشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سقف کاذب (جهت جلوگیری از اتلاف انرژی تا 40درصد)
  • درب و پنجره UPVC دوجداره با گاز آرگون
  • ضریب امنیت بالا با حفاظ فولادی در ورودی ها
  • پوشش کف دوجداره (100% عایق در برابر رطوبت)

ویژگی های طراحی کانکس سفارشی

کانکس های سفارشی با توجه به سفارش مشتری می توانند دارای طراحی داخلی و خارجی متفاوتی باشند. اصلا اینگونه باید در نظر بگیریم که دلیل اصلی سفارشی شدن این محصولات گنجاندن یک سری ویژگی های خاص در آن هاست که به دلخواه مشتری است. از ویژگی های طراحی داخلی و خارجی کانکس های سفارشی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارتفاع سقف بالا (240 سانتیمتر)
  • پرده های قابل شستشو
  • کف پوش های آنتی استاتیک و ضد سایش (قابل شستشو)
  • طراحی داخلی ویژه و فضاسازی متنوع با استفاده از دیواره های 2 رنگ
  • استراکچر سازه با پروفیلهای 40*40، 80*40 و60*60 (با ضخامت 5/2 سانتیمتر) و با شیوه های مدرن جوشکاری با الکترود 3 آما،که به واسطه تکنولوژی و امکانات بکار گرفته شده از عمر مفیدی برابر با 20 سال برخوردار است.
مامیس کانکس در تلاش است بهترین کانکس ها را با سفارش خاص شما با مناسب ترین قیمت و کیفیت در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.
قیمت کانکس های سفارشی

قیمت کانکس سفارشی

در مورد قیمت کانکس سفارشی باید گفت تا زمانی که طرح و کار کلی مشخص نشده باشد نمی توان برای آن قیمتی در نظر گرفت زیرا قیمت کاملا بستگی به ابعاد و اندازه سازه، نوع مصالح استفاده شده در آن یا تجهیزاتی که در سازه نصب می شود دارد. بنابراین نمی توان قیمت آن را قبل از مرحله مشخص شدن نیاز ها و تجهیزات مورد نظر مشتری تخمین زد. ولی برای دریافت اطلاعات مناسبی در این باره میتوانید از صفحه لیست قیمت کانکس دیدن فرمایید.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله از سایت مامیس کانکس متوجه شدین کانکس ها به طور کلی به دو دسته کلی پیش ساخته و سفارشی تقسیم بندی میشوند که در مدل های پیش ساخته تمامی امکانات و قیمت سازه از قبل مشخص است ولی در مدل سفارشی طبق نیاز و خواسته های کارفرما اقدام به تولید میشود که قیمت سازه را نمیتوان همام ابتدا تخمین دقیق زد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان میتوانید با شماره تلفن 09128986198 تماس حاصل فرمایید.

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس