چرا کانکس

چرا کانکس مامیس

چرا کانکس : شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قبل از خرید کانکس در ذهن خود این سوالات برایتان پیش آید که بگویید که چرا کانکس ؟ مزایای کانکس چیست ؟ چرا کانکس بخریم ؟ مزایای کانکس نسبت به بناهای سنتی چیست ؟ آیا کانکس ها زا قابلیت فروش مجدد برخوردارند ؟ آیا کانکس قابل جابه جایی است و سوالاتی از قبیل .

مهمتر از همه هزینه و زمان برای هر شخصی از اهمیت زیادی برخوردار است , استفاده از کانکس ها باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود .

چرا کانکس

چرا کانکس

چگونگی طراحی و ساخت کانکس

کانکس ها در کارخانه جات در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی  و ساخته می شوند و پس از ساخته شدن به محل مورد نظر مشتری  برده می شوند و پس از نصب قطعات به یکدیگر کانکس آماده ی استفاده می باشد . کانکس ها باید مقاوم ساخته شده باشند تا در برابر هر گونه عوامل تهیدید زا از جمله شرایط جوی نامساعد و …مقاوم باشند . یکی از مهمترین مزیت کانکس ها نسبت به بناهای سنتی این است که کانکس ها در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن ساخته می شوند .

مزایای کانکس

از قابلیت فروش مجدد برخوردار است

از قابلیت جابه جایی و حمل و نقل برخوردار است

طراحی و ساخت در سریع ترین زمان ممکن

طراحی در اندازه ها و ابعاد مختلف

استفاده از مواد اولیه مقاوم و درجه اول

سبک بودن وزن کانکس ها با توجه به نوع کاربردشان

عایق بندی صوتی و حرارتی

چرا کانکس مامیس

طراحان و مهندسین شرکت مامیس کانس  به طراحی انواع کانکس در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین با کارایی های مختلف می پردازند . این شرکت با به کار بردن نیروی مجرب و کارآزموده در زمینه ی طراحی و نصب کانکس ها آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند . جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در مامیس کانکس تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید .

 

 

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس