خرید کانکس ساندویچ پانل دست دوم

خرید کانکس ساندویچ پانل دست دوم

کانکس سازه ای است که دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد. امکان جا به جایی کانکس ها به راحتی وجود دارد و از آن می توان برای موارد مختلف استفاده کرد. کانکس ساندویچ پانل نوعی از کانکس است که دارای دو لایه در طرفین بوده و در میان این لایه ها از عایق استفاده شده است.

کانکس ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک نوع سازه مرکب و سبک است که طراحی و تولید آن به صورت دو لایه صورت می گیرد. به طوری که از دو طرف آن را به دو لایه محدود می کنند و در قسمت وسط لایه از یک عایق استفاده می کنند. برای این کار لایه عایق را به گونه ای در نظر می گیرند که بسیار نرم و سبک و با خاصیت فیزیکی مخصوص باشد.‌

به ساندویچ‌ پانل، پنل کامپوزیتی آلومینیوم (Acp) نیز گفته می شود. عایقی که در وسط لایه ها قرار می گیرد، در برابر رطوبت و گرما مقاوم بوده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. ‌در ساخت ساندویچ پانل ها از موادی مثل پشم شیشه، پلی استایرن، پشم سنگ و پلی اورتان استفاده می شود و دارای کاربرد فراوان می باشد. بزرگترین کاربردی که ساندویچ پانل دارد برای صنعت کانکس سازی است.

بنابراین گروه های صنعتی که طراحی و ساخت کانکس و خانه پیش ساخته را انجام می دهند، از بزرگترین مشتریان ساندویچ پانل به شمار می آیند.‌ در این مقاله به بررسی کانکس ساندویچ پانل و نوع دست دوم آن می پردازیم.‌

خرید کانکس ساندویچ پانل دست دوم

کانکس های ساندویچ پانل دست دوم

در صورتی که کیفیت سازه های کانکس دست دوم بالا باشد، این نوع کانکس می تواند مانند نمونه های نو و استفاده نشده سودمند باشد. ‌کانکس ها دارای مزیت هایی زیادی هستند که یک نوع آن قابلیت جابه جایی است. بنابراین اگر به تغییر محیط و شرایط آب و هوایی نیاز بود، می توان خیلی راحت کانکس را به جایی دیگر انتقال داد.

خرید کانکس دست دوم به شرط با کیفیت بودن سازه می تواند در حد انواع استفاده نشده ی آن مفید باشد. از آن جایی که کانکس ها اتاق هایی پیش ساخته می باشند که دارای قابلیت اسکان موقت هستند، می توان از کانکس دست دوم نیز استفاده کرد.

برای اسکان اداری، انواع سرویس های بهداشتی و … می توان از کانکس دست دوم استفاده کرد. با توجه به نیاز شما کانکس ها دارای کاربرد با قابلیت انعطاف پذیری هستند.

برای مثال برای آشپزخانه، انباری، اتاق خواب، سالن پذیرایی و هر آن چه که به آن نیاز پیدا خواهید کرد، از کانکس ساندویچ پانل دست دوم می توان استفاده کرد.‌ کانکس ها دارای ساخت و اجرای بسیار سریع و آسانی هستند.

ساخت این سازه ها با ساندویچ پانل صورت می گیرد و دارای اجرای آسان بوده و با هزینه مناسب امکان اجرای آن ها وجود دارد. در برخی موارد ممکن است زمان حتی به اندازه ساخت و اجرا وجود نداشته باشد، در این صورت اگر دچار کمبود وقت شده باشید، از کانکس دست دوم می توانید استفاده کنید.‌

قیمت کانکس دست دوم

عوامل مختلفی بر روی قیمت کانکس ساندویچ پانل دست دوم تأثیر گذار هستند.‌ از جمله عواملی که روی قیمت این نوع کانکس ها برای استفاده دوباره مؤثر است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ظاهر و کیفیت کانکس، ابعاد کانکس، سال ساخت کانکس و سازنده کانکس

در این زمینه کاملا مشخص است که در صورت آسیب دیدگی کانکس به میزان زیادی از قیمت آن کم می شود. اگر قصد خرید کانکس ساندویچ پانل دست دوم را داشته باشید، لازم است که ابتدا از آن بازدید کرده و با در نظر گرفتن مشخصات فنی که دارد، روی قیمت آن به توافق برسید.‌ لازم است که در هنگام بازدید از کانکس نهایت دقت صورت گیرد.‌

خرید کانکس ساندویچ پانل دست دوم

مزایای کانکس ساندویچ پانل

 • این نوع مانکس مانند یک دیوار برشی موجب جذب انرژی شده از این رو در مقابل زلزله بسیار مقاوم خواهد بود.
 • این کانکس دارای وزن سبکی است.
 • حمل و نقل آن به آسانی انجام می شود.
 • سهولت در اجرای تاسیسات.
 • دارای عایق های حرارتی و رطوبتی.
 • کانکس ساندویچ پانل دارای انبساط و انقباض بسیار پایین است.
 • نصب سریع.
 • تنوع در رنگ بندی.
 • برای تمام اقلیم های آب و هوایی مناسب می باشد.‌

کاربرد کانکس های ساندویچ پانل

از کانکس ساندویچ پانل در سردخانه ها، ساختمان های اداری و هتل ها، ساختمان های کارگاهی و نیز خوابگاه های کارگری، دیوار و سقف سالن های تولیدی و در پروژه های بزرگ ساخت و ساز، درمانگاه های صحرایی و کانکس اورژانس، محیط آموزشی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس و کیوسک های نگهبانی، تعمیرگاه های سیار و کترینگ های سیار، کانکس ویژه بحران، ویلای پیش ساخته پانلی، کانکس نماز خانه و ….استفاده می شود.

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره در خصوص خرید و فروش کانکس دارید، و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کانکس های موجود در شرکت مامیس کانکس با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

خرید کانکس ساندویچ پانل دست دوم

 

خرید کانکس ویلایی با قیمت مناسب

خرید کانکس ویلایی با قیمت مناسب

کانکس های ویلایی دارای طرح های مختلفی هستند و از مزایای زیادی برخوردار می باشند. برای خرید کانکس ویلایی می توان با شرکت های تولید کننده آن تماس گرفته و مشاوره های لازم را کسب کرد. از جمله معتبرترین شرکت های تولیدکننده کانکس می توان به مامیس کانکس اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش کانکس با مشاورین مامیس در ارتباط باشید.

کانکس ویلایی

یکی از انواع کانکس هایی که تولید می شود، کانکس ویلایی است. این نوع کانکس انتخاب بسیار خوبی برای داشتن سوئیت شیک، آشپزخانه با قیمت مناسب امکاناتی مانند اتاق خواب و…‌ می باشد. این سازه یک ساختمان مسکونی است که دارای تمام امکانات مورد نیاز برای سکونت می باشد.

فرقی که این کانکس با خانه های سنتی دارد، در مصالح به کار برده شده و ساخت آنها می باشد. کانکس ویلایی دارای مزایای زیادی نسبت به خانه های سنتی بوده از جمله این مزایا می توان به قابلیت جابجایی، سرعت ساخت و ساز و مقاومت بالا در برابر زلزله اشاره کرد. وجود این مزایا سبب شده تا از خرید کانکس ویلایی استقبال بسیار خوبی صورت گیرد و در برخی از مناطق ییلاقی و باغ های شهری از این سازه ها استفاده می شود.

خرید کانکس ویلایی با قیمت مناسب

ساخت کانکس ویلایی

برای ساخت کانکس ویلایی هیچ گونه محدودیتی از نظر ابعاد وجود ندارد و این کانکس در همه ابعاد قابل اجرا می باشد. اما در مورد حمل آن مسئله ای وجود دارد که حمل موجب به وجود آمدن محدودیت ها و رعایت استاندارد ابعاد در کالاهای ترافیکی می شود.

بنابراین برای ساخت کانکس ویلایی در ابعاد بزرگ معمولا آن را در محل می سازند یا از کانکس های چند قلو استفاده می کنند و پس از اینکه آن را در محل درخواستی حمل کردند آنها را به هم متصل می کنند.

پس ساخت سازه های پیش ساخته را می توان در ابعاد بزرگ و پلان های متفاوت انجام داد. برای ساخت کانکس ویلایی نیز مانند هر سازه دیگری به طراحی معماری، بررسی های فنی و محاسبات سازه نیاز می باشد. همه این موارد را می توان پس از بازدید از ملک خریدار و با در نظر گرفتم شرایط و جهت گیری جغرافیایی انجام داد.

خرید کانکس ویلایی

برای خرید کانکس ویلایی بهترین راهی که می توانید انتخاب کنید مراجعه به سایت و برقراری تماس با شرکت های تولید کننده کانکس می باشد. پس از اینکه مشاوره های اولیه را دریافت کردید، با مراجعه حضوری و بازدید از محصولات مختلف طراحی پلان ها و نقشه ها صورت گرفته و متخصص و کارشناسان از ملک شما بازدید کرده و پس از آن ساخت کانکس شروع می شود و حمل آن به محل درخواستی شما صورت گرفته و نصب می شود.

پس از طی مراتب ذکر شده شما می توانید خرید کانکس ویلایی متناسب با ملک خود و با قیمت مناسب را انجام دهید. در صورتی که شما در شهری دورتر از شرکت سازنده باشید، پس از تماس تلفنی و درخواست حضوری کارشناسان برای بازدید از ملک شما کار طراحی و تولید کانکس ویلایی انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما، با مشاورین مامیس در ارتباط باشید.

خرید کانکس ویلایی با قیمت مناسب

قیمت خرید کانکس ویلایی

قبل از خرید و فروش کانکس ویلایی بهتر است در مورد قیمت آن اطلاعاتی به دست بیاوریم. ‌پس از اینکه پلان و نقشه های فنی کانکس ویلایی توسط سازنده آن و امکاناتی که خریدار نیاز دارد، مشخص شد قیمت گذاری کانکس انجام می شود.

متراژ های مختلف، امکاناتی که کانکس ویلایی دارد و محل ساخت و تحویل کانکس از موارد مهمی هستند که روی قیمت کانکس تاثیر گذار می باشد.

برای اطلاع پیدا کردن از قیمت دقیق کانکس ویلایی می توان به سایت کانکس مامیس مراجعه نمود و پس از اینکه شرایط و متراژ مورد نیاز خود را سفارش دادید، با دریافت مشاوره ها و راهکارهای مورد نیاز برای شما یک پیش فاکتور فرستاده می شود که در آن اطلاعات کلی و جزئی وجود دارد و زمان و شرایط تحویل، و مصالح به کار برده شده و امکانات مورد نیاز در ساخت به همراه قیمت برای شما فرستاده می شود.

امکانات رفاهی در کانکس ویلایی

از مزایای بسیار خوبی که کانکس ویلایی دارد، اجرای امکانات رفاهی مناسب در لین سازه می باشد. تولید و طراحی کلیه کانکس های ویلایی باید با امکانات رفاهی باشد و سازه ویلایی که در آن امکانات رفاهی به کار رفته باشد، بی استفاده خواهد بود. این امکانات رفاهی به منظور فراهم کردن آسایش و آرامش ساکنان آن می باشند.

از مهمترین امکانات رفاهی که می توان در سازه ویلایی اجرا کرد به موارد زیر می توان اشاره کرد:

سیستم گرمایش مورد نیاز، سازه سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه و تجهیزات آن، اتاق خواب، آبگرم و آبسرد مصرفی سازه، سیستم سرمایش مورد نیاز، سیستم دفع فاضلاب و… .

خرید کانکس ویلایی با قیمت مناسب

خرید کانکس آکوستیک آماده

خرید کانکس آکوستیک آماده

کانکس آکوستیک آماده برای مکان هایی به کار می رود که نیاز است جلوی نفوذ امواج صوتی به بیرون یا داخل آن فضا گرفته شود. خرید کانکس آکوستیک آماده برای موارد مختلف انجام می شود و این نوع کانکس دارای کاربردهای گوناگونی خواهد بود. کانکس مامیس یکی از مراکزی است که جهت خرید این نوع کانکس و یا سفارش ساخت آن می توانید به آن مراجعه کنید.

کانکس آکوستیک آماده چیست؟

در مورد کانکس آکوستیک باید گفت که نوعی سازه از پیش ساخته است که در آن جداره هایی عایق شده یه کار رفته تا در مقابل نفوذ امواج صوتی به داخل کانکس یا خارج از کانکس به خوبی عمل کند.

در واقع این کانکس یک عایق بسیار خوب برای ورود و خروج صوت از فضای داخلی به بیرون یا بالعکس می باشد. کانکس آکوستیک را جهت کاربردهای مختلف طراحی و تولید می کنند و با توجه به نوع نیاز و کاربری می توان خرید کانکس آکوستیک آماده را انجام داد.

خرید کانکس آکوستیک آماده

کاربرد کانکس آکوستیک

از آنجایی که فضای شهری همواره با وجود فعالیت های خاص شلوغ و پر سر و صدا است، در برخی مواقع به فضای آرام و ساکت که به دور از هرگونه امواج صوتی باشد، نیاز خواهد بود.

از جمله مواردی که در این زمینه می توان نام برد، استودیوهای ضبط صدا هستند. در این زمینه اتاقی که در آن رکورد گرفته می شود باید از هر نظری آکوستیک باشد و صداهای اضافی در آن ضبط نشود. در محل تمرین سازهایی مثل جاز چون صداهای زیادی تولید می شود، لازم است که آکوستیک باشد.

در برخی مواقع نیز ممکن است که دستگاه یا تجهیزات مولد صدای ناهنجار در یک مجتمع مسکونی یا یک فضای شهری نصب شود، در این صورت برای جلوگیری کردن از مزاحمت برای افراد ساکن در منطقه سازه آکوستیک به کار برده می شود.

محصولاتی مانند کانکس سایلنت که در ژنراتورها یا دیزل کمپرسور استفاده می شوند از نمونه های بارز آن هستند.

مشخصات کانکس آکوستیک

در ساخت کانکس آکوستیک آماده از مصالحی مانند ساندویچ پانل با عایق های پلی اورتان و ضخامت های حداقل ۴ و حداکثر ۸ سانتیمتر استفاده می شود. در ساخت کانکس آکوستیک پنجره یا جداره شیشه ای تعبیه نمی کنند مگر اینکه در موارد خاص به پنجره یا شیشه نیاز باشد.

در این نوع سازه ها فضای داخلی بیشتر از فضای بیرونی اهمیت دارد. زیرا درون کانکس باید عملیات صداگیری انجام شود.

عملیات صداگیری را با کمک نصب فوم های سینوسی شامل که به آنها فوم های شانه تخم مرغی نیز می گویند، انجام می شود و از نصب پانل های صداگیر سقفی را برای این کار استفاده می کنند. به این نوع پانل ها فوم جذب کننده صوتی می گویند.

با توجه به نوع استفاده ای که کانکس آکوستیک دارد در آن از درجه بندی های مختلفی استفاده می شود. برای این با توجه به موارد مورد نیاز ممکن است فوم های مختلفی که دارای ضخامت های متفاوت هستند به کار برده شوند.

خرید کانکس آکوستیک آماده

خرید کانکس آکوستیک

برای ضبط موسیقی خانگی یا تمرین حرفه ای موزیک باید محیطی فراهم شود که دارای عایق صوتی مناسب باشد، همچنین این فضا باید به گونه ای ساخته شود که ارزان بوده و هزینه زیادی در بر نداشته باشد. از این رو می توان بیان داشت که قیمت کانکس از موارد تاثیرگذار در خرید آن می باشد که همواره مورد توجه مشتریان گرامی می باشد.

خرید و فروش کانکس آکوستیک آماده گزینه خوبی است که می توان به عنوان استودیو خانگی از آن استفاده کرد تا محلی برای تمرین حرفه ای موزیک باشد. اگر قصد خرید کانکس آکوستیک آماده را دارید یکی از مراکزی که می توانید به آن مراجعه کنید، شرکت کانکس مامیس است که طراح و سازنده انواع کانکس با کیفیت می باشد.

این شرکت در صنعت پیش ساخته کشور توانسته است با فراهم کردن امکانات مطلوب گامی موثر در زمینه حمایت از مشتریان بر دارد. علاوه بر خرید کانکس آکوستیک آماده از این شرکت شما می توانید برای سفارشی سازی کانکس آکوستیک نیز به شرکت مامیس کانکس مراجعه کنید.

خرید کانکس آکوستیک آماده برای موارد مختلف

همان گونه که گفته شد خرید کانکس آکوستیک آماده برای موارد مختلفی انجام می شود. این نوع مانکس های برای استفاده های شخصی مانند ساخت اتاق مطالعه در حیاط یا پشت بام منزل و ساختن استودیوی تمرین موسیقی خانگی به کار برده می شوند.

برای این کار روش های ساده و مقرون به صرفه در نظر گرفته می شوند. از دیگر اتاق هایی که می توان خرید کانکس آکوستیک آماده را برای آن انجام داد، اتاق جلسات اداری و سالن همایش را باید نام برد.‌ در این نوع اتاق ها از روش های ساده مانند پانل های دیواری مشبک و سقف های کاذب استفاده می شود تا فضای آکوستیک ایجاد شود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس تولیدی توسط تیم مامیس و همچنین نحوه خرید کانکس و یا فروش آن با مشاوران ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

خرید کانکس آکوستیک آماده

 

بهترین نوع خانه های پیش ساخته

بهترین نوع خانه های پیش ساخته

خانه های پیش ساخته در مدت زمان کوتاهی تولید و فضای زندگی راحتی را فراهم می کنند. طراحی مدرن و خلاقانه ای را در خانه های پیش ساخته خواهیم دید. با این خانه ها که طرحی زیبا دارند صاحب سوئیتی ارزان و در عین حال با کیفیت بالا خواهید شد. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی درباره بهترین نوع خانه های پیش ساخته خواهیم پرداخت.

خانه های پیش ساخته

خانه پیش ساخته سازه هایی قابل حمل هستند که با توجه به درخواست کارفرما زیر نظر متخصصین ساخته می شوند تا خریدار استفاده مطلوبی از آن داشته باشد. با این سازه دیگر لازم نیست نمای آجری و یا هر بنای دیگری بسازید و به راحتی از این خانه ها در باغ های خصوصی خود می توانید استفاده کنید.

ابعاد و اندازه های مختلفی از کانکس پیش ساخته موجود است که با بالاترین کیفیت و خدمات از جانب مجموعه مامیس کانکس ارائه می شود. برای ساخت خانه پیش ساخته باید به بودجه خود دقت کنید و برای مکان مورد نظر این خانه ها را سفارش دهید. طرح مورد نظرتان را نیز می توانید به مجموعه ما ارسال کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد. ویلاهای دوبلکس نیز یکی از انواع خانه پیش ساخته هستند که طرفداران بی شماری دارند.

بهترین انواع خانه های پیش ساخته

ویلاهای پیش ساخته و خانه های چوبی بهترین نوع برای خرید کانکس پیش ساخته هستند که بسیار زیبا و مدرن می باشند. این دستاورد حوزه معماری و عمران بعد از ساخته شدن به محل مورد نظر منتقل می شود و به سادگی با تعدادی پیج و مهره و جوش کار نصب آن را می توان انجام داد.

از مزایای بهترین نوع خانه های پیش ساخته مقاومت آن ها در برابر آتش سوزی، زلزله و سیل می باشد. بهترین نوع این خانه ها که مقاوم و مستحکم باشد خانه هایی است که جنس سازه آن از فولاد باشد. از جمله خصوصیات خوب خانه های پیش ساخته زمان ساخت کوتاه، نصب آسان، مقاومت در برابر زلزله، عایق رطوبت، عایق صدا و حرارت، بالا بودن عمر مفید سازه و … است.

بهترین نوع خانه های پیش ساخته

سفارش خانه پیش ساخته

برای سفارش خانه های پیش ساخته با شماره تماس موجود در صفحه تماس با ما وب سایت مامیس کانکس تماس حاصل فرمایید و نیاز خود و اطلاعات دیگر را مطرح کنید تا بهترین نوع از خانه های پیش ساخته برای تان مشخص و پیشنهاد گردد. این امکان وجود دارد که محصولات را از نزدیک ببینید و به انتخاب نهایی بپردازید. در این زمان نقشه های معماری و جزییات برای تان ارسال می شود تا در صورت تایید وارد مرحله تولید و نصب آن شوید.

نکات مهم درباره خانه پیش ساخته

بهترین نوع از خانه پیش ساخته باید بتواند آسایش خانواده و محافل دوستانه آن ها را فراهم کند. امکانات و فضاهایی نظیر اتاق خواب، آشپزخانه، حمام، پذیرایی و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و … باید در این خانه ها در نظر گرفته شود.

امکانات تفریحی از دیگر مسائلی است که در این خانه ها می توان در نظر گرفت. این خانه ها که یک یا دو طبقه هستند بهره برداری سریع در کوتاه ترین زمان خواهند داشت. کلیه قطعات و اجزای این خانه ها قابل حمل است و به راحتی به هر مکانی برده خواهد شد. سبک هایی که در ساخت خانه پیش ساخته به کار می رود شامل فیوچریسم و مدرنیسم خواهد بود که با استقبال خوبی رو به رو شده است.

بهترین نوع خانه های پیش ساخته

انواع خانه پیش ساخته

انواع خانه پیش ساخته شامل چوبی، بتنی، ال اس اف (LSF) و پی وی سی(PVC) هستند. در نوع بتنی اسکلت فلزی به کار می رود که وزنی سبک دارد و در عین حال استحکام آن بالا است. بتن ریزی یکپارچه به جهت پر کردن فضای اسکلت فلزی استفاده می شود.

در این نوع سازه در محل نصب نیازی به عملیات ساخت و ساز نخواهد بود. در خانه پیش ساخته LSF از ورق های فولادی استفاده می شود که به دلیل وزن سبک در برابر زلزله مقاوم هستند و اتصال آن در محل مورد نظر از طریق پیچ و مهره صورت می گیرد و آن را با مصالح پر می کنند.

امکانات خانه پیش ساخته

یک خانه پیش ساخته امکانات متنوعی نظیر کمد دیواری، آشپرخانه کابینت، سرویس بهداشتی، حمام بزرگ، سالن پذیرایی، سیستم لوله کشی تورکار، سیستم گرمایشی و سرمایشی و … دارد. درب ضد سرقه در برخی از انواع آن وجود دارد که ضمن محافظت در برابر سرقت زیبایی ظاهری نیز دارد. پنجره های دوجداره پی وی سی موجب می شوند صدا از بیرون وارد نشود و دز فضای داخلی نور مناسب ایجاد می کند.

شما می توانید برای خرید و فروش کانکس و هم چنین اطلاع از قیمت کانکس با مشاورین ما از طریق سایت مامیس کانکس در تماس باشید.

بهترین نوع خانه های پیش ساخته

جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

به طور کلی می توان گفت جابجا کردن کانکس یکی از مسائلی است که خریداران نیاز دارند تا اطلاعاتی در مورد آن به دست آورده در اینجا باید بدانید جابجایی حمل کانکس با جرثقیل این امکان را به شما می دهد تا کانکس ها را از مکانی به مکان دیگر جابجا کنید.

حمل کانکس با جرثقیل

کانکس سازه ای پرکاربرد است که امروزه در انواع مختلفی تولید شده و روانه بازار می شود. در این بین شرکت مامیس کانکس یکی از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان این محصولات بوده که انواع مختلف کانکس را روانه بازار نموده است. در خصوص حمل کانکس با جرثقیل باید بدانید تنها بعضی از کانکس ها که دارای ابعاد استاندارد هستند قابل حمل با جرثقیل کفی دار می باشد که در ادامه در خصوص اینکه چه نوع کانکس هایی را می توان با جرثقیل جا به ‌جا کرد مطالب بیشتری بیان خواهیم کرد.

جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

چه کانکس هایی را می توان با جرثقیل حمل کرد؟

همانطور که گفته شد کاربردهای متنوع کانکس ها امروزه موجب شده است که این محصولات دارای انواع مختلفی باشد، جهت جابجا کردن این کانکس ها نیاز است تا از وسایل خاصی استفاده شود.

در اینجا باید بدانید کانکس ها ابعاد گوناگونی داشته که بعضی از آنها را می توان با جرثقیل کفی دار جابجا نمود؛ مثلا کانکس های کوچک نگهبانی که ابعادی ۲ در ۲ سانتی متر داشته و ارتفاع آن ۲ در ۶۰ سانتی متر می باشد قابل حمل با جرثقیل هستند.

همچنین اگر شما قصد جابجا کردن و حمل کانکس با جرثقیل را داشته باشید می توانیدپس از خرید کانکس بزرگ کارگاهی را با جرثقیل جابجا نمایید اما اگر شما از خریدارنی هستید که می خواهید کانکس ها را در ابعاد گوناگون سفارش دهید باید بدانید امکان حمل این کانکس با جرثقیل وجود ندارد به طوری که با این محصول محموله ترافیکی به حساب می آید. با این وجود توجه داشته باشید و حمل کانکس اگر با جرثقیل امکان پذیر نباشد لازم است از تریلی استفاده شود.

عملیات حمل کانکس با جرثقیل

علاوه بر اینکه در خصوص اندازه کانکس ها در هنگام حمل کانکس با جرثقیل باید اطلاعاتی به دست آورید، لازم است در خصوص انجام عملیات این حمله این وسایل نیز اطلاعاتی داشته باشید. توجه کنید برای اینکه بتوان یک کانکس را پس از خرید و فروش کانکس حمل کنید می توانید اطلاعات کامل را از مشاوران با تجربه در این زمینه جویا شوید. در اینجا هنگامی که شما بخواهید کانکس را جابجا کنید مهمترین نکته ای که باید آن را به مشاوران اطلاع دهید ابعاد کانکس است. این امر موجب می شود تا بتوان بهترین راه را جهت جابجا کردن کانکس ها پیدا کنید.

جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

نکات مهم قبل از جابجا کردن کانکس

یکی از مهمترین نکات حمل کانکس باید به آن توجه شود، مشخص کردن محل قرارگیری سازه است. به طوری که شما باید ارتفاع درب ملک، یا سر در آن و نحوه و جهت قرارگیری را مورد بررسی قرار داده تا در زمان بارگیری کانکس با مشکل مواجه نشوید. توجه داشته باشید باید به صورتی باشد که رو به دیوار نبوده تا امکان ورود و خروج وجود داشته و همچنین سازه در محلی واقع گردد که در محوطه رفت و آمد وسایل نقلیه ها مزاحمت ایجاد نکند.

از دیگر مسائل مهم در هنگام جابجایی کانکس مورد بررسی قرار دادن مبدا تا مقصد است به طوری که در این فاصله نباید موانعی چون تیر برق، تونل پل با ارتفاع کم، درخت یا غیره وجود داشته و اگر این موارد موجود باشد باید چاره ای اندیشه شود. مقاصدی که دارای جاده فرعی بوده و عرض آن استاندارد نمی باشد یا حالت کوهستانی دارد نیز باید از قبل مورد بررسی واقع گردد.

ابعاد استاندارد کانکس برای جابجایی

همانطور که گفته شد توجه به ابعاد استاندارد کانکس برای حمل کانکس با جرثقیل یکی از مهمترین نکاتی است که افراد باید به آن توجه نمایند. به صورتی که طول این کانکس حداکثر باید ۱۲ متر بوده و عرض پشت تا پشت سازه نباید از ۲ میلیمتر بیشتر باشد.

در بعضی مواقع نیاز است که شما مجوزهای لازم از پلیس راه مسیر را دریافت کرده تا به راحتی بتوانید سازه را جابجا کنید. علاوه بر سایز کانکس ها باید به وزن این سازه ها نیز توجه شده و متناسب با وزن سازه جرثقیل با قدرت انتخاب شود زیرا به طور حتم وزن این سازها نیز در دسته های مختلفی قرار می گیرد.

در این خصوص باید بدانید کانکس هایی که سبک هستند می توان با جرثقیل های چهار تن جابجا کرد اما انواع بزرگ این کانکس که کف سرامیکی و یا ملات ماسه سیمان دارد و از وزن های بالایی برخوردار هستند باید با جرثقیل های ۲۰ و یا ۳۰ تن جابجا شوند.

شما می توانید برای اطلاع از شرایط خرید و فروش کانکس و هم چنین قیمت کانکس با مشاورین مامیس کنکس از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

جابه جایی و حمل کانکس با جرثقیل

سفارش کانکس فروشگاهی

سفارش کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی با قابلیت جابجایی خود کاربری بسیار مفیدی برای عرضه محصولات و خدمات مختلف دارد. با سفارش خرید کانکس فروشگاهی که قابل نصب در سطح شهر هستند ضمن استفاده به عنوان یک فروشگاه، محصولاتی چون فست فود را می توانید ارائه دهید و یا به منظور کافی شاپ از آن استفاده کنید.

در این مقاله به بررسی اطلاعاتی درباره سفارش کانکس فروشگاهی و کاربردهای آن خواهیم پرداخت تا آگاهی کافی در این زمینه را داشته باشید.

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی که به آن کانکس مغازه ای نیز می گویند با امکانات مختلفی قابل ساختن خواهد بود و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. تنوع سفارش کانکس فروشگاهی بالا است و آن را به گونه ای طراحی می کنند که برای استفاده از یک شهر به شهر دیگر قابل جابه جایی باشد.

این امکان که کانکس فروشگاهی را با ابعادی بزرگ تر دمونتاژ کرد و در محلی دیگر مونتاژ نمود، وجود دارد. ابعاد کانکس های فروشگاهی می تواند همانند باجه های بلیط فروشی الکترونیکی کوچک باشد و یا برای استفاده به عنوان هایپر مارکت بزرگ باشد.

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا سبب ایجاد تحولی بزرگ در ساخت این کانکس ها شده است. بیش ترین نوع کانکس فروشگاهی مربوط به سوپرمارکت ها است که در مکان های مختلفی دیده می شود و دارای بیشترین رشد نیز هستند.

از جمله کاربری های این کانکس ها میوه و تره بار، کانکس نمایشگاهی، ویترین، بوفه و … می باشد. این کانکس ها می توانند از سیستم قفسه و کابینت، سینک ظرفشویی، تهویه مناسب، سیستم گرمایشی و سرمایشی، انواع تجهیزات فروشگاهی، یخچال های فروشگاهی و صنعتی، حفاظ آکاردئونی و … برخوردار باشند که در قیمت آن تاثیرگذار هستند.

سفارش کانکس فروشگاهی

سفارش کانکس های فروشگاهی

مجموعه مامیس کانکس برای انواع کانکس های فروشگاهی طرح هایی اختصاصی ارائه می دهد که هر یک دارای خصوصیاتی منحصر به فرد و کارآمد هستند. برای سفارش کانکس فروشگاهی با کارشناسان ما می توانید تماس برقرار کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. با توجه به ابعاد و دیگر خصوصیات کانکس های فروشگاهی قیمت آن نیز مشخص خواهد شد.

اگر به دنبال کانکسی برای عرضه محصولات فروشگاهی هستید به وب سایت مامیس کانکس مراجعه کنید و انواع مدل ها را مشاهده نمایید. سفارش خرید و فروش کانکس در ابعاد و کاربری های مختلفی از جانب خریدار صورت می گیرد. مامیس کانکس با بالا بردن کیفیت و استفاده از مهندسینی مجرب خدمات رسانی این کانکس ها را به حداکثر رسانده است.

کاربرد کانکس های فروشگاهی

کانکس های فروشگاهی برای هر کاربری که در ارتباط با فروش و یا ارائه خدمات است استفاده خواهد شد و در صورتی که در ابعاد و ساختار آن تغییر داده شود به عنوان کانکس رستورانی و یا غرفه ای نیز قابل استفاده می شود. از آن جا که این کانکس ها قابل حمل به نقاط مختلف هستند از مصالحی برای ساخت آن ها استفاده می شود که با اقلیم های متفاوت سازگار باشند و در شرایط آب و هوایی مختلف بتوان از آن ها استفاده نمود.

سفارش کانکس فروشگاهی

طراحی کانکس های فروشگاهی

در طراحی کانکس فروشگاهی ضمن زیبایی باید به دوام و کارآمدی آن توجه داشت و آن را به گونه ای ساخت تا نیاز اصلی خریدار را برطرف نماید. با قراردادن کرکره های برقی امنیت در شب را برای کانکس ها می توان فراهم کرد.برای نشان دادن هر چه بهتر محصولات فروشگاهی باید دید مناسبی به داخل برای آن ایجاد نمود.

مشخصات فنی کانکس فروشگاهی

ابعاد کانکس های فروشگاهی به صورت پیش فرض در اندازه مشخصی ساخته می شود اما به سفارش مشتری ممکن است آن را کوچک تر یا بزرگتر نیز تولید نمود. برای اسکلت و شاسی آن از تیرآهن های سنگین و پروفیل های آهنی استفاده می شود تا سازه پایداری خوبی داشته باشد.

جوش الکتریکی سبب اتصال اجزای اسکلت به یکدیگر می شود و برای این که در محیط های مرطوب دچار فرسایش نشود از پوشش ضد زنگ برای آن استفاده می شود. از سرامیک برای کف کانکس می توان استفاده نمود و از پلی استایرن نسوز برای عایق بندی جداره های سقف و دیوار استفاده می شود.

دیوارپوش های آن قابل شستشو و ضد ضربه خواهند بود و از ورق های کامپوزیت آلومینیومی و چوب های ترمو برای نمای بیرونی می توان استفاده کرد. برای سطوح شیشه ای از جام های شیشه سکوریت استفاده می شود و برای نورپردازی بیرونی می توان از چراغ های کم مصرف آفتابی استفاده نمود.

برای این که بتوان در پایان استفاده از کانکس پس از یک روز کاری سطوح بازشو آن را جوشاند از کرکره برقی ریموت دار استفاده می شود که در درب اصلی و قسمت های شیشه ای گذاشته می شود بدین ترتیب امنیت آن تامین می گردد.

شما می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت کانکس با مشاورین مامیس کانکس از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

سفارش کانکس فروشگاهی

دنیای پرکاربرد کانکس

دنیای پرکاربرد کانکس

در بسیاری از مکان ها امکان ساختن بناهای سنتی و سکونت وجود ندارد. کانکس ها راه حل مناسبی برای سکونت موقت در این مکان ها هستند. در این مقاله با کانکس و انواع آن آشنا می شویم.

کانکس چیست؟

فلزاتی چون ورق گالوانیزه، پروفیل مواد اصلی سازنده کانکس هستند. کانکس ها اتاقک های پیش ساخته فلزی هستند. این اتاقک ها در انواع مختلف و با کاربردهای مختلفی ساخته می شوند. این اتاقک های فلزی جادویی قابلیت جابجایی دارند و امکان سکونت را در مکان های غیرقابل سکونت فراهم می سازند. سازه کانکس دارای عایق پلی استایرن و یا پلی یورتان هستند.

دنیای پرکاربرد کانکس

انواع کانکس از نظر کاربرد

موارد استفاده از کانکس بی شمار است. در ادامه با کاربری انواع کانکس آشنا می شویم تا در صورتی که قصد خرید کانکس و یا فروش کانکس را داشتید از انواع آن مطلع باشید و بهترین تصمیم گیری را انجام دهید.

کانکس دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی:

در این کانکس دو اتاق مجزا و یک آبدارخانه وجود دارد. آبدار خانه دارای سینک و آبچکان برای شستشوی ظروف و یک هواکش ۴۰ در ۴۰ است. کانکس دو اتاقه دارای یک مجموعه کامل سرویس بهداشتی است. فایبرگلاس، سرامیک و یا آلومینیوم آجدار می تواند مواد سازنده کف سرویس بهداشتی کانکس باشد.

کانکس دو اتاقه با آبدارخانه:

تمام مشخصات فوق به جز سرویس بهداشتی در این کانکس موجود است.

کانکس سه اتاقه:

اگر می خواهید یک مجموعه اداری کانکسی با سه بخش مجزا داشته باشید، از کانکس سه اتاقه استفاده کنید. این کانکس سه اتاق به همراه سه درب مجزا دارد. هر کدام از این اتاق ها نیز با یک درب داخلی به هم راه دارند. مزیت این کانکس این است که شما می توانید هرکدام از بخش ها را تعطیل کنید بدون این که تعطیلی یک بخش تاثیری روی بخش های دیگر داشته باشد.

کانکس پیش ساخته:

این کانکس پیش ساخته از قطعات پیش ساخته و آماده در ابعاد و کاربری دلخواه در محل مورد نظر ساخته می شود.

کانکس دو طبقه:

این مدل از کانکس دو طبقه بوده و از راه پله ها می توان به طبقه بالایی رسید. عموما برای کانکس های ویلایی با سلیقه مشتری می توان کانکس دو طبقه نیز طراحی کرد.

دنیای پرکاربرد کانکس

کانکس بازیافت زباله:

در بعضی از معابر و خیابان ها کانکس هایی با کاربری دریافت زباله تعبیه شده است.

کانکس ویلایی:

در این مدل از کانکس امکاناتی چون آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و اتاق به چشم می خورد. کانکس ویلایی به صورت خانه پیش ساخته راه اندازی می شود.

کانکس اداری:

امکانات کامل برای راه اندازی یک مجموعه اداری جمع و جور در این کانکس فراهم است. در کانکس اداری می توانید میز و صندلی بچینید. این کانکس دارای سرویس بهداشتی و یک آبدارخانه کوچک نیز می تواند باشد.

کانکس خوابگاهی:

از این مدل کانکس به عنوان مکانی برای استراحت و خوابیدن پرسنل استفاده می شود. به دیوارهای کانکس خوابگاهی تخت هایی جهت استراحت کاربران متصل شده است. تخت ها قابلیت باز و بسته شدن دارند. معمولا کانکس خوابگاهی هویتی متحرک دارد. و همیشه در حال جابجایی است. کانکس خوابگاهی در ابعاد مختلف ساخته و به بازار عرضه می شود.

کانکس نگهبانی:

در کانکس نگهبانی، اتاقک هایی به شکل های مختلف مثل شش ضلعی مربع، مستطیل و .. که در هر ضلع آن پنجره های بزرگی جهت نگهبانی تعبیه شده است. عموما این مدل از کانکس را طوری می سازند که بر روی برجک هم بتواند تعبیه شود.

کانکس سرویس بهداشتی:

از این اتاقک های فلزی برای سرویس بهداشتی نیز می توان استفاده کرد. این سازه به عنوان کانکس سرویس بهداشتی می تواند یک چشمه و یا چند چشمه داشته باشد.

دنیای پرکاربرد کانکس

تقسیم بندی کانکس ها براساس شاسی

نحوه اجرای شاسی یکی از روش های دسته بندی کانکس است. در اجرای کانکس دور کلاف، دور تا دور کف را تیرآهن شش می گذارند. اگر کانکس از ۸ متر بزرگتر باشد، دو ردیف تیرآهن نیز در وسط قرار می گیرد.( از این روش به طور ویژه برای کانکس با عرض ۳ متر استفاده می شود.) در اجرای کانکس اسکی، از دو ردیف تیرآهن برای جایگیری در طول کانکس استفاده می شود.

به طور کلی بسته به سایز و نمره تیرآهن به کار رفته در اسکلت سازه، میزان مقاومت کانکس تغییر می کند. گفته می شود کانکس دور کلاف از ایستایی و مقاومت بیشتری برخوردار است.

تقسیم بندی کانکس ها براساس چگالی عایق

مصالح ساختمانی زیادی در ساخت و اجرای کانکس به کار می رود. اصلی ترین مواد و مصالح اولیه در ساختمان کانکس عبارتند از :

 • تیرآهن
 • پروفیل
 • ورق فلزی دیوارپوش PVC یا MDF
 • کفپوش
 • عایق دیوارها (مانند پلاستوفوم )
 • درب و پنجره

هرچه مصالح به کار رفته برای ساخت کانکس، کیفیت بیشتری داشته باشد، طبعا کانکس مقاوم تر و کاراتر خواهد بود. در یک کانکس مقاوم اجزای فلزی (تیرآهن، پروفیل و …) وزن بیشتری دارند. در نتیجه عایق کانکس متراکم تر و فشرده تر است و چگالی بیشتری دارد. دانستن چگالی عایق کانکس می تواند یکی از موارد تاثیر گذار در انتخاب کانکس باشد.

دنیای پرکاربرد کانکس

وزن کلی کانکس معیاری دیگر برای دسته بندی کانکس

یکی از پارامتر های مهم در انتخاب کانکس وزن کلی کانکس است. کانکس های سنگین تر مرغوب تر بوده و طرفداران بیشتری دارند. ممکن است از نظر ظاهری همه ی کانکس ها یکسان به نظر برسند اما ضخامت ورق و یا لایه مقاومتی در نواحی پنهان ساختمان کانکس تعیین کننده کیفیت ساختار کانکس است. باید به این نکته توجه داشته باشیم که کاهش و یا افزایش یک میلیمتری ضخامت ورق می تواند تفاوت قابل توجهی در قیمت کانکس و هم چنین کیفیت کانکس ایجاد کند.

مزایای کانکس

امروزه این سازه ها را با ظاهری مدرن می سازند. یکی از مزایای کانکس ها زمان ساخت پایین است. این سازه ها در برابر زلزله مقاومند و هزینه ساخت پایینی دارند. کانکس ها سریع ساخته می شوند و بسیاری از انواع کانکس ها پیش ساخته و آماده تحویلند. یکی دیگر از مزایای اتاقک های پیش ساخته امکان جابجایی شان است. کانکس متحرک به راحتی جابجا شده و زمان ساخت پایینی دارد.

معایب کانکس

قابلیت جابجایی، کانکس ها را از نظر ارتفاع محدود می کند. کانکس ها علی رغم ظاهر مدرنی که دارند، محدودیت هایی در طرح دارند. و معمولا به شکل کارگاهی هستند. این سازه ها را نمی توان در هر ابعادی ساخت. اگر بخواهیم یک کانکس دست دوم را بفروشیم، به طبع قیمت آن کاهش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط خرید کانکس و فروش کانکس و هم چنین اطلاع از آخرین و به روز ترین قیمت کانکس با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

دنیای پرکاربرد کانکس

افزایش میزان فروش کانکس

افزایش میزان فروش کانکس

فروش کانکس در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است چرا که اهمیت و کاربرد استفاده از آن بسیار بی نظیر بوده و شما نیز می توانید استفاده از این سازه را در بسیاری از مکان ها و صنایع مورد مشاهده قرار دهید. در نظر داشته باشید که کانکس ها با داشتن کارایی و کاربری بسیار بی نظیر خود توانسته اند به یکی از مهمترین سازه ها در دنیای امروزه تبدیل شوند.

فروش کانکس

کانکس یکی از مهمترین و پرکاربردترین سازه های مورد استفاده در بسیاری از صنایع می باشند که امروزه شما می توانید شاهد افزایش میزان فروش و خرید کانکس باشید و استفاده از آن را در بسیاری شهرهای کشورمان مورد مشاهده قرار دهید. لازم است بدانید که امروزه شرکت ها و کارگاه های بسیار زیادی به دنبال طراحی و تولید بهترین و باکیفیت ترین انواع کانکس ها هستند تا از این طریق بتوانند توجه بسیاری از خریداران را به سوی خود جذب کنند. از مهمترین انواع کانکس های طراحی و تولید شده در بازار می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– کانکس های مختص خدمات شهرداری

– کانکس های مختص صنعت گردشگری

– کانکس های مختص اقامت و اسکان موقت نگهبانان

– کانکس های مختص پروژه های ساختمانی

شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از بهترین و بی نظیرترین این کانکس ها را انتخاب کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین در نظر داشته باشید که امروزه بسیاری از افراد کانکس مورد نظر خود را سفارش داده و از این طریق یکی از بهترین این سازه ها را تهیه و در اختیار داشته باشند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد علل افزایش فروش کانکس توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

افزایش میزان فروش کانکس

اهمیت افزایش فروش کانکس

بی شک استفاده بسیار بیشتر از کانکس ها در هر صنعتی سبب شده است تا امروزه شاهد افزایش میزان فروش کانکس باشیم. از مهمترین کاربردهای استفاده از این سازه چند منظوره می توان به مواردی از جمله صنعت گردشگری اشاره کرد که بسیاری از گردشگران و توریست ها دوست دارند تا در سفرهای طبیعت گردی خود به جای اقامت در چادر، اقامت در کانکس های مجهز را در اولویت های خود قرار دهند.

همچنین بسیاری از افراد نیز برای باغ ویلاهای خود، خرید و استفاده از کانکس ویلایی را در اولویت قرار می دهند تا از این طریق یکی از بهترین اقامت را در سازه داشته باشند. با توجه به نزدیک شدن فصل گرما نیز شما می توانید شاهد بالا رفتن میزان فروش کانکس در بسیاری از شهرهای کشورمان باشید. همچنین در نظر داشته باشید که سفارشات مربوط به ساخت انواع کانکس ها نیز در روزهای اخیر بسیار افزایش یافته است.

افزایش میزان فروش کانکس

فروش کانکس دست دوم

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که در مورد فروش کانکس وجود دارد، خرید و فروش انواع کانکس های دست دوم می باشد. لازم است بدانید که برخی از افراد در صنایع مختلف برای صرفه جویی در قیمت کانکس مورد نظر خود، به دنبال خرید سازه هایی هستند که قیمت کمتری را پرداخت کنند.

کانکس های دست دوم همان کارایی و عملکرد را برای مشتریان و خریداران خود دارد و این امر سبب شده است که بسیاری از افراد به دنبال خرید و استفاده از این مدل از کانکس ها باشد. همچنین در نظر داشته باشید که مقاومت این مدل از کانکس ها مانند کانکس های نو و تازه ساخت می باشد و فروشندگان با انجام نوسازی های بسیار گوناگون در این کانکس ها، آن را به شکل روز اول طراحی می کنند و مورد فروش قرار می دهند.

فروش بهترین کانکس در سال های اخیر

در قسمت های قبلی در مورد این موضوع توضیحاتی بیشتری را به حضورتان ارائه دادیم که فروش کانکس امروزه یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که توجه بسیاری از افراد را در کل جهان به سوی خود جذب کرده است.

شرکت ها و برندهای بسیار مشهور در این زمینه توانسته اند با استفاده از تکنیک های بسیار بی نظیر بازاریابی، بهترین فروش را در این زمینه از خود نشان دهند که بی شک شرکت های کوچک نیز سعی بر آن دارند تا در این بازار رقابتی بتوانند سودی را نیز نصیب خود کنند. شما نیز از محصولات و برندهای مختلف بازدید کرده و با کسب اطلاعات در مورد هر یک از آنها قضاوت لازم را در مورد بهترین این برندها انجام دهید.

افزایش میزان فروش کانکس

افزایش میزان فروش بهترین کانکس ها در قیمت این سازه ها

بی شک میزان افزایش فروش کانکس می تواند تاثیر بسیار زیادی را در قیمت این سازه ها داشته باشد. البته بسیاری از کارگاه های کانکس سازی در کل کشورمان سعی بر آن دارند تا با اعمال استراتژی قیمت گذاری ارزان قیمت و ثابت نگه داشتن قیمت های این سازه، محصولات بی نظیر خود را با قیمت های قبلی خود به فروش برسانند.

لازم است بدانید که شما می توانید بهترین و باکیفیت ترین انواع کانکس را از شرکت های داخلی خریداری کرده و از این طریق به تولید و اقتصاد ملی کشورمان نیز کمک کنید. همچنین قبل از خرید خود حتما در انتخاب نوع کانکس مورد نیازتان تصمیم نهایی را اخذ کنید.

در این میان شرکت مامیس ارائه دهنده با کیفیت ترین انواع کانکس می باشد که می توانید برای اطلاع از شرایط خرید و هم چنین قیمت کانکس با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

افزایش میزان فروش کانکس

راهنمای خرید کانکس های دست دوم

راهنمای خرید کانکس دست دوم

در این متن می ‌خواهیم اطلاعاتی را درباره ساختار کانکس ها و قیمت کانکس نو و قیمت کانکس های دست دوم به شما ارائه دهیم. کانکس ها بسته به سلیقه مشتریان از جنس های متفاوتی می توانند ساخته شوند.

هر بخش از کانکس ممکن است از متریال های مختلفی درست شود؛ برای مثال می توان گفت بر اساس انتخاب مشتریان گاهی از پنجره آلومینیوم و گاهی از جنس های دیگر استفاده می شود. همچنین کانکس ها همچون ابزار و وسایل دیگر می‌توانند پس از آن که فرد از آن استفاده کرد آن را به عنوان یک کانکس دست دوم به فروش برساند.

بعضی از افراد ترجیح می دهند از وسایلی استفاده کنند که نو و دست نخورده باشد، اما برخی از افراد دیگر به گونه ای می باشند که ترجیح می دهند از یک وسیله دست دوم اما سالم و ارزان قیمت استفاده کنند تا هم بتوانند کارایی مناسبی را از آن کالا به دست آورند و هم نیاز خود را با استفاده از آن، رفع کنند و همچنین بتوانند کالای مورد نیاز خود را با بهترین میزان قیمت، خریداری کنند.

با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را درباره ساختار کانکس ها، انواع مختلف کانکس، ویژگی های آن، میزان هزینه خرید یک کانکس نو و مزایای خرید یک کانکس دست دوم، در اختیار شما قرار دهیم.

ساختار کانکس ها

اسکلت بندی کانکس معمولا بر اساس سفارش مردم و در خواست آن ها، ساخته می شود. ساختار یک کانکس شامل بخش های سقف، دیوار ها و کف با پروفیل کشی استاندارد می باشد.

در کانکس ها، برای جلوگیری از زنگ زدگی به طور معمول از ضد زنگ استفاده می شود؛ همچنین نصب دیوارپوش های کانکس از مهم ترین بخش های ساختار یک کانکس است که در بازار فروش به سه نوع چاپی، معمولی و روکش دار به فروش می رسد.

از دیگر قسمت های اسکلت بندی یک کانکس، عایق بندی سقف و دیواره های آن می باشد زیرا که وظیفه جلوگیری تبادل حرارت داخل سازه ها با فضای بیرونی را به عهده دارد و اگر این سازه عایق کاری نشود، در آینده مشکلات زیادی را برای افراد به وجود خواهد آورد.

راهنمای خرید کانکس های دست دوم

انواع کانکس و ویژگی های آن

کانکس ها انواع مختلفی دارند از جمله کانکس های مسکونی، کانکس های خدمات شهری، کانکس های کارگاهی، کانکس های اداری و کانکس های سفارشی. هر کدام از این کانکس ها کارایی مخصوص خودشان را دارند و در محل های به خصوصی استفاده می شوند؛ همچنین در ساخت هر سازه باید نکات خاصی را رعایت کرد.

برای مثال در سازه های مسکونی مسائلی مانند دوام و پایداری، امنیت در برابر سرقت، زیبایی ظاهری، چیدمان فضای داخلی و ترکیب مناسب فضا ها در کنار یکدیگر باید رعایت شود. در کانکس خدمات شهری نیز، نکته ای که باید رعایت شود این است که کانکس، مناسب برای استفاده در فضاهای شهری و مکان های عمومی طراحی و تولید شود و حتما در زمان طراحی به هماهنگی بهتر آن کانکس با مبلمان شهری و برند ها مسائل این چنینی، توجه شود.

برای خرید یک کانکس می توان هم از کانکس های دست اول و هم از کانکس های دست دوم استفاده کرده. لازم به ذکر است که میان ویژگی های کانکس دست اول و دست دوم تفاوت وجود ندارد بلکه در میزان قیمت کانکس و این موضوع که آیا قبلا مورد استفاده قرار گرفته است یا نگرفته است، تفاوت هایی مشهود می باشد.

کانکس دست دوم و مزایای خرید آن

هر فرد با توجه به نوع تفکر خاص خود می تواند تصمیم بگیرد که برای خرید یک کانکس، از کانکس نو و یا از کانکس های دست دوم استفاده کند. از مزایای خرید کانکس نو می توان به این نکته اشاره کرد که می توانید اطمینان داشته باشید که قبل از شما، شخص دیگری در آن استقرار پیدا نکرده است و مورد استفاده قرار نگرفته است. اگر شما به دنبال یک خرید به صرفه، کار آمد و خوب هستید می توانید از کانکس های دست دوم برای خرید خود و رفع نیازتان، بهره ببرید.

راهنمای خرید کانکس های دست دوم

کانکس دست دوم و میزان قیمت خرید آن ها

در ایران، شرکت هایی وجود دارند که به تولید و فروش کانکس می پردازند و توانایی ساخت و تولید انواع مختلف کانکس ها را دارند. برخی از این شرکت ها، خدمات دیگری هم به مشتریان خود ارائه می دهند.

برای مثال شرکتی در ایران وجود دارد که کانکس های دست دوم را از مردم خریداری می کند و با استفاده از نظرات کارشناسان، یک قیمت عادلانه برای آن در نظر می گیرد و با همان قیمت، آن را به فروش می رساند و با این کار خود، هم برای شرکت سود خوبی به دست می آورد و هم منفعتی برای مردم دارد؛ به همین علت است که کانکس های دست دوم ارزان قیمت زیادی را می توان، به راحتی در سایت های مختلف و شرکت های تولید کانکس، پیدا کرد.

نکاتی درباره کانکس ها

همان طور که پیش از این توضیح دادیم، کانکس ها انواع مختلفی دارند و می توان آن ها را به طور آماده در محل های فروش کانکس و سایت های متفاوت، خریداری کرد. هم چنین می توان خرید کانکس را به طور سفارشی، با اندازه، رنگ، نوع و ویژگی های مورد نظر خود، تهیه کرد.

تولید کانکس در ایران، توسط شرکت های زیادی انجام می پذیرد و این شرکت ها، هر کانکسی را با توجه به نوع آن و استفاده ای که از آن کانکس می شود، تولید می کنند. برای خرید کانکس قیمت پایین می توانید با هزینه کمتری، وسیله مورد نیاز خود را به صورت کانکس دست دوم تهیه نمایید.

برای اطلاعات بیشتر ما با از طریق صفحه ارتباط با ما در تماس باشید.

راهنمای خرید کانکس های دست دوم

نصاب کانکس

نصاب کانکس برای نصب و راه اندازی انواع کانکس های مختلف

نصاب کانکس برای نصب و راه اندازی انواع کانکس های مختلف در کاربرد های مختلف : گروه صنعتی مامیس کانکس در کنار راهبرد های رضایت مشتریان ، اقدام به راه اندازی سرویس نصب کانکس در محل مشتری نموده است. تعهدات ما فقط به طراحی و ساخت کانکس خلاصه نشده و تا نصب نهایی کانکس و پشتیبانی و نگهداری بعد از نصب نیز ادامه پیدا می کند.

کار اصلی نصاب کانکس چیست ؟

همانطور که از نام این عنوان شغلی مشخص است ، نصاب کانکس وظیفه نصب انواع کانکس را بر عهده دارد. از آنجایی که صنعت کانکس سازی دارای تنوع محصول بسیار بالایی می باشد ، لذا نصب و ره اندازی انواع کانکس ها باهم متفاوت بوده و برخی از آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد. برای مثال جهت نصب کانکس خودپرداز زیر ساخت های مختلفی از جمله زیر ساخت شبکه ، سیم کشی مناسب برق ، امکان برقراری ارتباط ماهواره ای و… در نظر گرفته شده است ، که نصب این نوع کانکس ها به تخصص بالایی نیاز داشته و بسیار متفاوت تر از نصب سایر انواع کانکس ها می باشد.

نصاب کانکس

علاوه بر تخصص های خاص ، نصاب کانکس معمولا به همراه تیم نصب در محل حاضر شده و فعالیت های لازم برای نصب اصولی کانکس را فراهم می کند. برای مثال ،

 • انتخاب محل مناسب برای نصب
 • فاصله مناسب از سطح زمین
 • تراز کردن زیر کانکس با سکوی سیمانی ، قبل از نصب کانکس
 • اتصال کابل های برق
 • اتصال لوله های آب
 • نصب و راه اندازی بخاری و کولر (در صورت استفاده و سفارش مشتری)
 • راه اندازی خط تلفن
 • نصب موارد مهم بعد از اسکان کانکس
 • و…

نصاب کانکس در چه مواردی کاربرد دارد ؟

۱- نصب اولیه کانکس

در برخی از موارد کانکس های آماده برای مشتریان ارسال می گردد که نصب آن ها آسان بوده و به تخصص بالایی نیاز ندارد ، ولی حتی در این موارد نیز توصیه مامیس کانکس استفاده از نصاب کانکس برای نصب اصولی کانکس مورد نظر می باشد. زیاد نصب غیر اصولی کانکس ممکن است عمر آن را کاهش داده و امکان وارد آمدن ضربات جبران ناپذیر به کانکس شود.

۲- جابجایی و نصب مجدد

در این حالت مشتریان از قبل کانکس خود را دارند ، و قصد تغییر مکان و جابجایی آن را دارند ، در این مورد نیز نصاب کانکس با رعایت اصول فنی و ایمنی ابتدا تمامی اتصالات را قظع کرده و بعد از آماده سازی محل جدید ، آن را منتقل نصب مجدد می کند.

هزینه نصب کانکس

هزینه نصب کانکس های مخنلف متفاوت بوده و نیاز به بررسی محل قرار گیری ، نوع نصبیات و اندازه کانکس دارد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با کارشناسان فروش ما در مامیس کانکس تماس حاصل فرمایید.