کانکس نگهداری حیوانات

کانکس نگهداری حیوانات طراحی اختصاصی مامیس کانکس

کانکس نگهداری حیوانات طراحی اختصاصی مامیس کانکس : طراحان و مهندسان مامیس کانکس اقدام به طراحی و ساخت انواع کانکس ها و کانتینر ها می کنند و از جمله مهمترین آن ها می توان به کانکس نگهداری حیوانات اشاره کرد. این نوع از کانکس ها مخصوص نگهداری حیوانات اهلی و وحشی هستند که علاوه بر نگهداری حیوانات برای انتقال حیوانات اهلی اعم از گاو و اسب های اصیل و حیوانات وحشی اعم از شیر و پلنگ و .. نیز مورد استفاده قرار می گیرند .

کانکس نگهداری حیوانات

کانکس نگهداری حیوانات

به این طریق که حیوانات را داخل کانکس قرار می دهند و سپس آن ها را از مکانی به مکان دیگر می برند . از کانکس های نگهداری حیوانات سازمان هایی چون باغ وحش و محیط زیست و .. معمولا متقاضیان استفاده از این نوع کانکس ها هستند . جهت طراحی و ساخت این نوع از کانکس ها باید ابتدا توسط خریداران محترم ابعاد , اندازه و .. مشخص شود تا مهندسین شرکت مامیس کانکس بتوانند طبق سفارش مشتریان عزیز کانکس های نگهداری حیوانات را طراحی کنند و بسازند . این نوع زا کانکس ها چون برای نگهداری حیوانات به کار می روند بایتسی مقاوم و با کیفیت ساخته شوند تا برای حیواناتی که قرار است داخل این کانکس ها زندگی کنند هیچ گونه مشکلی پیش نیاید . مخصوصا کانکس های نگهداری حیوانات اهلی مقاوم و بادوام هستند زیرا این نوع از حیوانات اکثرا به خاطر اصیل بودنشان و اهلی بودنشان برای صاحبان خود اهمیت زیادی را دارند .

مزایای کانکس نگهداری حیوانات

  • کمتر بودن خسارت هایی اعم از خرابی , شکستگی , تصادف و ..
  • راحت و بی دردسر بودن مکان برای زندگی حیوانات
  • هزینه بر و زمان بر نیست
  • بهره مندی از حداکثر فضای کافی برای حیوانات
  • حمل یکجای حیوانات در کانکس در صورت نیاز
  • ایمنی بالا و مجهز به پنجره ها و درهای محکم

قیمت کانکس نگهداری حیوانات

قیمت این نوع از کانکس ها به اندازه , ابعاد و نوع آن بستگی دارد . ممکن است با توجه به سفارش مشتری داخل کانکس مجهز به اتاقی جدا گانه برای نگهبانی از حیوانات نیز ساخته شود .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش کانکس نگهداری حیوانات با کارشناسان فروش مامیس کانکس تماس بگیرید .

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس