کانکس دکه روزنامه فروشی و مطبوعاتی

کانکس دکه روزنامه فروشی، خرید کانکس مطبوعاتی و مدل های آن

احتمالاً غرفه مطبوعات را در میادین بزرگ شهر و همچنین شلوغ ترین مکان های شهر دیده اید و کاملاً می توانید تصور کنید که در مورد چه چیزی با شما صحبت خواهیم کرد. این سازه پیش ساخته، همانطور که از نامش پیداست، یک خانه مشترک است که انواع روزنامه، مجلات، جزوات، کتاب و غیره را ارائه می دهد.

اگر شما در شهر های بزرگ ساکن باشید یا به آن ها رفت و آمد کنید، در مکان شلوغ و پر تردد کانکس دکه روزنامه فروشی ها را دیده‌اید و کاملا تصور میکنید که قرار است در این صفحه از مامیس کانکس در رابطه با چه چیزی قرار است صحبت کنیم. این سازه پیش ساخته است و برای فروش انواع و اقسام اقلام روزمره از جمله:

 1. فروش روزنامه
 2. فروش مجله
 3. سفته
 4. بیسکوییت و انواع تنقلات
 5. و …

مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین بهتر است بدانید که نام دیگر آن کانکس دکه مطبوعاتی است. با توجه به این مورد که با پیشرفت عصر تکنولوژی و پدید آمدن اینترنت با خود فکر کنید که دیگر چه کسی نیازی به روزنامه و مجله دارد! اصلا چرا باید سفارش ساخت کانکس مطبوعاتی را بدهیم.
شاید تمام این موارد درست باشد ولی این کانکس ها طرفداران محبوب خود را دارند و در برخی از موارد کاربرد های بخصوصی دارند به عنوان مثال وجود یک کانکس مطبوعاتی در جلوی اداره های بزرگ الزامی است و تمامی افرادی که نیاز به خرید انواع کاغذ و پوشه، یا پرینت و کپی داشته باشند به راحتی کار خود را پیش ببرند.

کانکس مطبوعاتی یا کانکس دکه چیست

همانطور که در مقدمه به طور خلاصه در مورد کانکس مطبوعاتی صحبت کردیم، این سازه پیش ساخته بیشتر برای فروش روزنامه، مجلات و سایر محصولات فرهنگی در نقاطی از شهر ساخته شده است. همچنین قابل ذکر است که این نوع از کانکس های مامیس که از آن ها با مقصد فروش محصولات استفاده می‌شود به نوعی کانکس فروشگاهی نیز محسوب می‌شود و کاربردهای دیگری هم دارد که در ادامه با شما صحبت خواهیم کرد.

کانکس دکه چیست

این یک واقعیت غیرقابل انکار است که امروزه و امروز اینترنت آنچنان در زندگی همه ما عجین شده است که می توانیم هر نوع اطلاعاتی را در چند لحظه کوتاه در قالب های مختلف از آن استخراج کنیم. اما نکته ای که وجود دارد در برخی از مواقع به دلیل اینکه امکان ساخت مغازه در وسط چهار راه و مکان های شلوغ وجود ندارد.
استفاده از یک کانکس دکه روزنامه فروشی معقول تر است و در آن می‌توان انواع محصولات به غیر از روزنامه از جمله:

 • بلیط
 • گل
 • کتاب کودکان
 • انواع سفته
 • ارائه خدمات فرهنگی
 • و…

را به فروش رساند برای همشهریان خدماتی ارائه داد و از آن درآمد های خوبی کسب کرد. بنابراین اگر قصد ارائه خدمات فرهنگی در شهر به خصوص در مکان های شلوغ را دارید، یک غرفه مطبوعاتی می تواند بهترین گزینه برای این کار باشد.

امکانات و مزایای استفاده از کانکس دکه مطبوعاتی

تا به اینجای کار یک شناخت کلی از کانکس دکه را به دست آوردیم و تا حدودی با کاربرد آن در معابر پر تردد آشنا شدیم، در ادامه قصد داریم امکانات و مزیت های استفاده از دکه روزنامه فروشی را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

ابعاد کانکس دکه مطبوعاتی

به صورت استاندارد ابعادی که مامیس کانکس برای ساخت کانکس دکه در نظر میگیرد از سایز 4 متر شروع شده و تا 9 متر ادامه دارد که این محصولات به صورت پیش ساخته اماده تحویل هستند، ولی اگر شما به عنوان مشتری عزیز نیازی به کانکس روزنامه فروشی بزرگ دارید می‌توانید با کارشناسان مامیس به شماره تلفن: 09128986198 صحبت کنید و سفارش ساخت خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان محصول شما اماده و ارسال شود.

رنگ های مختلف کیوسک مطبوعاتی

با توجه به این تمامی محصولات مامیس با استفاده از دستگاه ها و محصولات با کیفیت به دست متخصصین خود شرکت تولید و مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می‌شوند، محدودیتی در نوع انتخاب ابعاد و رنگ و امکانات متنوع مورد نیاز وجود ندارد و شما طبق سلیقه ای خود می‌توانید محصولتان را سفارش داده و دریافت نمایید.

انتخاب نوع درهای کانکس روزنامه فروشی

با توجه به اینکه در چنین کانکس هایی به دلیل فروشگاهی بودن آن ها نیاز داشته باشید تا مدام اقلامی را به درون آن برده و سپس خالی کنید، وجود درهای عادی برای شما کار را کمی دشوار کند، در اینجا مامیس کانکس دست به ابتکار زده و اقدام به تولید درب های کشویی برای سهولت کار مشتریان کرده است. اگر قصد خرید انواع کانکس سفارشی از جمله کانکس ویلایی را داشتید می‌توانید از مامیس به قیمت مقرون به صرفه خرید کنید.

کانکس مطبوعاتی کرکره ای

تعبیه پیشخوان در کانکس مطبوعاتی

برای اینکه بتوانید به راحتی با مشتریان مراجعه کننده ارتباط بگیرید و محصولات خود را به آن ها عرضه کنید داشتن یک پیشخوان ضروری است. در بعضی از مواقع به دلیل شلوغی بیش از حد مشتریان خواهان ساخت کانکس روزنامه فروشی 2 یا 3 پیشخوان را دارند به این صورت که در سازه های اماده در هر طرف آن ها پیشخوان وجود دارد که امکان استفاده چندین منظوره از آن وجود دارد شما می‌توانید با استخداک یک یا چندین نفر محصولات خود را از یکدیگر جدا کنید و به فروش برسانید،

تعبیه بخاری و کولر درون کانکس دکه

نکته ای که این میان باید به آن دقت کرد و وجه تمایز میان مامیس و مابقی رقبا است. راحتی و ایجاد امنیت و آرامش در کانکس هاست، متخصصین مامیس در ساخت کانکس های خود جای مناسبی برای جایگذاری بخاری و کولر در نظر گرفته اند که شما در هر فصل از سال بتوانید دمای دلخواه خود را در درون مغازه خود تنظیم کنید.

طراحی کانکس روزنامه فروشی

اولین مرحله قبل از هر چیزی یافتن طرح مورد نظر مطابق با نیاز ها و سلیقه های خود است، سپس نوبت به بررسی و آورده هزینه ها می‌رسد و آخر از همه کار به مرحله طراحی کانکس می‌رسد. با توجه به این مورد که در شرکت مامیس کانکس محدودیتی در طراحی انواع محصولات از جمله کانکس اداری وجود ندارد ولی موردی که همیشه دغدغه کارشناسان مامیس بوده است، آماده سازی محصولات با کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی است.

طراحی کانکس دکه

در طراحی کانکس مطبوعاتی به این مورد دقت زیادی می‌شود که علاوه بر رفع نیاز های مشتری، ظاهری زیبا، مدرن و … باید در سبکی طراحی شود که مشکل ساز نشود از این جهت که این کانکس ها در معابر عمومی قرا میگیرند و نباید سدمعبر کنند. و همچنین استفاده از مصالح با کیفیت بسیار حائز اهمیت است به عنوان مثال کانکس ساندویچ پانل یکی از بهترین سازه های مامیس می‌باشد.

ویژگی های کانکس و دکه روزنامه فروشی

کانکس روزنامه فروشی که با نام کانکس مطبوعاتی نیز شناخته می شود، دارای خصوصیاتی می باشد از مهمترین ویژگی های دکه روزنامه فروشی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تعبیه و نصب کولر بر روی آن
 • تعبیه محل نصب تابلو های تبلیغاتی و اعلاناتی در بالای کانکس
 • داشتن مقاومت و امنیت بالا
 • نصب یخچال ایستاده و یا خوابیده در آن
 • دارای پیشخوان در ایعاد و اندازه های مناسب در جلوی کانکس برای قراردادن روزنامه و مجله
 • عایق یندی مناسب برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل دکه روزنامه فروشی
 • نصب استاندارد و اصولی کانکس
 • و…

این ها موارد عمومی در ساخت کانکس های روزنامه فروشی می باشد، بدیهی است که تمامی این موارد قابلیت شخصی سازی داشته و هنگام سفارش محصول تمامی موراد ذکر شده قابلیت تغییر و سفارشی سازی می باشند و شما می توانید محصول مورد نظر خود را در ابعاد و اندازه های دلخواه خود با امکانات مورد نظر سفارش دهید و کانکس مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

ویژگی های مهم کانکس دکه

انواع کانکس دکه مطبوعاتی

دکه های مطبوعاتی نمونه ای مناسب از کانکس های پرکاربرد هستند که در اقسا و نقاط مختلف شهر ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، طبق توضیحات بالا این سازه های پیش ساخته در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می‌شود. در ادامه قصد شما را با مدل های مختلف کانکس دکه نیز آشنا کنیم.
یکی از دلایل اصلی تولید کانکس دکه در مدل های مختلف کاربرد های گوناگون آن است، به طوری که ممکن است به عنوان مغازه یا دکه ساده فروش روزنامه استفاده شود، یا در بعضی از مواقع کاربرد های بیشتری دارد و شخص سفارش دهنده میخواهد از آن در فرودگاه ها برای فروش بلسط استفاده کند که باید کمی مدرن تر و شیک تر طراحی شود.

کانکس مطبوعاتی ساده

ساده ترین و معمولی ترین در نوع خود هستند و با مصالحی که قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به مابقی کانکس ها دارند تولید می‌شوند که یکی از دلایل اصلی پایداری و پر طرفدار بودن این مدل همین ارزان بودنشان است.

مشخصات فنی کانکس مطبوعاتی ساده

 1. از ورق های گالوانیزه برای پوشاندن بدنه اصلی استفاده می‌شود و ورق ها را با کمک پیچ های مخصوص به یکدیگر متصل می‌کنند.
 2. نسبت به اندازه و ابعاد از تیرآهن نمره 14 تا 18 برای شاسی استفاده میشود
 3. اسکلت آن ها از پروفیل های آهنی به ضخامت 2 میلی متر است
 4. پنجره های کیوسک روزنامه فروشی یا دکه از جنس UPVC هستند
 5. تاسیسات برقی استفاده شده در آن استفاده از داکت و پریز های برق با کیفیت و سیم کشی روکار است

کانکس مطبوعاتی کامپوزیت

تفاوتی زیادی میان کانکس دکه کامپوزیت با مدل ساده وجود دارد که خود باعث افزایش قیمت این کیوسک نسبت به مدل ساده شده است. در واقع تفاوت های اصلی آن در نوع مصالح به کار رفته در تولیدشان است که استفاده از محصولات با کیفیت باعث افزایش طول عمر و دوام این سازه شده است. برای دریافت لیست قیمت کانکس کلیک کنید.

کانکس مطبوعاتی کامپوزیت

مشخصات کانکس مطبوعاتی کامپوزیت

 1. جنس ورق های بدنه آن از آلومینیوم بوده و دلیل استفاده از آن این است که بهترین گزینه برای جلوگیری از زنگ زدگی کانکس است.
 2. طراحی بروز تری دارد
 3. پنجره های آن به طور پیش فرض یو پی وی سی هستند ولی در صورت نیاز میتوان از شیشه سکوریت نیز استفاده کرد
 4. شاسی آن از تیرآفن نمره 18 بوده و سنگین وزن است
 5. قسمت  داخلی کانکس با استفاده از ورق های PVC عایق میشود
 6. کف پارکت بوده و به راحتی قابل شستن است
 7. تاسیسات آن همانند مدل ساده بوده و تغییر چندانی در آن احساس نمیشود

کانکس مطبوعاتی فایبرگلاس

کانکس دکه فایبرگلاس یکی از با کیفیت ترین سازه های مامیس است و مشتریان خاص خود را دارد، این کانکس به دلیل استفاده از عایق فایبرگلاس عایق گرما و سرما است. از همین ابتدا به بررسی مشخصات آن خواهیم پرداخت تا شما مشتریان عزیز تفاوت عمده آن را با مدل های دیگر احساس کنید تا اگر قصد خرید کانکس داشته باشید بتوانید به دید بهتری انتخاب کنید.

مشخصات کانکس مطبوعاتی فایبرگلاس

 1. جنس بدنه از فایبرگلاس است
 2. کف همانند مدل های دیگر قابل شستشو است
 3. سیم کشی روکار با استنفاده از داکت و پریزهای مینیاتوری درون آن تعبیه میشود
 4. درب و پنجره ها از آلومینوم هستند تا وزن سازه زیاد سنگین نشود
 5. درب های کشویی به همراه کرکره برقی از مزیت های آن نسبت به مابقی است

کانکس دکه سیار

یکی از بهترین مزیت هایی که کانکس ها با ساختمان ها دارند همین متحرک بودن آن هاست، اگر شغل شما طوری است که هر رو در یک نقطه از شهر فعالیت می‌کنید باید به دنبال خرید کانکس سیار باشید تا به راحتی بتوانید مغازه خود را جابجا کنید. تمامی کانکس های نامبرده امکان ساخت به صورت سیار را دارند و در صورت درخواست مشتری میتوان این مورد را پیاده سازی کرد.

کانکس روزنامه فروشی سیار

کانکس مطبوعاتی دست دوم

آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید کانکس دست دوم را دارید ولی اطلاعاتی درباره این محصولات ندارید؟ بدون شک برای خرید این کانکس شما باید به نکات زیادی توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود خریداری کنید. به همین علت نیز ما در این مطلب تصمیم داریم کمی بیشتر درباره خرید کانکس مطبوعاتی دست دوم صحبت کنیم و نکات بسیار مهمی را در این زمینه به شما ارائه دهیم. بنابراین اگر شما هم قصد خرید این کانکس ها را دارید با ما در این مطلب همراه باشید.

سالم بودن بدنه مطبوعاتی دست دوم

یکی از نکات بسیار مهمی که در زمان خرید کانکس دست دوم باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که کانکسی که خریداری می کنید حتما دارای بدنه سالمی باشد. معمولا بررسی سالم بودن بدنه دستگاه کار سختی نیست و شما با یک بررسی ساده متوجه خواهید شد که بدنه آن سالم است یا خیر؟ توجه داشته باشید که در این جا منظور از سالم بودن موارد متعددی می باشد. به عنوان مثال بدنه این سازه ها نباید سوراخ و یا شکسته باشد چرا که در این صورت در زمان بارش باران می تواند به میزان زیادی شما را اذیت کند. بنابراین حتما سعی کنید قبل از خرید این موضوع را در کانکس های دست دوم بررسی کنید.

کانکس مطبوعاتی دست دوم

تجهیزات داخلی مناسب کانکس دست دوم مطبوعاتی

در زمان خرید کانکس مطبوعاتی دست دوم حتما باید به این موضوع توجه داشته باشید که تجهیزات داخلی این کانکس ها سالم باشد. دلیل این موضوع آن است که شما کل کانکس مطبوعاتی را به صورت یکجا خریداری کرده و مورد استفاده قرار خواهید داد و به همین علت اگر شما در زمان خرید تجهیزات داخلی آن را بررسی نکنید ممکن است در آینده مجبور شوید که هزینه بسیار زیادی را برای تعمیر و یا تعویض قطعات آن بپردازید و این موضوع از نظر اقتصادی می تواند برای شما مشکل ساز شود.

معمولا بررسی تجهیزات داخلی نیز ساده است ولی در صورتی که در این زمینه اطلاعات کافی ندارید به شما توصیه می کنیم حتما از یک فرد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.

قیمت کانکس دست دوم مطبوعاتی

مسئله قیمت یکی از مهمترین مسائلی است که در زمان خرید کانکس دست دوم مطرح می شود و شما هم باید توجه زیادی به آن داشته باشید. با وجود این که مسئله کیفیت و قیمت همواره باید با یکدیگر مورد توجه قرار گیرند ولی امروزه بسیاری از افراد با قیمت های بالایی کانکس های دست دوم را خریداری می کنند.

شما برای این که بتوانید یک کانکس دست دوم با کیفیت و با قیمت مناسب را خریداری کنید باید اطلاعاتی را درباره قیمت این کانکس ها داشته باشید. یکی از بهترین امکانات وب سایت ما این است که شرایطی را برای شما فراهم کرده است تا به راحتی هرچه تمام بتوانید لیست قیمت کانکس ها را بررسی کرده و با مناسب ترین قیمت ممکن کانکس های دست دوم را خریداری کنید.

کانکس مطبوعاتی دست دوم

مناسب با نیاز خود خرید کنید

مسئله تشخیص نیاز یکی دیگر از مسائل بسیار مهم در زمان خرید و فروش کانکس دست دوم به شمار می آید. شما باید نیاز خود را به درستی تشخیص دهید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. در واقع زمانی که شما اقدام به خرید کانکس دست دوم می کنید باید بدانید که دقیقا چه نوع کانکسی مد نظر شما است. مدل کانکس، رنگ بندی آن، ابعاد کانکس و بسیاری از موارد دیگر می توانند بر روی این موضوع تاثیر گذار باشند. زمانی که شما نیاز خود را به درستی تشخیص دادید می توانید به راحتی هرچه تمام اقدام به خرید کانکس های دست دوم مناسب برای خود کنید.

خرید کانکس دکه روزنامه فروشی یا کانکس مطبوعاتی

اگر با مطالعه این مقالعه و آشنایی کامل با کانکس دکه علاقه به خرید آن را دارید می‌توانید به راحتی با پیشتیبانی مامیس به شماره تلفن های 09128986198 و 55935891-021 تماس حاصل فرمایید و مشخصات خود را اعلام کنید تا از مشاوره رایگان و راهنمایی های کارشناسان مامیس بهره مند شوید.

قیمت کانکس و دکه روزنامه فروشی

کانکس های روزنامه فروشی در دسته کانکس هاس سایز کوچک قرار گرفته و هزینه و قیمت پایین تری نسبت به سایر انواع کانکس می باشند. ولی با این حال قبل از انجام هر کاری  با مشاورین و کارشناسان ما در مامیس کانکس تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان در زمینه خرید کانکس استفاده نمایید و از قیمت کانکس در مدل های مختلف آگاه شوید.

نتیجه گیری

ممنونیم که تا پایان این محتوا با ما همراه بودید، در این دقایقی که کنار یکدیگر بودیم سعی کردیم شما را با کانکس دکه مطبوعاتی و روزنامه فروشی آشنا کنیم و در ادامه مدل های مختلف آن را همراه با ویژگی و مشخصاتشان را نیز شرح دادیم. امید واریم برایتان مفید واقع شده باشد.

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس