کانکس فست فود سیار

کانکس فست فود سیار , خرید و فروش و قیمت انواع فست فود سیار

کانکس فست فود سیار , طراحی و ساخت ، خرید و فروش و قیمت کانکس فست فود سیار را از شرکت مامبس کانکس بخواهید . کانکس های فست فود سیار که با نام های رستوران سیار و اغذیه نیز شناخته می شوند ، دارای انواع مختلفی می باشند ، این کانکس ها بر اساس نیاز مشتری و سفارشی که می دهند ، در اندازه های مختلف و با امکانات متنوعی در اختیار مشتریان قرارداده می شوند.

شرکت مامیس کانکس با سابقه ای طولانی در ساخت انواع کانکس اقدام به ساخت کانکس فست فود سیار کرده است . کانکس های تولیدی در این شرکت در ابعاد و اندازه های مختلف طبق نیاز و سلیقه ی مشتریان عزیز طراحی و ساخته می شوند و در محل مورد نظر نصب می گردند . این گونه از کانکس ها باید مقاوم در برابر آتش سوزی و دیگر بلایای طبیعی ساخته شوند بنابراین در ساخت آن ها از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود .

کانکس فست فود سیار

مزایای کانکس فست فود سیار

این نوع از کانکس ها در ابعاد مختلف طراحی می شوند و ممکن است با توجه به سفارش مشتری در یک طبقه , دو طبقه و یا چند طبقه ساخته شوند . مهمترین مزیت کانکس های فست فود سیار این می باشد که از قابلیت حمل و نقل برخوردار است و در صورت نیاز به جابه جایی می توان به راحتی آن ها را جابه جا کرد . طراحی کانکس های فست فود سیار برای انواع کانکس های ساندویچ فروشی , کانکس های رستوران , کانکس های اغذیه فروشی , کانکس های کترینگ سیار و .. است .

مشخصات فنی و کاربردهای کانکس فست فود سیار

مصالح و مواد اولیه به کار برده شده در این نوع از کانکس ها از ساندویچ پانل با ضخامتی در حدود ۴ سانتی متر است که می توان بهترین نوع مصالح برای ساخت یک کانکس باشد . بنا به سفارش مشتریان می توان این نوع کانکس ها را از ساندویچ پانلی با روکش های استیل دار و یا از ساندویچ پانل های معمولی ساخت . بهتر است در ساخت آن از روکش های استیل دار استفاده شود تا در صورت نیاز به شستشوی کف و دیواره های کانکس به راحتی تمیز کرد .

قیمت کانکس فست فود سیار

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش کانکس فست فود سیار با مشاورین ما در شرکت مامیس کانکس تماس گرفته و محصول انتخابی خود را سفارش دهید.

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس