کانکس خارجی

کانکس و کمپ اداری پیش ساخته

کانکس و کمپ اداری پیش ساخته چه کاربردی دارد؟

کانکس و کمپ اداری پیش ساخته امروزه مورد توجه تمام کسب و کارها و عموم مردم و شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی قرار گرفته است. احتمالا شما که این مطلب را می‌خوانید در پی ساخت یک کارخانه، اجرای یک واحد تولید یا شروع یک کسب و کار هستید و دنبال مکانی ثابت می‌گردید؛ یا اگر قصد دارید که از کمپ اداری پیش ساخته برای مقاصد دیگری همچون اسکان موقت، خوابگاه، نمازخانه، سالن غذا خوری، ساختمان اداری، استراحتگاه و دیگر زمینه‌ها استفاده کنید قطعا این کانکس‌ها انتخاب خوبی است.

این کانکس به دلیل آماده شدن سریع و قابلیت حمل و نقل، مورد توجه بسیاری از ارگان‌ها و کمپ‌های صحرایی قرار گرفته‌اند. همچنین دارای قابلیت‌ها و کارایی‌های بسیار زیادی نیز هستند که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.

مواد و مصالح ساخت کانکس و کمپ اداری پیش ساخته

جنس این کانکس‌ها و کمپ‌ها عموما از فلز و آهن آلات و ساندویچ پانل است و مقاومت خوبی را در برابر هر آسیبی دارد که این خود مزیت بزرگی برای خرید این نوع کانکس است.

همچنین بخوانید: کانکس دست دوم ارزان قیمت

کانکس و کمپ اداری پیش ساخته

نکات حین ساخت کانکس و کمپ اداری پیش ساخته

کانکس‌ و کمپ‌های اداری انواع مختلفی از نظر جنس و رنگ دارند و برای منطقه‌ی خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از شمال گرفته تا جنوب و شرق و غرب بسته به نوع اقلیم انتخاب سبک ساخت هر یک متفاوت است.

به طور مثال کانکسی که برای مناطق شمالی و رطوبتی استفاده می‌شود با کانکس و کمپ اداری که برای مناطق جنوبی و کوهپایه‌ای استفاده می‌شود کاملا متفاوت است. زیرا در ساخت کانکس‌ها به اقلیم نیز توجه شده و هر اقلیمی متریال خودش را می‌خواهد. برای آب و هوای خیلی سرد و برفی ضخامت کانکس‌ها بیشتر است و برای مناطق با آب و هوای معتدل، با ضخامت کمتری ساخته می‌شود.

کانکس و کمپ اداری پیش ساخته در چه متراژ‌هایی وجود دارد؟

بسته به سلیقه و نوع کار شما، متراژ‌ها متفاوت است. از ۶ متری، ۹ متری، ۱۲ متری و ابعاد بزرگتر و کمتر این کانکس‌ها ساخته می‌شوند. بسته به نوع کار و شرایط و تعداد نفراتی که قرار است در کانکس و کمپ اداری پیش ساخته کار، استراحت یا سکونت کنند، متراژ کانکس‌ها متفاوت است.

کاربرد کمپ‌های پیش ساخته چیست؟

متداول‌ترین کاربرد آن برای ایجاد دفاتر مهندسی، سازه‌های اسکان کارگران خصوصا در پروژه‌های سد‌سازی و عمرانی و راه و جاده‌سازی که امکان حمل و نقل و رفت و آمد برای کارگران و مهندسان میسر نیست، است.

همچنین برای سیلوهای انباری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند که برای انبار کردن کالاها، مواد یا محصولات کشاورزی است.

همچنین بخوانید: زیباترین کانکس ویلایی

کانکس و کمپ اداری پیش ساخته

قیمت کانکس و کمپ اداری پیش ساخته

در برآورد قیمت کانکس و کمپ‌ها، فاکتور‌های بسیار زیادی دخیل هستند. از جمله متراژ و نوع سازه‌ای که برای ساخت کانکس و کمپ اداری پیش ساخته استفاده می‌شود و نوع کاربری و ضخامت دیواره‌ی آن از مهم‌ترین فاکتورهای خرید کانکس اداری است. مشتریان حتما باید قبل از سفارش خرید و فروش کانکس برآورد قیمت نهایی را از فروشنده استعلام گرفته و به آن توجه داشته باشند.

خرید انواع کانکس و کمپ پیش ساخته

قبل از خرید لازم است که به تمامی موارد بالا توجه ویژه داشته باشید و با توجه به مقاصد کاری خود این کانکس‌ها و سازه‌ها را خریداری نمایید. شرکت مامیس کانکس که دارای متخصصان مجرب و کارآزموده‌ای در ساخت کانکس هستند، در درجه اول به کیفیت کانکس ساخته شده توجه داشته و محصولات مرغوب و طول عمر بالایی را برای خرید کانکس مورد نظر مشتریان، در اختیار می گذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کانکس تولید شده توسط تیم مامیس می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: استعلام قیمت کانکس اداری

کانکس و کمپ اداری پیش ساخته