کانکس مدرسه

خرید کانکس مدرسه به همراه عکس آن

کانکس مدرسه کاری از شرکت تولیدی مامیس که جز یکی از با کیفیت ترین و بهترین محصولات این شرکت است، در واقع مامیس محصولات و خانه های پیش ساخته متنوعی تولید میکند که کانکس مدرسه ای در راستای اسکان دانش آموزان و افراد جویای علم در مناطق و شرایط مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع اینگونه میتوان گفت که مخاطبین و خواستار اصلی این کانکس افراد و مجموعه های زیر هستند:

 • دانش آموزان مناطق محروم
 • دانش آموزان روستا های بسیار کم جمیعت
 • دانش آموزان مناطق آسیب دیده (زلزله یا سیل و …)
 • موسسه های علمی و فرهنگی فعال در خارج از مجموعه ها
 • و …

این کانکس همان گونه که از نام آن پیداست به عنوان مدرسه و کلاس درس مورد اسفاده قرار می گیرد. در برخی از مناطق آب و هوایی مانند مناطق کوهستانی به دلیل سخت بود عبور و مرور و انتقال مصالح به این مناطق ساخت مدرسه کار دشواری است. در این شرایط استفاده از کانکس های مدرسه بهترین کار فرهنگی برای ایجاد مدارس در این مناطق هستند. کانکس های مدرسه باید شرایط لازم و امکانات کافی را به عنوان یک مدرسه داشته باشند.

کانکس مدرسه

امکانات کانکس مدرسه

از این جهت که از این سازه ها برای آموزش استفاده می شود. باید طرح رنگی شاد و آرامش بخش داشته باشد. چرا که می تواند تاثیر زیادی بر روحیه دانش آموزان داشته باشد. یک کانکس استاندارد باید دارای طراحی متناسب با نوع کاربری و مصالح با کیفیت بالا باشد تا ایمنی و راحتی افراد ساکن در آن تضمین شود.
یک کانکس برای کلاس نسبت به امکانات و تعداد کلاس هایی که قرار است درون آن ایجاد شود میتواند به عنوان کانکس دو قلو هم ساخته شود. در ادامه لیست برخی از امکانات ضروری را قرار خواهیم داد؛

 • کلاس های درس کافی با شرایط مناسب
 • اتاق مدیریت
 • اتاق استراحت معلمان
 • آبدارخانه
 • سرویس بهداشتی مناسب
 •  انباری و آزمایشگاه مجهز
 • و…

مزایای استفاده از کانکس مدرسه

همانند سایر محصولات و کمپ پیش ساخته مامیس کانکس مدرسه این شرکت نیز دارای مزایای زیادی است که آن ها را متمایز از سار سازه ها میکند، هنگام خرید کانکس مدرسه ای باید موارد مختلفی را در نظر گرفت که یکی از مهمترین آن ها دقت به امکانات و مزیت های این سازه نسبت به مدل های دیگر است. در ادامه برخی از ویژگی های منحصر به فرد آن را برایتان شرح خواهیم داد که عبارت اند از:

 1. حمل و نقل آسان
 2. مقاوم بودن در برابر زلزله و بلایای طبیعی دیگر
 3. عایق گرما و سرما
 4. نصب سریع
 5. هزینه پایین خرید و اسکان آن
 6. و…

بیشتر بخوانید: کانکس نما شیشه ای

مزایای کانکس مدرسه و نمای داخلی آن

قیمت کانکس مدرسه

به این نکته توجه کنید که سازه های پیش ساخته همانند ساختمان میمانند و تمامی امکانات آن ها را دارند به اضافه اینکه یکسری ویژگی های خاص اضافه هم دارند که آن ها را متمایز میکند. شما وقتی قصد خرید خانه دارید بنگاهی نسبت به امکاناتی که خانه دارد یک سری قیمت های متفاوتی به شما میدهد.
کانکس مدرسه پیش ساخته هم دقیقا اینگونه است، به طور کلی نمیتوان یک قیمت مشخصی داد اول از هرچیزی شما باید انتظارات و امکاناتی که میخواهید، ابعاد و سایز اتاق ها را مشخص کنید و طبق قیمت روز مصالح مورد استفاده میتوان قیمت نهایی را برآورد.

نتیجه گیری

در این محتوا از سایت مامیس کانکس به تمامی نکات مهم در رابطه با کانکس مدرسه و نحوه خرید آن سخن گفتیم، اگر قصد خرید کانکس مدرسه را دارید و میخواهید راجب قیمت آن نیز اطلاعاتی به دست آورید بهتر است با شماره تلفن 09128986198 تماس حاصل فرمایید تا با کارشناسان ما صحبت بکنید از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس