وزن کانکس

کانکس هوشمند، پاسخی به چالش های مسکن در آینده + مزایا

کانکس هوشمند یکی از انواع کانکس های روز دنیا است که استفاده های فراوانی نیز دارد. این کانکس ها دارای دو نوع متفاوت هستند که شامل انواع مسکونی یا اقامتی کانکس های هوشمند تجاری خواهد بود. بیشترین استفاده ای که از این کانکس ها صورت می گیرد، به صورت اقامتی بوده که بسیار کاربردی می باشد.

کانکس های هوشمند همان طور که از نامشان مشخص است، دارای مزیت های زیادی نسبت به دیگر کانکس ها هستند و دارای قابلیت های بیشتری نیز خواهند بود. به همین دلیل راحتی و امکانات بیشتری را برای ساکنین فراهم خواهد کرد و همین امر باعث استقبال بی نظیر خریداران این کانکس ها شده است.

در داخل کشور و از گذشته های دور، استفاده از کانکس های مختلف مورد توجه عموم مردم قرار داشته است. امروزه نیز با تولید انواع کانکس ها و گسترش مدل های مختلف این سازه های صنعتی، کاربرد های آن ها نسبت به گذشته بیشتر شده است. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که کانکس های تولید شده در داخل کشور، بر اساس نوع کاربرد و استفاده آن ها در مناطق مختلف کشور دارای قابلیت های متفاوت می باشند و به نوعی متناسب با اقلیم ساخته می شوند.

تهران به عنوان قطب اصلی تولید کننده کانکس های معمولی و هوشمند در ایران شناخته می شود و می توان گفت که تمام کانکس های تولید شده در داخل کشور، در تهران تولید خواهند شد و به تمام نقاط نیز ارسال می شوند. به همین دلیل هزینه های تولید کانکس به همراه هزینه آن محاسبه خواهد شد. این عامل باعث بالا رفتن هزینه تولید و ارسال کانکس به مناطق دور دست می شود. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که هزینه های ساخت و همچنین ارسال آن، بسیار ناچیز تر از ساخت واحد های مسکونی با استفاده از مصالح ساختمانی خواهد بود.

کانکس های تولید شده در داخل کشور علاوه بر تنوع بالایی که دارند، از لحاظ رنگ . طرح نیز بسیار متفاوت می باشند به همین دلیل استفاده از آن ها باعث به وجود آمدن ظاهری زیبا همانند ساختمان های معمولی می شود. این کانکس ها از لحاظ نحوه نصب و جابجایی بسیار کارآمد هستند و در کمترین زمان ممکن می توان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

کانکس هوشمند چیست و چگونه هستند

کانکس های هوشمند همانند دیگر انواع کانکس های مورد استفاده در صنعت، به عنوان یک سازه از پیش ساخته شده تعریف می شوند که قابلیت های یک واحد مسکونی کوچک را دارند و دارای تفاوت هایی با کانکس معمولی نیز هستند. مهم ترین تفاوتی که در مورد این کانکس ها با انواع معمولی وجود دارد، در مجهز بودن به سیستم های مختلف هوشمند خانگی است.

در این مورد می توانیم به سیستم های امنیتی هوشمند مانند اثر انگشت در ورودی کانکس ها و سیستم های الکتریکی کنترل از راه دور اشاره کرد.  سیستم های کنترل از راه دور نیز مانند کنترل شدت رنگ لامپ ها، کنترل وضعیت پرده ها، سیستم های تهویه ای مانند کنترل کولر ها و فن کوئل های کوچک می باشد. مزیت قابل توجهی که در مورد این سیستم ها وجود دارد این است که تمامی آن ها بر روی گوشی تلفن همراه ساکنین قابل نصب و کنترل می باشد.

کانکس هوشمند سازه‌ای پیش ساخته می‌باشد که به سیستم‌های هوشمند مخصوصی مجهز شده تا دفتر مدیریتی، ویلا یا کانکس اداری شما هرچه بیشتر پیشرفته باشد. پیشرفت علم با ما این اجازه را داده است تا به انواع روش ها از اینترنت اشیا و … در ساخت و توسعه این نوع سازه‌ها استفاده کنیم. برای مثال شما از طریق اپلیکیشن نصب شده در تلفن همراه و دستگاه موبایل می‌توانید اجزای مختلف کانکس نظیر در و پنجره‌ها را کنترل کنید. همچنین می‌توانید در هر زمانی که نیاز بود به دوربین‌های مداربسته دسترسی داشته باشید. با توجه به این موارد اگر که به خرید انواع کانکس هوشمند علاقه‌مند هستید می‌توانید به بخش فروشگاه وبسایت ما مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: کانکس سوئیسی مدرن

ساکنین کانکس های هوشمند می توانند وضعیت داخلی منزل خود را از طریق گوشی و با استفاده از اینترنت و همچنین دوربین های مدار بسته کوچکی که در داخل کانکس نصب می باشد، کنترل کنند. در حال حاضر سیستم های هوشمند مورد استفاده در کانکس های هوشمند، روز به روز در حال پیشرفت می باشد و قابلیت های متفاوت و جدیدی به آن ها افزوده خواهد شد. این تغییرات و پیشرفته شدن سیستم های مختلف در کانکس های هوشمند باعث به وجود آمدن تاثیر منفی در قیمت آن ها خواهد شد اما با توجه به قابلیت هایی که دارند و امکانات مختلفی که در اختیار ساکنین قرار می دهند، روز به روز شباهت های بیشتری به واحد های مسکونی معمولی پیدا می کنند.

امروزه از کانکس های هوشمند به دلیل زیبایی و فناوری قابل توجهی که دارند، بیشتر به صورت ویلایی استفاده می شود به خصوص در مناطقی که دارای آب و هوای معتدل و شمالی هستند اما کاربرد های گسترده آن ها باعث استفاده های گوناگون آن ها در مناطق مختلف با هر نوع شرایط آب و هوایی شده است.

مزایای کانکس های هوشمند نسبت به دیگر انواع کانکس ها

همان طور که گفتیم، کانکس های هوشمند دارای تفاوت هایی با دیگر انواع کانکس های معمولی و ساده هستند که مزیت های آن ها را بیشتر مشخص خواهد کرد. این کانکس ها دارای طراحی هایی به سبک مدرن هستند که علاوه بر زیبایی و راحتی، باعث کاهش قابل توجه هزینه های ساخت واحد های مسکونی می شود.

این عامل علاوه بر کاهش زمان مورد نیاز برای احداث، قابلیت جابجایی راحت و نصب سریع را نیز دارد. از دیگر مزیت های کانکس های هوشمند، مقاومت بالای آن ها در برابر حوادث و بلایای طبیعی مانند زلزله، سیل و آتش سوزی می باشد. پیشنهاد میکنیم در این مورد مقاله کانکس برای زلزله زدگان را نیز مطالعه نمایید. موارد بالا عمدتا به عنوان ویژگی ها عمومی انواع کانکس در نظر گرفته می شود اما مهم ترین ویژگی و مزیت کانکس های هوشمند، بهره مندی آن ها از سیستم های هوشمند و کنترلی می باشد که باعث راحتی و رفاه بیشتر ساکنین شده است.

خرید کانکس هوشمند

تمرکز اصلی در ساخت کانکس های هوشمند، در هوشمند سازی و استفاده از فناوری های جدید و روز دنیا برای در اختیار قرار دادن امکانات بیشتر در اختیار ساکنین می باشد اما همان طور که گفتیم، هر چقدر که امکانات و تکنولوژی به کار رفته در این کانکس ها به روز تر و پیشرفته تر شود، قیمت آن ها را نیز بالا تر خواهد برد. با توجه به این که هزینه ساخت و استفاده از کانکس های هوشمند بسیار پایین تر از ساخت واحد های مسکونی ساختمانی می باشد، با بالا رفتن قیمت آن ها به دلیل طراحی های هوشمند مختلف، می توان آن را یک نتیجه منفی برای این سازه ها در نظر گرفت. شما می توانید برای سفارش و خرید انواع کانکس های هوشمند داخلی با مجهز ترین تجهیزات روز دنیا، از سایت مامیس کانکس متناسب با نیاز خود، مناسب ترین کانکس ها را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

اگر به کانکس علاقه مند هستید با ما همراه باشیدتا در این مطلب تفاوت کانکس هوشمند با کانکس معمولی را بفهمیم، کانکس هوشمند چه تفاوتی با کانکس معمولی دارد؟ هر کس که برای اولین بار نام کانکس هوشمند را بشنود در اولین لحظه به این نکته فکر می‌کنند که چه بخشی از این کانکس هوشمند است؟ چرا به این نام شناخته می‌شود؟ کانکس هوشمند دارای امکانات متفاوت، جذاب و خلاقانه‌ای است که باعث می‌شود نسبت به دیگر کانکس‌ ها متمایز باشد و به همین علت مشتری خاص خود را دارد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به صورت مختصر به معرفی کانکس هوشمند بپردازیم، به شما فواید و برتری‌های آن را توضیح دهیم و همچنین سری به مشخصات و جزئیات آن بزنیم.

اگر که به خرید انواع کانکس هوشمند علاقه‌مند هستید می‌توانید به بخش فروشگاه وبسایت ما مراجعه کنید. همچنین می‌‌توانید با برقرار ارتباط با پشتیبانی ما از انواع کانکس، نحوه خرید کانکس، فروش کانکس و از همه مهمتر لیست قیمت کانکس مطلع شوید. تیم ما با ارائه‌ی بهترین کیفیت همراه با قیمتی مناسب پلتفرمی را ایجاد کرده است که شما به راحتی بتوانید با اعتماد به ما، ساخت سازه‌های شخصی خود را به ما بسپارید.
کانکس هوشمند با داشتن امکانات و متعلقات متفاوتی نسبت به دیگر سازه‌های همرده‌ی خود توانسته مشتریان بخصوصی را جذب و بازار هرچند کوچکی را ایجاد کند. این سازه‌ی جذاب در دو نوع اداری و کانکس مسکونی طراحی و تولید می‌شود. یکی از دلایل اصلی ساخت این کانکس استفاده به عنوان یک سازه مستقل با ویژگی هایی منحصر بفرد و نوین برای اولین بار بوده است. سازه‌ای که به عنوان یک پیشرو در نسل سازه‌های پیش ساخته توانسته است با به عرصه گذاشته و هر بار با دریافت تغییرات و بروزرسانی‌های مختلف همگام با تکنولوژی و البته نیاز عموم بهتر از قبل ظاهر شود. درست است که در آغاز این سازه آنقدر پیشرفته نبود و عملکرد ضعیفی در نمونه‌های اولیه خود ارائه داد، اما با استقبال روز افزون مردم و خریداران، شاهد پیشرفت این سازه بوده‌ایم که توانسته آن را به محصولی در خور مشتری تبدیل کند.

همچنین بخوانید:قیمت کلبه چوبی آماده

کانکس هوشمند

جزئیات دقیق تر امکانات کانکس هوشمند

این نوع از کانکس در مراحل ساخت به پنل های خورشیدی مجهز می‌شود که هدف آن تامین برق مورد نیاز خود کانکس است. این پنل‌ها دارای باتری‌هایی هستند که فقط با پنج ساعت تابش نور خورشید توان تامین برق سازه را برای مدت سه روز خواهند داشت. این روش تولید برق توانسته استفاده برق کانکس را مستقل کند و به همین علت می‌توان از آن در مناطق کوهستانی و مکان‌هایی که دسترسی به شبکه برق وجود ندارد به راحتی استفاده کرد. همچنین نکته‌ی قابل توجه دیگر کاهش هزینه ها در بلند مدت می‌باشد. این تنها بخشی از لیست نکات و برتری های کانکس هوشمند می‌باشد که برای آشنایی هرچه بیشتر شما به آن اشاره کردیم.

همچنین بخوانید:کانکس ویلایی دست دوم

جزئیات کانکس هوشمند

تفاوت و مزایای کانکس هوشمند

  • کاهش هزینه های ساخت و مصرفی
  • کاهش هزینه های مصرفی اعم از هزینه ساخت یا انرژی مصرفی ساختمان
  • امکان طراحی به صورت سبک مدرن یا های تک
  • کاهش زمان ساخت برای تولیدکننده و عدم نیاز به صبر برای احداث برای مشتری
  • مقاومت مناسب در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله
  • طراحی مدرن و پیشرفته به سبک امروزی
  • قابلیت جابجایی راحت سازه
  • کاهش زمان ساخت و در نتیجه نیازی به صبر مشتری نیست
  • داشتن مقاومت و پایداری مناسب و همچنین رعایت استاندارد‌های جهانی ساخت کانکس در سطحی بالاتر
  • مقاومت در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله و طوفان و سیل‌ها

ممنونیم که تا پایان این مطلب همراه ما بودید، امیدواریم موارد گفته شده برایتان کارآمد باشد. اگر که به کانکس علاقه‌مند هستید می‌توانید به بخش فروشگاه وبسایت ما مراجعه کنید. همچنین می‌‌توانید با برقرار ارتباط با پشتیبانی ما از انواع کانکس، نحوه خرید کانکس، فروش کانکس و از همه مهمتر قیمت کانکس مطلع شوید. از صفحه تماس باما در ارتباط باشید.

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس