کانکس ویلایی دوبلکس

کانکس ویلایی دوبلکس

کانکس ویلایی دوبلکس یکی از مدرن ترین سازه ها است که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این سازه ها با کیفیت مرغوب و با تجهیزات به روز به صورت سفارشی تولید و به خریداران عرضه می شود. در این مقاله با ویژگی ها و امکانات این نوع از کانکس بیشتر آشنا خواهید شد.

کانکس ویلایی

امروزه ساخت سازه ها به صورت پیش ساخته رونق بسیار پیدا کرده است و اغلب افراد در صورت نیاز به سازه ترجیح می دهند که از کانکس ها به عنوان یک سازه زیبا و مدرن استفاده نمایند. کانکس های ویلایی از مدرن ترین نوع کانکس ها با متریال بسیار با کیفیت تولید و با انواع امکانات مدرن رفاهی تجهیز می شود. بدنه و سقف در این کانکس ها از انواع مختلفی از متریال مانند ساندویچ پانل و یا فلز تولید می شود. ابعاد و اندازه ها در این سازه ها به دلخواه مشتری قابل تغییر می باشد. کانکس ویلایی دوبلکس نیز که امروزه در میان افراد محبوبیت ویژه ای یافته است نوع بزرگتر کانکس های ویلایی است.

 

کانکس ویلایی دوبلکس

آشنایی با کانکس ویلایی دوبلکس

بیشتر کانکس های مسکونی از انواع تیر آهن با سایزهای متفاوت در ساخت خود بهره می برند. درجه ضخامت این تیر آهن ها بسته به ابعاد کانکس دارد. برای کانکس هایی با ابعاد بزرگتر از ضخامت بیشتر تیر آهن برای استحکام بیشتر این سازه ها استفاده می شود. جنس دیواره ها و سقف نیز در کانکس ویلایی دوبلکس  از ساندویچ پانل با ضخامت مختلف تولید می شود. متریال لایه های داخلی و خارجی ساندویچ پانل ها نیز ورق های فولادی بوده و لایه میانی عایق بسته به نظر مشتری متفاوت است. این سازه ها که به صورت دو طبقه ساخته می شوند می توانند در پروژه های اداری نیز مورد استفاده قرار گیرند. ساخت این نوع با کمی تغییرات مانند کانکس های ویلایی است.

کانکس ویلایی دوبلکس

مزیت کانکس ویلایی دوبلکس در مقایسه با کانکس های مسکونی

کانکس ویلایی دوبلکس به علت استفاده از تیر آهن های قوی تر از استقامت بالایی در برابر عوامل محیطی و فیزیکی برخوردار است.

 سرعت ساخت این سازه به دلیل پیش ساخته بودن بیشتر متریال های آن بسیار بالا است.

از عایق های بسیار با کیفیت و مرغوب در بدنه و سقف کانکس ویلایی دوبلکس استفاده شده است.

کانکس ویلایی به سادگی قابل جابجایی بوده و می توان آن را باز و در مناطق دیگر مونتاژ نمود. توجه نمایید که نوع دوبلکس این کانکس ها به دلیل ضخامت بیشتر و وزن بیشتر امکان جابجایی ندارند. این گونه سازه ها تنها در صورتی قابل حمل و نقل هستند که در زمان ساخت برای این کار تمهیداتی در نظر گرفته شده باشد.

طراحی و رنگ و همچنین اندازه آن با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر خواهد بود.

 قیمت کانکس ویلایی دوبلکس در مقایسه با سازه های سنتی بسیار مقرون به صرفه بوده و چیزی حدود ۳۰ درصد بناهای سنتی هزینه دارد.

متریال بدنه و سقف این سازه ها در برابر زلزله و باد و باران مقاوم است.

در این سازه ها می توان از تجهیزات با تکنولوژی مدرن استفاده نمود.

برای کانکس های ویلایی دوبلکس می توان تجهیزات را به صورت هر طبقه و مجزا در نظر گرفت.

کانکس ویلایی دوبلکس

 قیمت کانکس ویلایی دو طبقه چگونه تعیین می شود؟

عوامل مختلفی بر قیمت کانکس ویلایی دوبلکس تاثیر دارد. برای همین هنگام خرید کانکس ویلایی دوبلکس باید به چند نکته دقت نمود.

 1. ابعاد کانکس دوبلکس
 2. نوع اسکلت بندی کانکس
 3. طراحی کانکس دو طبقه
 4. جنس متریال بدنه و سقف
 5. نوع عایق مصرفی
 6. ضخامت ورق های بدنه و ضخامت عایق مصرفی
 7. نوع بتن مصرفی و سبک زیرسازی کانکس
 8. نوع تجهیزات نصب شده بر روی کانکس
 9. نمای بیرونی کانکس
 10. برند تولید کننده کانکس
 11. قیمت آهن در بازار
 12. نوسانات بازار ارز

کانکس ویلایی دوبلکس

فروش کانکس ویلایی دو طبقه

معمولا تولید کنندگان این سازه ها برای رفاه بیشتر خریداران خود اقدام به راه اندازی سایت های فروشگاهی می نمایند. هر تولید کننده با دارا بودن سایت فروشگاهی به سادگی می تواند با مشتریان خود تعامل داشته و با توجه به نیاز و تمایلات این افراد اقدام به تولید کانکس ویلایی دوبلکس و یا انواع دیگر کانکس نماید.

برای اطلاع از نحوه خرید نیز می توانید به سایت این فروشگاه ها مراجعه فرمایید. کارشناسان در این سایت آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. توجه نمایید که قبل از خرید و یا ثبت سفارش حتما از اعتبار تولید کننده و سایت فروشگاهی آن اطمینان کامل کسب نمایید.

همچنین می توان به صورت حضوری نیز اقدام به خرید کانکس ویلایی دو طبقه نمود. توجه نمایید که در صورت نیاز می توان این سازه ها را به صورت دست دوم نیز از فروشندگان این محصولات تهیه نمود. فراموش نکنید که حتما در زمان خرید کانکس دست دوم از فروشندگان معتبر و با آگهی کامل از نحوه خرید این سازه ها اقدام نمایید تا دچار خسارت و ضرر نشوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید کانکس، فروش کانکس و قیمت کانکس می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین ما در ارتباط باشید.