کانکس آبدارخانه

کانکس آبدارخانه

کانکس آبدارخانه : کانکس های  آبدارخانه کاربردهای گوناگونی را دارد از جمله به عنوان آبدارخانه مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع از کانکس ها در شرکت کانکس سازی مامیس کانکس طراحی و ساخته می شوند . کانکس های آبدارخانه در اندازه های گوناگون ساخته می شوند و مورد استفاده مشتریان عزیز قرار می گیرند . امکانات داخلی این نوع از کانکس ها باید به طریقی باشد که از امکانات داخلی و خارجی یک آبدارخانه برخوردار باشد امکاناتی اعم از : روشویی , محل طبخ و پخت غذاها , لوله کشی آب و گاز و برق و .. .

کانکس آبدارخانه

کانکس آبدارخانه

کاربردهای کانکس آبدارخانه

این نوع کانکس ها مورد استفاده در شرکت ها , ادارات , مراکز درمانی , سازمان های اداری و خصوصی , پروژه های مهندسی و عمرانی و .. است . نکته قابل ذکر اینکه کانکس های آبدارخانه در دو نوع ثابت و سیار طراحی و ساخته می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند . همچنین این کانکس ها بسته به نیاز مشتریان در دو نوع ثابت و سیار طراحی و ساخته می شود .

طراحی داخلی کانکس آبدارخانه

داخل این نوع از کانکس ها باید به مانند یک آبدارخانه باشد تا بتوان از آن به عنوان آبدارخانه استفاده کرد . داخل کانکس های  آبدارخانه مجهز به کابینت بندی است تا بتوان وسایل مورد نیاز یک آبدارخانه را در ان ها جاسازی کرد . کف و سقف این نوع از کانکس ها باید به طریقی طراحی و ساخته شود که بتوان در صورت آلودگی و لک شدن آن ها را شست و پاک کرد .

قیمت کانکس آبدارخانه

قیمت کانکس های آبدارخانه بستگی به اندازه , نوع آن ها , مواد مورد استفاده در طراحی و ساخت آن و .. بستگی دارد . این نوع از کانکس ها ممکن است در یک طبقه , دو طبقه و … طراحی و ساخته شوند که در قیمت آن ها تاثیر گذار است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر از کانکس آبدارخانه , قیمت کانکس آبدارخانه و .. با کارشناسان فروش کانکس مامیس تماس حاصل نمایید .

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس