طراحی و ساخت انواع کانکس

طراحی و ساخت انواع کانکس

برای طراحی و ساخت کانکس باید به نکاتی توجه داشت تا بتوان خروجی خوبی ارائه داد و رضایت مشتری را جلب نمود. تناسب و کاربرد سازه، دسترس بودن مصالح، توجه به نکات اقلیمی و بودجه مورد نیاز جهت ساخت از جمله عواملی هستند که برای ساخت انواع کانکس باید مورد توجه قرار داد. در این مقاله نیز به بررسی اطلاعاتی درباره طراحی و ساخت انواع کانکس خواهیم پرداخت.

ساخت کانکس

برای ساخت کانکس نقشه ها در ابتدا از جانب مشتری تایید می شود و سپس سالن تولید برای ساخت کانکس اقدام می کند. نقشه ها نیز توسط مدیر تولید بررسی شده و دستور ساخت آن را امضا می کند. هر سازه ناظری دارد که همراه با تکنسین های فنی شروع به ساخت کانکس مطابق با نقشه های فنی می کنند.

تولید کانکس شامل اسکلت، تزیین، رنگ آمیزی و تحویل خواهد بود. وب سایت مامیس کانکس انواع کانکس ها را با توضیحات تکمیلی به نمایش درآورده است و با بهره گیری از مهندسین معمار و طراح صنعتی بهترین کانکس ها را در اختیار شما قرار می دهد.

ساخت و خرید و فروش کانکس در انواع مختلفی چون اداری، دو طبقه، فروشگاهی، کارگری، مدیریتی، نگهبان، رستوران، فایبرگلاس و کامپوزیت با بهترین کیفیت و خدمات صورت می گیرد.

مصالح مختلفی برای ساخت کانکس مورد استفاده قرار می گیرد که شامل تیرآهن، ورق های فلزی بدنه و سقف، پروفیل، دیوارپوش PVC و یا MDF ، درب و پنجره، کفپوش، لوازم برقی و تخته های کف می باشد و با توجه به مصالحی که به کار گرفته می شود انواع کانکس ها ساخته خواهد شد.

طراحی و ساخت انواع کانکس

مراحل ساخت کانکس

  • سفارش کانکس: این مرحله با تماس مشتری آغاز شده، سپس پیشنهادات ارائه و درباره کمیت و کیفیت آن با مشتری صحبت خواهد شد.
  • طراحی کانکس: طراحی با توجه به نیاز مشتری به شکل سه بعدی و دو بعدی صورت می گیرد و در نهایت به شکل لوح فشرده ارائه می گردد.
  • تولید کانکس: تولید زیر نظر ناظر و تکنسین ها بر اساس نقشه های فنی صورت می گیرد. تولید خود شامل اسکلت کانکس می باشد که در واقع همان استخوان بندی اصلی سازه است که در آن عملیاتی نظیر برشکاری و جوشکاری آهن آلات صورت می گیرد و مطابق با نقشه های اجرایی متصل می گردند.

طراحی کانکس به چه صورت است؟

طراحی کانکس به شکل دو بعدی و سه بعدی صورت می گیرد. مامیس کانکس طراحی اختصاصی از انواع کانکس و سازه های پیش ساخته را به مشتریان ارائه می دهد. مهندسین طراحی به وسیله نرم افزارهای کامپیوتری این طراحی را انجام می دهند. برای ورود به مرحله طراحی دو بعدی نیاز است خریدار طرح سه بعدی را تایید کند.

در واقع می توان گفت اطلاعاتی که از خریدار به دست می آید و نیازی که او از سازه دارد، روند طراحی را مشخص خواهد کرد. در ابتدا با طراحی سه بعدی جزئیاتی مثل رنگ، محل قرارگیری درب و پنجره، فرم و ابعاد ارزیابی خواهد شد و پس از آن وارد مرحله طراحی دو بعدی خواهیم شد. در طراحی دو بعدی نیز جزئیات فنی مورد بررسی قرار می گیرد که شامل نقشه های اجرایی، پلان ها و نماهای جانبی کانکس، دیتیل های فنی درب و پنجره می باشد.

طراحی و ساخت انواع کانکس

دلیل طراحی کانکس

اگر طراحی های جدید و منحصر به فرد صورت نگیرد همیشه مدلی یکنواخت و تکراری تولید خواهد شد، از این رو بهره گیری از تیم طراحی مجرب سبب می شود سازه ای اختصاصی برای مشتری طراحی شود که مطابق با سلیقه اش باشد. با طراحی برای خرید کانکس قبل از ساخت، جوانب کار بررسی خواهد شد و برای تولید آن زمانبندی دقیقی صورت خواهد گرفت.

در مرحله آنالیز طرح، خطاهای احتمالی مشخص می شود و برای رفع آن اقدام می گردد. اینگونه در مرحله اجرا مشکلی پیش نخواهد آمد و از هدر رفت زمان جلوگیری خواهد شد. در طراحی کانکس اتودهای اولیه زده می شود و در صورت نیاز طرح مورد ادیت قرار می گیرد تا نتیجه ای بی نقص حاصل شود.

تحویل کانکس

بعد از ساخته شدن کانکس نوبت به تحویل آن می رسد که در اکثر موارد تحویل درب کارخانه صورت می گیرد اما در برخی موارد نظیر کانکس های ویلایی که ابعادشان بزرگ است و یا چندقلو می باشند تولید کننده تکنسین هایی را برای نصب ارسال می کند.

بدین ترتیب سازنده با حضور در محل نصب، آن را به مشتری تحویل می دهد. در بیشتر موارد نیازی به نصب در محل نیست و و خریدار خود آن را حمل و به محل مورد نظر می رساند. برای دریافت راهنمایی در زمینه ساخت کانکس، شرایط خرید و فروش کانکس و قیمت کانکس می توانید راهنمایی های لازم را از مشاوران ما از طریق صفحه تماس با ما دریافت کنید.

طراحی و ساخت انواع کانکس

 

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس