وزن کانکس

کانکس هوشمند

7 شهریور 1400

mamisconex

اگر به کانکس علاقه مند هستید با ما همراه باشیدتا در این مطلب تفاوت کانکس هوشمند با کانکس معمولی را بفهمیم، کانکس هوشمند چه تفاوتی با کانکس معمولی دارد؟ هر کس که برای اولین بار نام کانکس هوشمند را بشنود در اولین لحظه به این نکته فکر می‌کنند که چه بخشی از این کانکس هوشمند است؟ چرا به این نام شناخته می‌شود؟ کانکس هوشمند دارای امکانات متفاوت، جذاب و خلاقانه‌ای است که باعث می‌شود نسبت به دیگر کانکس‌ ها متمایز باشد و به همین علت مشتری خاص خود را دارد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به صورت مختصر به معرفی کانکس هوشمند بپردازیم، به شما فواید و برتری‌های آن را توضیح دهیم و همچنین سری به مشخصات و جزئیات آن بزنیم.

اگر که به خرید انواع کانکس هوشمند علاقه‌مند هستید می‌توانید به بخش فروشگاه وبسایت ما مراجعه کنید. همچنین می‌‌توانید با برقرار ارتباط با پشتیبانی ما از انواع کانکس، نحوه خرید کانکس، فروش کانکس و از همه مهمتر لیست قیمت کانکس مطلع شوید. تیم ما با ارائه‌ی بهترین کیفیت همراه با قیمتی مناسب پلتفرمی را ایجاد کرده است که شما به راحتی بتوانید با اعتماد به ما، ساخت سازه‌های شخصی خود را به ما بسپارید.
کانکس هوشمند با داشتن امکانات و متعلقات متفاوتی نسبت به دیگر سازه‌های همرده‌ی خود توانسته مشتریان بخصوصی را جذب و بازار هرچند کوچکی را ایجاد کند. این سازه‌ی جذاب در دو نوع اداری و کانکس مسکونی طراحی و تولید می‌شود. یکی از دلایل اصلی ساخت این کانکس استفاده به عنوان یک سازه مستقل با ویژگی هایی منحصر بفرد و نوین برای اولین بار بوده است. سازه‌ای که به عنوان یک پیشرو در نسل سازه‌های پیش ساخته توانسته است با به عرصه گذاشته و هر بار با دریافت تغییرات و بروزرسانی‌های مختلف همگام با تکنولوژی و البته نیاز عموم بهتر از قبل ظاهر شود. درست است که در آغاز این سازه آنقدر پیشرفته نبود و عملکرد ضعیفی در نمونه‌های اولیه خود ارائه داد، اما با استقبال روز افزون مردم و خریداران، شاهد پیشرفت این سازه بوده‌ایم که توانسته آن را به محصولی در خور مشتری تبدیل کند.

همچنین بخوانید:قیمت کلبه چوبی آماده

کانکس هوشمند

کانکس هوشمند چیست؟

کانکس هوشمند چیست؟ کانکس هوشمند سازه‌ای پیش ساخته می‌باشد که به سیستم‌های هوشمند مخصوصی مجهز شده تا دفتر مدیریتی، ویلا یا کانکس اداری شما هرچه بیشتر پیشرفته باشد. پیشرفت علم با ما این اجازه را داده است تا به انواع روش ها از اینترنت اشیا و … در ساخت و توسعه این نوع سازه‌ها استفاده کنیم. برای مثال شما از طریق اپلیکیشن نصب شده در تلفن همراه و دستگاه موبایل می‌توانید اجزای مختلف کانکس نظیر در و پنجره‌ها را کنترل کنید. همچنین می‌توانید در هر زمانی که نیاز بود به دوربین‌های مداربسته دسترسی داشته باشید. با توجه به این موارد اگر که به خرید انواع کانکس هوشمند علاقه‌مند هستید می‌توانید به بخش فروشگاه وبسایت ما مراجعه کنید. همچنین می‌‌توانید با برقرار ارتباط با پشتیبانی ما از انواع کانکس، نحوه خرید کانکس، فروش کانکس و از همه مهمتر قیمت کانکس مطلع شوید. تیم ما با ارائه‌ی بهترین کیفیت همراه با قیمتی مناسب پلتفرمی را ایجاد کرده است که شما به راحتی بتوانید با اعتماد به ما، ساخت سازه‌های شخصی خود را به ما بسپارید.

جزئیات دقیق تر امکانات کانکس هوشمند

این نوع از کانکس در مراحل ساخت به پنل های خورشیدی مجهز می‌شود که هدف آن تامین برق مورد نیاز خود کانکس است. این پنل‌ها دارای باتری‌هایی هستند که فقط با پنج ساعت تابش نور خورشید توان تامین برق سازه را برای مدت سه روز خواهند داشت. این روش تولید برق توانسته استفاده برق کانکس را مستقل کند و به همین علت می‌توان از آن در مناطق کوهستانی و مکان‌هایی که دسترسی به شبکه برق وجود ندارد به راحتی استفاده کرد. همچنین نکته‌ی قابل توجه دیگر کاهش هزینه ها در بلند مدت می‌باشد. این تنها بخشی از لیست نکات و برتری های کانکس هوشمند می‌باشد که برای آشنایی هرچه بیشتر شما به آن اشاره کردیم.

همچنین بخوانید:کانکس ویلایی دست دوم

جزئیات کانکس هوشمند

تفاوت و مزایای کانکس هوشمند

• کاهش هزینه های ساخت و مصرفی

• کاهش هزینه های مصرفی اعم از هزینه ساخت یا انرژی مصرفی ساختمان

• امکان طراحی به صورت سبک مدرن یا های تک

• کاهش زمان ساخت برای تولیدکننده و عدم نیاز به صبر برای احداث برای مشتری

• مقاومت مناسب در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله

• طراحی مدرن و پیشرفته به سبک امروزی

• قابلیت جابجایی راحت سازه

• کاهش زمان ساخت و در نتیجه نیازی به صبر مشتری نیست

• داشتن مقاومت و پایداری مناسب و همچنین رعایت استاندارد‌های جهانی ساخت کانکس در سطحی بالاتر

• مقاومت در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله و طوفان و سیل‌ها

 

ممنونیم که تا پایان این مطلب همراه ما بودید، امیدواریم موارد گفته شده برایتان کارآمد باشد. اگر که به کانکس علاقه‌مند هستید می‌توانید به بخش فروشگاه وبسایت ما مراجعه کنید. همچنین می‌‌توانید با برقرار ارتباط با پشتیبانی ما از انواع کانکس، نحوه خرید کانکس، فروش کانکس و از همه مهمتر قیمت کانکس مطلع شوید. از صفحه تماس باما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری با:

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس