قیمت کترینگ سیار

قیمت کترینگ سیار

قیمت کترینگ سیار: کترینگ های سیار یکی از محصولات نو ظهور و جذاب مجموعه کانکس سازی مامیس کانکس می باشد. این کانکس ها برای ارائه خدمات رستورانی و کترینیگ و فست فود طراحی و ساخته می شوند. این کانکس ها در اندازه ها و ابعاد مختلفی ساخته شده و قابل استفاده می باشد.

 

انواع کانکس کترینگ سیار

کانکس های کترینگ با توجه به سفارش مشتری، ممکن است برای اهداف و مصارف خاصی طراحی و پیاده سازی شوند، که در ادامه به معرفی برخی از این موارد می پردازیم، با مامیس کانکس همراه باشید…

نکات مهم در کانکس کترینگ سیار

موارد کانکس های کترینگ سیار، فراوان بوده و ممکن است آن ها را در کنار خیابان ها و یا غرفه های نمایشگاهی، رستوران ها و مدرسه ها مشاهده کرده باشید. ساخت این کانکس ها کاملا به صورت سفارشی بوده و در موارد خاصی از آن ها استفاده می شود. مهمترین نکته در طراحی و ساخت کانکس های کترینگ سیار، نمای داخلی و امکانات این نوع کانکس ها می باشد، مجهز بودن به یخچال، باربیکیو، اجاق گاز، پیشخوان دریافت سفارش و غذا و… از جزئیاتی است که هنگام خرید این کانکس ها باید به آن توجه کنید.

قیمت کترینگ سیار

همانند سایر مدل های کانکس های ساخته شده، قیمت کترینگ سیار نیز به ابعاد و اندازه و امکانات داخلی استفاده شده در آن ها بستگی دارد، از این رو قبل از انجام هر کاری، با کارشناسان فروش مجموعه کانکس سازی مامیس تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، سفارش خود را با جزئیات کامل توضیح دهید تا قیمت کلی و تمام شده این محصولات به شما اعلام گردد. مجموعه کانکس سازی مامیس برای حمایت از تولید ملی، در کنار بالا بردن کیفیت ساخت، کانکس های کسب و کار (کانکس هایی که مانند کانکس کترینگ، کانکس فروشگاهی، کانکس فست فود و… که برای شروع کسب و کار از آن ها استفاده می شود) را 10 درصد پایین تر از قیمت بازار و همکاران به فروش می رساند تا سهمی اندک در توسعه کسب و کار های نو پا داشته باشد.

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس