فروش کانکس

فروش کانکس

فروش کانکس : شرکت مامیس کانکس با داشتن سابقه ی طولانی در ساخت انواع کانکس اقدام به فروش انواع کانکس با کاربردهای مختلف کرده است . این شرکت مفتخر است تمامی محصولات تولیدی خود را به خریداران محترم عرضه کند . مهمترین نکته ای که باید در ساخت کانکس ها رعایت کرد نمای زیبا و اندازه ی مناسب آن است تا با هر سلسقه ای سازگاری داشته باشد . از کانکس های فروشگاهی استفاده های زیادی می شود و در موارد مختلف کاربرد دارند و از قابلیت ثابت بودن و چرخدار بودن برخوردارند بنابراین از آن ها جهت کسب و کار و درآمد استفاده می شود و در صورت نیاز به تغییر مکان می توان عمل جابه جایی را انجام داد .

فروش کانکس

فروش کانکس

کانکس آشپزخانه نیز امروزه مورد استقبال عموم افراد قرار گرفته و از آن ها به عنوان آشپزخانه صنعتی در کارگاه ها , کارخانه ها , مراکز نظامی , عمومی و .. استفاده می کنند . دیگر کانکس پرفروش شرکت مامیس کانکس کانکس بلیط فروشی است که با اشغال فضای کم و همچنین داشتن نمای ظاهری مناسب از قابلیت فروش برخوردار است بیشترین خریدارن این نوع از کانکس ها شهرداری ها هستند که این نوع از کانکس ها باعث شده اند شهرداری ها کار خدمت رسانی به مردم را انجام دهند .

دیگر محصولات تولیدی مامیس کانکس

کانکس کارگری
کانکس سرویس بهداشتی
کانکس مدرسه
کانکس پلیس
کانکس مدیریتی
کمپ پیش ساخته پانلی
کانکس دو اتاقه
کانکس حمام
و …..

فروش کانکس

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید کانکس , فروش کانکس , قیمت کانکس با کارشناسان ما در شرکت مامیس کانکس تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید . مهندسین ما در کمترین زمان با کیفیت ترین مخحصول را به شما عرضه می کنند . جهت کسب اطلاهات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید .

لازم به ذکر است که قیمت هر یک از کانکس ها با دیگری متفاوت است و همچنین بسته به نوع کانکس , کاربرد کانکس , اندازه ی کانکس و … دارد .

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس