کانکس سفارشی چوبی

کانکس سفارشی چوبی

با پیشرفت دنیای امروز ساخت خانه هایی با سرعت و سهولت از نیاز های ضروری بشر به شمار می رود. کانکس ها در انواع متریال و تنوع در طرح از جمله مدرن ترین نوع خانه های پیش ساخته به شمار می رود. در این مقاله با کانکس سفارشی چوبی بیشتر آشنا خواهید شد.

سفارش کانکس چوبی

این نوع کانکس از زیباترین و مدرن ترین نوع از انواع مختلف کانکس است. زیبایی چشمگیر و چشم نواز کانکس چوبی سبب شده است که این نوع کانکس در میان مصرف کنندگان دارای محبوبیت ویژه ای باشد. ساخت سفارشی این نوع کانکس به مصرف کننده این امکان را می دهد که با توجه به مکان مورد استفاده و بودجه مورد نظر و همچنین طرح و اندازه دلخواه خود از امتیاز بیشتری برای انتخاب بهره مند باشد.

کانکس سفارشی چوبی

متریال مورد استفاده در این نوع کانکس

سازندگان کانکس، کانکس سفارشی چوبی را با توجه به نیاز و سفارش مشتری از دو نوع متریال می سازند.

1-ورق هایی که با طرح چوب تولید می شوند.

2-چوب های طبیعی درختان.

ساخت هر کدام از این دو نوع کانکس سفارشی دارای مزایایی است که به زیبایی و کارایی این نوع کانکس کمک زیادی می نماید. البته نوع آب و هوا و شرایط جوی منطقه مورد استفاده کانکس نیز در انتخاب یکی از این دو نوع متریال بسیار تاثیر گذار است. از دیگر مواردی که در انتخاب متریال بدنه کانکس چوبی تاثیر گذار است بودجه ای است که مصرف کننده برای تهیه این محصول در نظر می گیرد. زیرا ساخت کانکس با هر نوع از این متریال ها دارای هزینه معینی است که البته با توجه به متراژ و طرح کانکس تغییر می نماید.

مزایایی استفاده از کانکس سفارشی چوبی

کانکس سفارشی چوبی و در کل تمام کانکس ها با مزایای ویژه ای تولید می شوند. مهمترین این مزایا ساخت سریع و آسان کانکس است اما کانکس های سفارشی چوبی که بیشتر به عنوان کلبه های مسکونی در مناطق جنگلی و یا کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند باید دارای مزایای ویژه ای برای سکونت باشند. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • کانکس سفارشی در برابر سرما و گرما عایق بسیار خوبی بوده و از هدر رفت انرژی جلوگیری می نماید.
  • در این نوع کانکس از سیستم روشنایی بسیار ویژه بهره برده شده است.
  • سیستم گرمایش این نوع سازه به علت سفارشی بودن محصول از کف اجرا می شود.
  • در ساخت این نوع کانکس از چوب هایی استفاده می شود که ضد حریق بوده و در اثر بروز حادثه به راحتی دچار آتش سوزی نمی شود.
  • استحکام کانکس چوبی نسبت به انواع دیگر کانکس بیشتر بوده و به سادگی دچار فرسودگی نمی شوند.
  • برای بالا بردن استحکام این سازه ها از استراکچرهای فلزی در تولید آن استفاده می شود.
  • از مهمترین مزایایی این کانکس چوبی سفارشی می توان به ضد زلزله بودن آن اشاره نمود. این مزیت به این سازه اطمینان خاطر مصرف کننده و آرامش هدیه می نماید.
  • از دیگر مزایا کانکس سفارشی چوبی می توان به مجهز بودن این نوع کانکس به تمام امکانات زندگی و بهداشتی و مدرن زندگی شهری اشاره نمود.

کانکس سفارشی چوبی

مکان مناسب مورد استفاده کانکس چوبی

همان گونه که ذکر شد امروزه استفاده و خرید کانکس چوبی به علت زیبایی ویژه ای که این نوع کانکس نسبت به انواع مشابه خود دارد دارای محبوبیت زیادی در میان مصرف کنندگان این نوع محصولات شده است اما فراموش نکنید که انتخاب چوب طبیعی و یا ورق های طرح چوب به مکان مورد استفاده این نوع کانکس بستگی مستقیم دارد.

در مکان هایی که به علت شرایط جوی باران بیشتری در طی سال می بارد استفاده از چوب طبیعی باعث کاهش عمر مفید کانکس چوبی خواهد شد. در این مناطق باید حتما از ورق های طرح چوب و یا نوع خاصی از چوب که نسبت به شرایط جوی دوام و عمر بیشتری دارد استفاده شود.

در کل کانکس های چوبی را می توان به عنوان کانکس ویلایی و یا کلبه های محل استقرار گردشگران در محل های توریستی مورد استفاده قرار داد حتی از این نوع کانکس می توان در مناطقی که کانکس های فلزی دچار فرسودگی زودهنگام به علت شرایط محیطی می شوند نیز استفاده نمود.

به علت زیبایی این نوع کانکس سفارشی چوبی و همخوانی بی نظیر آن با طبیعت استفاده از این کانکس در محل های طبیعی مانند گلخانه ها و یا مکان های مرتبط با این نوع امور توصیه می شود.

کانکس سفارشی چوبی

چه نوع چوبی برای تولید کانکس چوبی مناسب است؟

برای بدنه کانکس سفارشی چوبی از چند نوع چوب می توان بهره برد. از مهمترین نوع این چوب ها چوب ترمو وود است. این نوع از انواع دیگر چوب مقاوم تر و مرغوب تر است. قیمت کانکس سفارشی چوبی که با این چوب تولید شده باشد نسبت به انواع دیگر بالاتر است.

چوب اشباع شده نیز نوع دیگر چوب است که در تولید کانکس های سفارشی مورد استفاده قرار می گیرد. چوب لمه نیز نوعی چوب ارزان قیمت است که می تواند هزینه خرید و فروش کانکس را برای شما تا حد زیادی کاهش دهد.

تصویر 5

برای سفارش و بازدید از طرح های متنوع کانکس سفارشی می توانید به سایت مامیس مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید تا از به روزترین شرایط خرید کانکس و قیمت کانکس با خبر شوید.

کانکس سفارشی چوبی

نظرات خود را بنویسید


اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس