کانکس اداری سیار

کانکس اداری سیار

کانکس اداری سیار کاربردهای زیادی را دارد از جمله مهمترین کاربرد این نوع از کانکس ها می توان به اداری بودن آن ها اشاره کرد. که امکان گذاشتن انواع جلسه های کاری را برای مهندسین فراهم می‌سازد.
این نوع از کانکس ها بیشتر کاربردی اداری و سازمانی دارند. ادارات و بخش ها و سازمان های خصوصی و دولتی اگر بنا به هر دلیلی امکان ساخت و ساز را در داخل ادارات نداشته باشند بخش کوچکی از سازمان را اختصاص به این نوع از کانکس ها می دهند تا به عنوان جزئی از بخش اداری از آن استفاده کنند.

یا ممکن است در برخی از شرکت به دلیل کار بر روی پروزه های عمرانی و ساختمانی مدام در حال تغییر دفتر خود باشند، با توجه به این استفاده از مصالح ساختمانی و ساخت انواع اتاق های جلسه در مکان مختلف غیرقابل اجرا بوده و هزنیه های زیادی نیز با خود همراه دارد، کانکس اداری که از نوع سیار ساخته شده باشد می‌تواند به کمک این چنین شرکت ها برسد.

این نوع از کانکس ها مهمترین مزیتی که دارند این است که قابل حمل می باشند و درصورت نیاز نداشتن به آن ها و یا در صورت تغییر مکان اداری می توان این نوع از کانکس ها را به راحتی جابه جا کرد و به جای دیگر انتقال داد .

زمان در اکثر پروژه های عمرانی و مهندسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین جهت جلوگیری از هدر رفتن زمان و صرف هزینه های کم تر برای ساخت و ساز می توان از کانکس اداری سیار به جای ساخت و سازهای قدیمی و سنتی استفاده کرد و در کمترین زمان به نتیجه مطلوب دست یافت. همچنین قیمت کانکس های سیار با توجه به کاربردهایشان بسیار مقرون به صرفه هستند.

کانکس اداری سیار

کانکس اداری سیار چه کاربرد هایی دارد

کانکس ادرای سیار باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که شباهت زیادی را به بخش هایی از ادرات و یا سازمان ها داشته باشند و فضای داخلی و خارجی این نوع از کانکس ها نیز باید به مانند ادارات دارای؛

 1. اتاق پرسنل
 2. اتاق مدیریت
 3. اتاق کارمندان
 4. سالن انتظار
 5. و…

باشد. با توجه به منعطف بودن ساختار کانکس ها می‌توان آن هارا شخصی سازی کرد تا بهینه ترین نتیجه را برایتان به همراه داشته باشند. به عنوان مثال داخل این نوع کانکس ها در صورت سفارش می‌توانند مجهز به؛

 • آشپزخانه
 • سرویس بهداشتی
 • روشویی
 • اتاق پذیرایی از مهمانان
 • اتاق استراحت
 • و …

است .

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خرید کانکس و با مشاورین و متخصصین مامیس کانکس تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید.

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس