جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

20 اسفند 1398

mamisconex

به طور کلی می توان گفت جابجا کردن کانکس یکی از مسائلی است که خریداران نیاز دارند تا اطلاعاتی در مورد آن به دست آورده در اینجا باید بدانید جابجایی حمل کانکس با جرثقیل این امکان را به شما می دهد تا کانکس ها را از مکانی به مکان دیگر جابجا کنید.

حمل کانکس با جرثقیل

کانکس سازه ای پرکاربرد است که امروزه در انواع مختلفی تولید شده و روانه بازار می شود. در این بین شرکت مامیس کانکس یکی از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان این محصولات بوده که انواع مختلف کانکس را روانه بازار نموده است. در خصوص حمل کانکس با جرثقیل باید بدانید تنها بعضی از کانکس ها که دارای ابعاد استاندارد هستند قابل حمل با جرثقیل کفی دار می باشد که در ادامه در خصوص اینکه چه نوع کانکس هایی را می توان با جرثقیل جا به ‌جا کرد مطالب بیشتری بیان خواهیم کرد.

جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

چه کانکس هایی را می توان با جرثقیل حمل کرد؟

همانطور که گفته شد کاربردهای متنوع کانکس ها امروزه موجب شده است که این محصولات دارای انواع مختلفی باشد، جهت جابجا کردن این کانکس ها نیاز است تا از وسایل خاصی استفاده شود.

در اینجا باید بدانید کانکس ها ابعاد گوناگونی داشته که بعضی از آنها را می توان با جرثقیل کفی دار جابجا نمود؛ مثلا کانکس های کوچک نگهبانی که ابعادی 2 در 2 سانتی متر داشته و ارتفاع آن 2 در 60 سانتی متر می باشد قابل حمل با جرثقیل هستند.

همچنین اگر شما قصد جابجا کردن و حمل کانکس با جرثقیل را داشته باشید می توانیدپس از خرید کانکس بزرگ کارگاهی را با جرثقیل جابجا نمایید اما اگر شما از خریدارنی هستید که می خواهید کانکس ها را در ابعاد گوناگون سفارش دهید باید بدانید امکان حمل این کانکس با جرثقیل وجود ندارد به طوری که با این محصول محموله ترافیکی به حساب می آید. با این وجود توجه داشته باشید و حمل کانکس اگر با جرثقیل امکان پذیر نباشد لازم است از تریلی استفاده شود.

عملیات حمل کانکس با جرثقیل

علاوه بر اینکه در خصوص اندازه کانکس ها در هنگام حمل کانکس با جرثقیل باید اطلاعاتی به دست آورید، لازم است در خصوص انجام عملیات این حمله این وسایل نیز اطلاعاتی داشته باشید. توجه کنید برای اینکه بتوان یک کانکس را پس از خرید و فروش کانکس حمل کنید می توانید اطلاعات کامل را از مشاوران با تجربه در این زمینه جویا شوید. در اینجا هنگامی که شما بخواهید کانکس را جابجا کنید مهمترین نکته ای که باید آن را به مشاوران اطلاع دهید ابعاد کانکس است. این امر موجب می شود تا بتوان بهترین راه را جهت جابجا کردن کانکس ها پیدا کنید.

جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

نکات مهم قبل از جابجا کردن کانکس

یکی از مهمترین نکات حمل کانکس باید به آن توجه شود، مشخص کردن محل قرارگیری سازه است. به طوری که شما باید ارتفاع درب ملک، یا سر در آن و نحوه و جهت قرارگیری را مورد بررسی قرار داده تا در زمان بارگیری کانکس با مشکل مواجه نشوید. توجه داشته باشید باید به صورتی باشد که رو به دیوار نبوده تا امکان ورود و خروج وجود داشته و همچنین سازه در محلی واقع گردد که در محوطه رفت و آمد وسایل نقلیه ها مزاحمت ایجاد نکند.

از دیگر مسائل مهم در هنگام جابجایی کانکس مورد بررسی قرار دادن مبدا تا مقصد است به طوری که در این فاصله نباید موانعی چون تیر برق، تونل پل با ارتفاع کم، درخت یا غیره وجود داشته و اگر این موارد موجود باشد باید چاره ای اندیشه شود. مقاصدی که دارای جاده فرعی بوده و عرض آن استاندارد نمی باشد یا حالت کوهستانی دارد نیز باید از قبل مورد بررسی واقع گردد.

ابعاد استاندارد کانکس برای جابجایی

همانطور که گفته شد توجه به ابعاد استاندارد کانکس برای حمل کانکس با جرثقیل یکی از مهمترین نکاتی است که افراد باید به آن توجه نمایند. به صورتی که طول این کانکس حداکثر باید 12 متر بوده و عرض پشت تا پشت سازه نباید از 2 میلیمتر بیشتر باشد.

در بعضی مواقع نیاز است که شما مجوزهای لازم از پلیس راه مسیر را دریافت کرده تا به راحتی بتوانید سازه را جابجا کنید. علاوه بر سایز کانکس ها باید به وزن این سازه ها نیز توجه شده و متناسب با وزن سازه جرثقیل با قدرت انتخاب شود زیرا به طور حتم وزن این سازها نیز در دسته های مختلفی قرار می گیرد.

در این خصوص باید بدانید کانکس هایی که سبک هستند می توان با جرثقیل های چهار تن جابجا کرد اما انواع بزرگ این کانکس که کف سرامیکی و یا ملات ماسه سیمان دارد و از وزن های بالایی برخوردار هستند باید با جرثقیل های 20 و یا 30 تن جابجا شوند.

شما می توانید برای اطلاع از شرایط خرید و فروش کانکس و هم چنین قیمت کانکس با مشاورین مامیس کنکس از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

اشتراک گذاری با:

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس