خرید کانکس مدیریتی

خرید کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی یک ساختمان اداری پیش ساخته برای دفاتر پروژه و کارخانه های تولیدی است که به عنوان دفتر اداری مدیر عامل یا دفتر مدیر پروژه استفاده می شود. در برخی موارد به دلیل کمبود فضای اداری و یا نیاز به تفکیک دفتر مدیریت پس از راه اندازی چنین ساختاری از سوی ادارات میکنند. در ادامه علاوه بر قیمت این سازه مشخصات و نحوه خرید آن را نیز برایتان توضیح خواهیم داد.

کانکس مدیریتی

کانکس های مدیریتی دارای انواع مختلفی می باشند که هر یک از آن ها کاربردهای خاص خود را دارا هستند. کانکس های مدیریتی کارگاهی معمولا دارای قیمت مناسب تری نسبت به سایر انواع کانکس های مدیریتی هستند و به همین دلیل افرادی که قصد خرید یک کانکس مدیریتی ارزان قیمت را دارند می توانند این کانکس ها را برای خرید انتخاب کنند.

در کنار این کانکس ها کانکس های شیشه ای مدیریتی وجود دارند که قیمت بالاتری را نسبت به کانکس های کارگاهی دارند و معمولا در شرکت ها و مراکز لوکس مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی شما باید متناسب با بودجه ای که دارید یک کانکس مدیریتی مناسب را برای خرید انتخاب کرده و اقدام به خرید آن کنید. بنابراین توصیه ما به شما این است که حتما سعی کنید قبل از خرید با انواع کانکس های مدیریتی به خوبی آشنا شوید تا بتوانید با اطلاعات کامل اقدام به خرید کانکس کنید.

ساخت و تولید کانکس مدیریتی

در برنامه ریزی و ساخت یک کانکس اداری به نوع کاربری و شرایط کاربری توجه ویژه ای می شود تا بتوان از آن به عنوان دفتر و به نوعی چشم انداز مجموعه استفاده کرد زیرا این سازه در واقع یک مجموعه اداری است. مهمانان و مدیران بازدید کننده در طبقه بالا خواهند بود.
مجموعه مدیریت باید فضایی برای قرار دادن میز منشی و فضای انتظار برای مراجعین داشته باشد تا چند نفر همزمان با مدیر ملاقات کنند تا در این فضای انتظار مدتی منتظر بمانند، شرایط ملاقات فراهم شود. همچنین در صورت امکان و در صورت وجود فضای کافی می توان یک اتاق مجزا به عنوان سالن اجتماعات در مجموعه مدیریت برای برگزاری جلسات مهم با کارکنان یا مدیران ارشد در این اتاق تعبیه کرد و برای پذیرایی از مراجعین و میهمانان فضایی مانند آبدارخانه در نظر گرفته شود. برای خدمات و مدیریت خوب به مشتریان
برای این نوع استفاده بهتر است ارتفاع سقف بیشتر باشد تا فضا حس مدیریتی بهتری داشته باشد و در هنگام ملاقات و جابجایی فضای سنگینی ایجاد نکند.

ابعاد کانکس مدیریتی

یکی از مهمترین عواملی که می تواند بر روی قیمت کانکس مدیریتی تاثیر گذار باشد ابعاد کانکس است که حتما باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید. اگر با کانکس های مدیریتی آشنایی داشته باشید حتما می دانید که این محصولات در ابعاد مختلفی تولید می شوند که هر یک از آن ها نیز دارای کاربردها و مزایای خاص خود می باشند. هرچه ابعاد کانکسی که شما قصد خرید آن را دارید بزرگتر باشد هزینه ای که برای پرداخت آن می پردازید نیز بیشتر می شود چرا که مواد اولیه و زمان بیشتری برای ساخت کانکس های از پیش ساخته شده بزرگتر پرداخت می شود و به همین علت نیز قیمت آن ها بیشتر می شود. برای مشاهده قیمت کانکس هایی که در ابعاد مختلف تولید می شوند می توانید از خدماتی که وب سایت ما در این زمینه به شما ارائه می دهد استفاده کنید.

قیمت کانکس مدیریتی

ویژگی ها و امکانات کانکس مدیریتی به چه صورتی است؟

کانکس ها مدریتی  با ظاهری زیبا و امکاناتی رفاهی، به نسبت کلمل تر در مقایسه با دیگر کانکس  مثل کانکس نگهبانی  فضایی ایده آل برای مدیران و کارکنان شما فراهم می کنند. عایق بندی  مناسب، سیستم تهویه مطبوع، سیستم برق کشی و روشنایی استاندارد، پوشش های باکیفیت، تقسیم بندی فضا مطابق نیاز، سرویس بهداشتی و آبدارخانه، امکانات رفاهی متنوع و قابلیت جابجایی آسان  تنها  چند نمونه از  مزایای  بی شمار  این کانکس ها  هستند.
این کانکس ها  برای  پروژه های  موقت  و  کارگاه های  ساختمانی،  کارخانه جات تولیدی، معادن و  حتی  به عنوان  دفاتر  اداری  مجزا  در  شرکت ها  قابل  استفاده  هستند. کانکس های مدیریتی  به شما کمک می کنند تا  در مدت زمان کوتاهی  و با صرف هزینه ای  مناسب،  فضای اداری  مورد نیاز خود را  راه‌اندازی کنید. برخی از مهمترین ویژگی ها و امکانات کانکس های مدیریتی عبارتند از:

عایق بندی:

کانکس های مدیریتی عایق بندی حرارتی و صوتی مناسبی دارند که به این ترتیب در هر شرایط آب و هوایی می توان از آنها استفاده کرد و دمای داخل کانکس را به حد مطلوب رساند.

سیستم تهویه مطبوع:

این کانکس ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع هستند که شامل سیستم گرمایشی (مانند بخاری یا پکیج) و سیستم سرمایشی (مانند کولر گازی یا آبی) می باشد.

سیستم برق کشی و روشنایی:

کانکس های مدیریتی دارای سیستم برق کشی و روشنایی استاندارد هستند که شامل پریزهای برق، کلیدهای برق و روشنایی های سقفی و دیواری می باشد.

پوشش دیوار و سقف:

دیوارها و سقف این کانکس ها معمولاً از جنس ساندویچ پانل یا ورق های گالوانیزه می باشد که علاوه بر استحکام، عایق حرارتی و صوتی مناسبی نیز هستند. همچنین داخل کانکس ها از پوشش های مختلف مانند MDF، کناف و یا PVC استفاده می شود.

کفپوش:

کفپوش کانکس های مدیریتی معمولاً از جنس سرامیک، لمینت و یا موکت می باشد.

درب و پنجره:

درب و پنجره های این کانکس ها از جنس UPVC و یا آلومینیوم می باشد که عایق بندی مناسبی را ارائه می دهند.

سرویس بهداشتی و آبدارخانه:

در صورت نیاز  و ابعاد کانکس مدیریتی مدنظرتان می توان در داخل کانکس مدیریتی سرویس بهداشتی و آبدارخانه نیز تعبیه کرد.

امکانات رفاهی:

از دیگر امکانات رفاهی که می توان در کانکس های مدیریتی تعبیه کرد می توان به سیستم اطفا حریق، سیستم اعلام حریق، آنتن مرکزی، تابلوهای برق، میز و صندلی، قفسه بندی و محوطه سازی اطراف کانکس اشاره کرد.
علاوه بر موارد فوق، برای خرید کانکس مدیریتی می توان به جرات بیان کرد که قیمت این نوع کانکس  به امکانات دیگری می توان به کانکس های مدیریتی  اضافه کرد که این امر به نیاز و سلیقه  شما بستگی دارد.

قیمت کانکس مدیریتی

کیفیت ساخت کانکس

در بخش های قبلی برای شما بیان کردیم که عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت کانکس مدیریتی تاثیرگذار باشند. یکی از مهمترین این عوامل مربوط به کیفیت ساخت کانکس است که شما باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید. هرچه از مواد اولیه با کیفیت تری برای ساخت کانکس مدیریتی استفاده شود قیمت آن نیز بیشتر می شود و در نتیجه شما باید هزینه بیشتری را برای خرید بپردازید.

البته نکته ای که در این جا باید حتما به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که خرید کانکس های مدیریتی با کیفیت در نهایت صرفه اقتصادی بیشتری را برای شما دارد چرا که نسبت به کانکس های مدیریتی بی کیفیت طول عمر بیشتری خواهد داشت و نیازمند هزینه زیادی برای تعمیر و نگهداری نخواهد بود.

قیمت کانکس مدیریتی

لیست قیمت کانکس مدیریتی

امروزه بسیاری از افرادی که قصد خرید یک کانکس مدیریتی را دارند علاقه مند هستند تا بتوانند قیمت انواع کانکس های مدیریتی را مشاهده کنند و با اطلاعات کامل درباره قیمت این تجهیزات اقدام به خرید آن ها کنند. وب سایت ما شرایط بسیار خوبی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی لیست قیمت کانکس های مدیریتی را مشاهده کنید. این لیست اطلاعات به روزی درباره قیمت کانکس های مدیریتی در اختیار شما قرار می دهد و در نتیجه شما می توانید اطمینان کاملی را نسبت به به روز بودن اطلاعات آن داشته باشید.

قیمت کانکس مدیریتی به عوامل مختلفی بستگی دارد و موارد متعددی هستند که می توانند بر روی این قیمت تاثیر بگذارند. بدون شک اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد خرید کانکس مدیریتی را دارید یا علاقه مند هستید تا با عواملی که بر روی قیمت این محصولات تاثیرگذار هستند آشنایی کاملی داشته باشید، به همین علت ما در این مطلب تصمیم داریم کمی بیشتر درباره عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کانکس مدیریتی صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین با ما در این مطلب همراه باشید.

قیمت کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی قیمت مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد خرید کانکس مدیریتی قیمت مناسب را دارید حتما از بخش محصولات وب سایت ما نیز دیدن کنید. قیمت کانکس مدیریتی در وب سایت فروشگاهی ما نسبت به بسیاری از فروشگاه های دیگری که اقدام به فروش کانکس مدیریتی کرده اند بسیار مناسب تر است و در نتیجه خرید کانکس مدیریتی از وب سایت ما می تواند از نظر اقتصادی برای شما کاملا به صرفه باشد. به همین علت افرادی که قصد خرید کانکس مدیریتی دارند به هیچ وجه نباید این فرصت خرید را از دست دهند.

نظرات خود را بنویسید


اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس