کانکس پلیس راهنمایی و رانندگی

کانکس پلیس راهنمایی و رانندگی

استفاده عمده ای که از کانکس پلیس میشود استقرار نیرو های پلیس و راهنمایی رانندگی در مکان های مختلفی از جمله:

  • جاده ها
  • نکات مختلف شهر
  • فرودگاه ها
  • دانشگاه ها
  • استگاه ها
  • مناطق ترافیک صنعتی
  • بازار ها
  • و …

این پادگان های کوچک به منظور تامین امنیت و حفاظت در مناطق تحت پوشش پلیس راه اندازی شده اند. یکی از دلایل استفاده از این کانکس فاصله کلانتری با کل فضای حفاظت شده است. بنابراین استفاده از این پناهگاه ها تاثیر بسیار مثبتی بر عملکرد و کار پلیس داشت. نیروهای پلیس را قادر می سازد تا وظایف خود را بهتر انجام دهند.

برای اینکه در رابطه با کانکس اطلاعات بیشتر و کافی بدست بیاورید در ابتدا باید با کلیت کانکس و سازه های پیش ساخته آشنا باشید که از صفحه اول سایت داستان ما شروع شده و تمامی سازه های پیش ساخته پر کاربرد همانند کانکس حمام یا کانکس اداری را برایتان شرح دادیم.

اغلب اتفاق می افتد که پلیس قصد دارد در حین عملیات چندین منطقه از شهر را به خوبی کنترل کند، اما این منطقه با نزدیکترین ایستگاه پلیس فاصله دارد. از این جهت نیروی انتظامی تصمیم گرفت برای اینکه بتواند تمامی نیرو های خود را در شهر ها و ماطق خاص مستقر کند و مشکلی از بابت امنیت نداشته باشد اقدام به ساخت و تولید کانکس پلیس کرد.

طراحی داخلی و خارجی کانکس پلیس سیار

طرح و رنگ این نوع از کانکس ها باید به گونه ای طراحی شده باشد که معرف فعالیت کانکس پلیس سیار باشد یعنی با یک نگاه بتوان تشخیص داد که این کانکس از چه کاربرد و کارایی برخوردار است . این نوع از کانکس ها کاربرد دیگری که دارند این است که اگر به هر دلیلی تصمیم به جابه جایی گرفته شود به دلیل سیار بودنشان به راحتی این امر ( جابه جایی محلی ) امکان پذیر است

انواع کانکس پلیس

با توجه به سابقه طولانی مدت و درخشان مامیس کانکس که در کارنامه خود داریم به شما این نوید را میدهیم که سفارشتان در خصوص ساخت کانکس را در سریع ترین زمان با بالاترین کیفیت تکمیل و تحویل میدهیم. از این رو کانکس پلیس هم به دلیل استفاده زیاد از آن در مدل های مختلف تولید میشوند. جهت اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

کانکس پلیس ثابت

در صورتی که استفاده نیروی انتظامی از پادگان ها به طور دائم در فضای حفاظت شده آنها متمرکز باشد، بهترین گزینه برای ساخت این سازه پیش ساخته نوع ثابت آن است. ناگفته نماند که می توان از این نوع کانکس پلیس در اکثر مواقع در مکان های شلوغ استفاده کرد.

کانکس ثابت پلیس

کانکس پلیس سیار و چرخدار

این نوع کانکس به دلیل خاصیت سیار بودن به راحتی قابل جابجایی و استفاده در مکان های مختلف را دارد، از کانکس پلیس چرخدار اکثرا ادارات دولتی و راهنمایی رانندگی استفاده می کنند تا بعد از اتمام فعالیت خود در منطقه مورد نظر سازه خود را جابجا کرده و به محل جدید منتقل کنند.

کانکس پلیس سیار مانند معمولی به دو نوع تقسیم می شود. نوع اول ساده و نوع دوم تریلر است. نوع ساده آن همانطور که از نامش پیداست شامل طراحی ساده ترین سازه ها می باشد که دارای دو اتاق مجزا برای نگهبانی و اتاقی برای استراحت سایر نیروها در داخل آن می باشد.
در ادامه در توضیحات این بنای پیش ساخته باید اضافه کرد که در غرفه پلیس نوع تریلی می توان امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی، مخزن آب، حمام و آشپزخانه  را قرار داد.

کانکس پلیس سیار

مزایای کانکس پلیس

همانند دیگر محصولات مامیس مثل کانکس ویلایی این سازه هم دارای یک سری مزیت های خوب است که در ادامه قصد داریم آن ها را معرفی کرده و کمی توضیحات دهیم. با ما همراه باشید.

مقاومت بالا در برابر ضربه

مقاومت در برابر آسیب یکی از عوامل مهمی است که در ساخت این نوع پاسگاه پلیس باید در نظر گرفته شود. در هر صورت، پلیس در همه جا قرار است با افرادی که سعی در بی ثباتی شهر و کشور دارند، از افراد شرور گرفته تا مجرمان باتجربه و حرفه ای که باید تمام اقدامات ممکن را برای مقابله با این اختلال انجام دهند، برخورد کند.
از این جهت در ابتدا باید امنیت افراد و تجهیزات خود را تامین کند داشتن کانکس پلیس با مقاومت بالا یکی از ضروریت ها است.

عایقی مقاوم در برابر حرارت و صدا

با توجه به مواد اولیه و محصولات با کیفیت مامیس استفاده شده در ساخت این نوع از سازه های پیش ساخته مقاومت بالایی در برابر نفوذ صدا یا حرارت به داخل دارند.

سیار بودن و قابلیت جابجایی

یکی از مزیت های اصلی تمامی محصولات مایس دارا بودن مدل سیار است، وقتی قرار نیست به طور دائم در یک منطقه مستقر باشد استفاده از مدل کانکس پلیس متحرک می تواند بسیار مفید واقع شود و هزینه ها را بسیار کاهش دهد.

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس مانند تمام سازه های پیش ساخته به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با شماره تلفن 09128986198 تماس گرفته و از مشاوره رایگان برخوردار شوید یا به صفحه لیست قیمت کانکس مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در این صفحه از سایت مامیس کانکس و دقایقی که کنار یکدیگر بودیم سعی کردیم شما را با انواع مدل های مختلف کانکس و مزیت آن ها آشنا کنیم تا بتوانید با دید بهتری اقدام به خرید و سفارش کانکس کنید. امید واریم برایتان مفید واقع شده باشد.

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس