قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

5 آبان 1399

mamisconex

امروزه استفاده از کانکس ها به دلیل سرعت در ساخت و هزینه ها کم بسیار محبوبیت یافته است. کانکس ها با طراحی های مختلف با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند. عوامل زیادی بر قیمت کانکس مسکونی تاثیر می گذارد که به بررسی این عوامل در این مقاله خواهیم پرداخت.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کانکس مسکونی

شاید یکی از دلایلی که اغلب افراد از کانکس ها به عنوان مکانی برای زندگی استفاده می کنند تنوع در طراحی و اندازه و همچنین سرعت در ساخت و هزینه کم آن باشد. اما عوامل زیادی در هنگام ساخت این کانکس ها باعث می شود تا قیمت کانکس تغییر نماید. برای افرادی که علاقمند خرید کانکس هستند این عوامل تاثیرگذار بر قیمت کانکس را معرفی می کنیم.

اندازه کانکس

از مهمترین عواملی که باعث می شود تا قیمت کانکس مسکونی افزایش یابد ابعاد و اندازه این سازه است. معمولا افراد به دلایل مختلف علاقمند استفاده از کانکس هایی با اندازه های مختلف هستند. اندازه هر کانکس با توجه به طول و عرض آن سنجیده می شود. مثلا کانکس با طول 6 متر و عرض 3 متر قیمت متفاوتی با کانکس با طول 6 متر و عرض 4 متر خواهد داشت.

 

قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت کانکس تقسیمات داخلی این کانکس ها است. افرادی که علاقمند داشتن یک کانکس به صورت تنها یک سالن هستند قیمت کمتری برای این کانکس خود پرداخت می نمایند تا افرادی که علاقمند داشتن یک کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی و اتاق خواب هستند. هر چه تعداد تقسیمات داخلی کانکس بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش می یابد. به این تقسیمات داخلی کانکس، پلان یا نقشه گفته می شود.

 

قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

جنس بدنه کانکس

برای ساخت کانکس از متریال های مختلفی استفاده می شود. معمولا کانکس ها از متریال گالوانیزه، ساندویچ پنل و … تولید می شود. هر کدام از این متریال ها بر تعیین قیمت کانکس مسکونی تاثیر مستقیم خواهد داشت. حتی در صورتی که متریال در دو کانکس یکی باشد اما کیفیت متفاوت باشد قیمت این دو کانکس متفاوت خواهد بود.

نوع کاربری کانکس در فروش کانکس

معمولا قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی قیمتی متفاوت از کانکس های دیگر نظیر کانکس فست فود، کانکس پزشکی و کانکس نگهبانی دارد. کانکس های مسکونی نسبت به کانکس هایی که در آن خدمات ارائه می نمایند به علل مختلف قیمت بیشتری دارند.

 

قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

نوع عایق بندی کانکس

از دیگر عوامل مهم در قیمت کانکس مسکونی نوع عایق بندی و نوع عایق مصرفی در این عایق بندی است. برای عایق بندی کانکس از عایق های مختلفی نظیر: پلی یورتان و پلی استایرن استفاده می شود. با توجه به تغییر قیمت این فوم ها در بازار عایق بندی بودن کانکس با هر کدام از این عایق ها نیز بر قیمت کانکس تاثیر زیادی می گذارد.

نوع و تعداد تجهیزات رفاهی نصب شده در کانکس

اغلب کانکس های مسکونی به صورت سفارشی طراحی و تولید می شوند. هر سفارش دهنده نیز بسته به مقدار هزینه و سرمایه خود علاقمند نصب انواع متعددی از امکانات در کانکس می باشد. برای همین بسته به نوع امکانات و تعداد آنها قیمت کانکس مسکونی تغییر می کند.

تصویر 4

نمای بیرونی کانکس ها

امروزه استفاده از مصالح مدرن حتی در ساخت کانکس ها نیز رایج شده است. نمای کامپوزیت، نمای چوبی و انواع مختلف نمای بیرونی و استفاده از نورپردازی های مدرن بر قیمت این سازه ها افزوده است.

تنوع در دکوراسیون و چیدمان داخلی کانکس

با تغییر در سلایق افراد تغییرات محسوسی در چیدمان داخلی کانکس ها رخ داده است. هر فرد بنا به نوع سلیقه خود اقدام به سفارش نوع متفاوتی از دکوراسیون را در سازه خود می کند. با توجه به نوع دکوراسیون داخلی کانکس و تنوع این دکوراسیون ها قیمت هر کانکس با کانکس دیگر تفاوت چشمگیری خواهد داشت.

 

قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی

هزینه های ساخت و حمل و نقل

بسته به تمام موارد گفته شده ساخت کانکس از چند روز تا چند هفته طول می کشد. همچنین بعد از ساخت نیز در صورت دوری و نزدیکی محل حمل و یا مونتاژ نمودن سازه در محل تاثیر زیادی در قیمت آن شاهد خواهیم بود. حتی افرادی که سفارش کانکس مسکونی برای محل های صعب العبور را می دهند باید متوجه هزینه های حمل و نقل این سازه تا محل مورد نظر خود باشند.

با توجه به تمام موارد گفته شده و نوسانات بازار ارز که بر قیمت آهن و مصالح مصرفی ساخت این سازه تاثیر مستقیم دارد قیمت کانکس مسکونی با سرویس بهداشتی در تولیدی های مختلف داخلی و خارجی متفاوت است. برای دریافت لیست قیمت و سفارش ساخت کانکس با انواع متریال و بهترین کیفیت می توانید به سایت ما مراجعه و نسبت به سفارش و خرید کانکس اقدام فرمایید.

اشتراک گذاری با:

نظرات خود را بنویسید


اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس