کانکس اجرا در محل

کانکس اجرا در محل

کانکس اجرا در محل سازه ای است که از صفر تا صد مراحل ساخت آن درست در مکان بنای آن صورت میپذیرد، و یکی از دلایل اصلی آن این است که امکان حمل و نقل به محل مورد نظر وجود ندارد، این روش یکی از بهترین روش ها و ایده های اقتصادی است که به جای ساخت خانه های گران قیمت در محل مستقیم بریم کانکس را در آن جا بسازیم تا با مشکلات حمل و نقل روبرو نشویم. در زمان هایی که شرح میدهیم از کانکس اجرا در محل استفاده میکنند:

 1. عرض خیابان کم باشد
 2. وجود موانعی مانند تیر برق یا درخت در مسیر
 3. اندازه کانکس بزرگ باشد
 4. مکان های صعب العبور
 5. و…

امروزه کانکس نقش بسیار مهمی را در زندگی بسیاری از افراد ایفا می کنند و در صنعت نیز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند و همین عامل نیز باعث می شود تا نیاز به خرید کانکس با اجرا در محل به میزان بسیار زیادی احساس شود. امروزه خرید کانکس اجرا در محل به شما کمک می کند تا بتوانید علاوه بر خرید کانکس های مورد نیاز خود به راحتی کانکس های خریداری شده را در محل اجرا کنید و دیگر با مشکلات مربوط به اجرای آنها درگیر نشوید.
ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره خرید کانکس با اجرا در محل صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین با ما در این مطلب همراه باشید.

شرایط مورد نیاز ساخت کانکس اجرا در محل

در ساخت سازه های پیش ساخته مانند کانکس مخابراتی در کارگاه های تولید کانکس یک سری شرایط خاصی بر قرار است که بتوان سازه را سریع تر و با کیفیت بالاتری تولید کرد، امکاناتی همچون:

 1. برق قوی و کافی
 2. مکان بزرگ و صاف
 3. امکان کار (مزاحمتی برای دیگران نداشته باشد مانند سرو صدا)
 4. امکان حمل آسان مصالح به محل
 5. مستحکم بودن زمین یا پشت بام که هنگام ساخت سازه مشکلی پیش نیاید
 6. وجود حداقل ستون هایی جهت اینکه سازه را هنگام وزش باید و … با کمک آن ها ثابت نگه داشت.

این ها ابتدایی ترین امکاناتی هست که باید وجود داشته باشند تا بتوان سازه را احداث نمود و شروع به ساخت کانکس اجرا در محل دقیق کرد.

مزایای استفاده از کانکس اجرا در محل

 • حمل مصالح به طور جداگانه خیلی راحت تر از حمل یک کانکس کامل است
 • در بعضی موارد اگر شما کانکس دوبلکس سفارش داده باشید که در باغ مستقر کنید ممکن است مجبور شوید کمی از درختان و شاخ و برگ های آن ها را قطع کنید که در صورت اجرا در محل بودن میتوان این آسیب را به حداقل رساند و سازه را با شرایط وقف داد
 • همانطور که از نامش پیداست امکان استفاده از کانکس در مناطق صعب العبور را فراهم میکند

مزایای استفاده از کانکس اجرا در محل

مدت زمان ساخت کانکس اجرا در محل

در واقع باید عرض کنیم که منظور از کانکس اجرا در محل یک محصول کلی و مشخصی نیست بلکه تماما انواع کانکس در مدل ها و ابعاد مختلف میتوانند به صورت اجرا در محل باشند و طبق خواسته مشتری مصالح به محل مورد نظر انتقال یابد و در آن جا شروع به احداث شود.
اینگونه باید خدمت شما عرض کنیم که مدت زمان اجرای کانکس اجرا در محل و ساخت کامل آن بستگی به مدل و ابعاد آن دارد برای اینکه بتوانید از زمان دقیق باخبر شوید بهتر است با شما تلفن 09128986198 تماس حاصل فرمایید تا مشاوره رایگان از کارشناسان ما دریافت کنید.

خرید کانکس اجرا در محل و کاربردهای آن

قبل از آن که قصد داشته باشید به طور دقیق تر درباره خرید کانکس اجرا در محل صحبت کنیم بهتر است ابتدا در خصوص خود این تجهیزات و کاربردهای مختلف آنها صحبت کنیم. کانکس ها از جمله سازه هایی هستند که امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند و دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشند.
این محصولات از جنس های مختلفی تولید می شوند و با اهداف مختلف طراحی های متفاوتی نیز دارند که هر یک از آنها دارای کاربردهای خاص خود می باشد. از جمله مهمترین کاربردهای کانکس ها در دنیای امروز می توان به مواردی همچون استفاده از کانکس ها در کانکس کارگاهی، ایستگاه پلیس، فروشگاه ها و فست فود های سیار، سکونت موقت در هنگام زلزله، ایستگاه اورژانس و کاربری های امدادی، مسکونی و کانکس ویلایی، سرایداری و گیت عوارضی اشاره کرد.

کانکس اجرا در محل و خرید آن

مشکلات مختلف در فروش کانکس

امروزه فروشگاه های مختلفی هستند که اقدام به فروش انواع کانکس ها کرده اند که شما هم می توانید با مراجعه به این فروشگاه ها اقدام به خرید انواع کانکس کنید ولی در حال حاضر به دلیل مشکلات بسیار زیادی که در زمینه فروش کانکس به وجود آمده است بسیاری از مشتریان از فروشگاه های فروشنده این محصولات ناراضی هستند.
یکی از مهمترین این مشکلات این است که فروشگاه ها ضمانتی در خصوص کیفیت کانکس هایی که می فروشند ارائه نمی دهند و در بسیاری از موارد نیز محصولاتی بی کیفیت را به فروش می رسانند. علاوه بر این مسئله بالا بودن قیمت ها نیز یکی دیگر از مشکلات مهمی است که در زمینه فروش کانکس وجود دارد و بسیاری از مشتریان نسبت به آن ناراضی هستند.

خرید کانکس با اجرا در محل از مامیس

یکی از بهترین وب سایت هایی که امروزه در زمینه فروش کانکس با اجرا در محل فعالیت می کند و شما می توانید برای خرید انواع کانکس ها به آن مراجعه کنید وب سایت ما می باشد که امکانات و خدمات بسیار خوبی را برای شما فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید اقدام به خرید کانکس با اجرا در محل کنید. استفاده از خدمات وب سایت ما مزایای بسیار زیادی برای شما دارد که در ادامه بیشتر در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

 

کانکس اجرا در محل

مزایای خرید کانکس با اجرا در محل از وب سایت ما

اولین و مهمترین مزیت استفاده از خدمات وب سایت ما این است که ما خدمات مربوط به اجرای کانکس ها در محل را نیز به شما ارائه می دهیم که با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به نگرانی در خصوص اجرای این تجهیزات نخواهید داشت. علاوه بر این باید دقت داشته باشید که قیمت کانکس ها در وب سایت ما بسیار مناسب تر از سایر فروشگاه ها می باشد و کیفیت محصولات ما نیز به طور کامل به شما ضمانت داده می شود. بنابراین شما می توانید با مناسب ترین قیمت و با خیالی راحت نسبت به کیفیت اقدام به خرید از وب سایت ما کنید.

قیمت کانکس اجرا در محل

قیمت کانکس ها به عوامل مختلفی بستگی دارد و عوامل مختلف می توانند تاثیرات مختلفی را بر روی قیمت این تجهیزات بگذارند. از آنجایی که کانکس ها از جمله سازه هایی هستند که از متریال های مختلف برای ساخت آنها استفاده می شود کیفیت مواد و محصولاتی که در ساخت آنها مورد استفاده قرار می گیرد به میزان بسیار زیادی بر روی قیمت آنها تاثیرگذار است.

علاوه بر این برندی که اقدام به تولید کانکس ها کرده است نیز بر روی قیمت این محصولات تاثیر می گذارد. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت انواع کانکس ها می توان به کیفیت ساخت کانکس ها، ابعاد آنها که از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار است، اشاره کرد که شما برای خرید کانکس حتما باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

نظرات خود را بنویسید


اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس