تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس

کانکس ها یکی از پرطرفدارترین نوع سازه به دلایل مختلف است. این سازه ها که با سرعت و سهولت و همچنین هزینه بسیار کمتری نسبت به سازه های سنتی ساخته می شوند دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. در این مقاله با تجهیزات کانکس های مختلف بیشتر آشنا خواهید شد.

در گدشته برای افرادی که از عوامل محیطی دچار آسیب و خسارت می شدند از این سازه های پیش ساخته استفاده می شد. اما با تولید این سازه با تنوع گسترده برای مصارف مختلف تمایل افراد برای داشتن این سازه ها بیشتر شد. به صورتی که امروزه بسیاری از افراد حتی با وجود امکان ساخت سازه های سنتی باز هم تمایل به استفاده از این نوع سازه ها دارند. متریال مختلف و طرح های بسیار زیبا افراد بسیاری را بر آن می دارد که از این سازه های پیش ساخته در فضاهای مختلف جهت سکونت یا کار استفاده نمایند.

تجهیزات کانکس

آشنایی با تجهیزاتی که در ساخت کانکس استفاده میشود

بیشتر کانکس ها از تنوع زیادی در متریال خود بهره می برند. قیمت کانکس نیز با توجه به متریال های مصرفی و تجهیزات نصب شده درآن متفاوت است. درهر کانکس بسته به نوع کاربرد از تجهیزات کانکس با تنوع مختلف استفاده می شود. به عنوان مثال کانکس های مسکونی دارای تجهیزات مشخص و کانکس های اداری دارای تجهیزات دیگری هستند. به همین سبب هنگام خرید کانکس باید به نوع مصرف آن و تجهیزات قابل نصب در آن توجه نمود.

تجهیزات کانکس

تجهیزات در کانکس های ویلایی

معمولا کانکس های ویلایی پیشرفته ترین نوع کانکس با تجهیزات بسیار زیبا و مدرن هستند. در این نوع از سازه از انواع تجهیزات کانکس به صورت گسترده استفاده می شود. به عنوان نمونه از تجهیزات کانکس که قابلیت استفاده در کانکس های ویلایی را دارند می توان به این موارد اشاره نمود.

 1. سیستم تهویه
 2. سیستم گرمایشی و سرمایشی
 3. سیستم برقی کشی
 4. درب ها و پنجره هاهای ضد سرقت
 5. کلید و پریزهای مورد نیاز، این تجهیزات می توانند به صورت هوشمند، کنترلی و یا ساده باشند.
 6. کپسول آتش نشانی

  توجه نمایید که برای هر کدام از این سیستم های نصب شده در کانکس می توان از تجهیزات متفاوتی بهره برد. مثلا برای سیستم لوله کشی آب گرم می توان از آبگرمکن های برقی یا گازی و برای حمام از انواع تجهیزات مدرن و به روز مانند دوش های تلفنی، دیوار پوش های متنوع و دیگر تجهیزات کانکس استفاده نمود. تعیین نوع کابینت ها و متریال بدنه و یا سینگ ظرف شویی نیز به انتخاب مالک متفاوت است.

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس انباری و کانکس های خوابگاهی

کانکس انباری نیز نوع پر مصرف این سازه ها هستند. این نوع سازه به علت کاربری نیاز به نوع متفاوتی از تجهیزات دارد. از تجهیزات نصب شده در این نوع کانکس می توان به این موارد اشاره نمود.
قفسه بندی کانکس، این قفسه بندی ها در تنوع زیادی بسته به نوع محصول انبار شده انجام می شود.

 1. استراکچر
 2. انواع کپسول آتش نشانی
 3. درب و پنجره های ایمن و…
 4. برای کانکس های خوابگاهی نیزنیاز به نوع خاصی از تجهیزات کانکس در این سازه ها است.
 5. تخت خواب، این تخت خواب ها بسته به ارتفاع کانکس می تواند در یک طبقه یا دو طبقه ساخته و نصب شوند.
 6. تجهیز تمام تخت ها به تجهیزات خواب مانند: پتو، تشک و بالش
 7. نصب تلویزیون در هر کانکس
 8. فضایی برای قرار دادن لباس و کمد
 9. میز و صندلی

تجهیزات کانکس

تجهیزات نصب شده در کانکس های فروشگاهی

تجهیزات کانکس در این نوع سازه ها اختصاصی و با توجه به کاربری فروشگاه نصب می شود. به عنوان مثال در کانکس های فست فودی از نوع خاصی از تجهیزات کانکس استفاده می شود و کانکس های روزنامه از تجهیزات مخصوص به این سازه استفاده می شود. این تجهیزات باعث می شود تاراحت تر بتوان در این سازه ها سکونت و یا کار نمود.

فروش کانکس

با توجه به تمایل افراد به استفاده از این نوع سازه ها و استفاده از تجهیزات به روز در این کانکس ها، تولید کنندگان با توجه به نیاز مشتری اقدام به تولید نوع خاصی از این سازه می نمایند. این سازه ها در صورت تمایل مشتری می تواند به انواع مختلفی از تجهیزات کانکس با تکنولوژی مدرن مجهز باشد. توجه نمایید در صورتی که کانکس به صورت سفارشی تولید و تجهیزات نصب شده نیز سفارشی نصب شوند دارای قیمت بیشتری نسبت به کانکس های پیش ساخته در بازار هستند.
برای خرید، فروش کانکس یا سفارش کانکس با ابعاد مورد نیاز و همچنین نصب تجهیزات مختلف در آن به صورت سفارشی می توانید به سایت ما مراجعه و با کارشناسان در این سایت در این باره گفتگو نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش محصول و دریافت لیست قیمت به این سایت مراجعه فرمایید.

نظرات خود را بنویسید


اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس