خرید کانکس دست دوم

کانکس دست دوم
گروه صنعتی مامیس کانکس این امکان را برای مشتریان کانکس و خانه های پیش ساخته شرکت فراهم کرده است که شرکت ها و یا افرادی که به کانکس و یا کانکس های خود نیازی ندارند و یا قصد فروش کانکس دست دوم خود را دارند , کانکس دست دوم آنها را خریداری نموده و آنها را به مشتریانی که نیاز دارند بفروشد . البته کانکس های ساخت و تولید این شرکت در اولویت خرید می باشند .
کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

معیار های زیادی در تعیین قیمت انواع کانکس های دست دوم وجود دارد ، که از مهمترین آن ها می توان به : طول کانکس , وزن کانکس  , متریال و مواد اولیه مورد استفاده در کانکس , نوع و مصرف کانکس ساخته شده و.. ، اشاره کرد. در بیشتر موارد برای تهیه و ساخت کانکس های ارزان قیمت ، بازبینی کلی روی کانکس های دست دوم صورت گرفته ، و پس از نقاشی و انجام تعمیرات لازم ، این کانکس ها با قیمت بسیار پایین تر به مشتریان عزیز ارائه می شود.

کانکس های تولید شرکت های دیگر باید حتما بازدید و بررسی گردند تا قیمت گذاری شوند .مامیس کانکس ، کانکس های دست دوم شما را به بهترین و بالاترین قیمت خریداری میکند و با کمترین قیمت ممکن به خریداران کانکس های دست دوم ارائه میدهد.
بدیهی است که در صورت نیاز کانکس به تعمیرات و باز سازی کانکس دست دوم تعمیر و باز سازی شده و ضمن برطرف کردن ایرادات و معایب به خریداران کانکس فروخته میشود.شما میتوانید برای خرید ویا فروش کانکس دست دوم با ما تماس بگیرید.جهت ارسال عکس های کانکس های دست دوم و اطلاع از قیمت آنها لطفا از طریف تلگرام با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۹۸۶۱۹۸ اقدام نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *