کانکس سیار فست فود

کانکس سیار فست فود

در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در رابطه با کانکس سیار فست فود بپردازیم در صورتی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کانکس فست فود هستید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید، کانکس های سیار امروزه جز جدا نشدنی زندگی مدرن هستند و  از ابزارهای خدمات رسانی عمومی محسوب می شوند.

کانکس سیار فست فود

کانکس هایی که برای فست فود مورد استفاده قرار می گیرند، امروزه در دو نوع ثابت و سیار هستند. کانکس های ثابت همانطور که از نام آنها مشخص است در مکانی معین و ثابت قرار داده می شود و برای مشتریان خدمات ارائه می گردد اما کانکس فست فود سیار،  ثابت نیست و یک سازه پیش ساخته است که بر روی بدنه چرخدار نصب شده و از آن برای ارائه غذاهای آماده در مکان ها عمومی و همچنین نمایشگاه های مختلف استفاده می شود. برای راه اندازی کانکس سیار فست فود پیش از هر کاری نیازمند مجوزهای لازم از اتحادیه مربوطه هستید. برای اطلاع از چگونگی فروش کانکس سیار فست فود همراه با قیمت کانکس مناسب و مصالح درجه یک تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

کانکس سیار فست فودساخت کانکس فست فود سیار

کانکس سیار فست فود و ساخت آن در کشورهای خارجی نسبت به ایران رایج تر است در واقع ساخت کانکس سیار فست فود در کشورهایی که به دنبال استفاده از ظرفیت های مکان های عمومی در زمینه گردشگری و اشتغال هستند بسیار مورد توجه بوده است در سال های اخیر نیز خدمات رسانی در فضاهای عمومی از طریق این نوع سازه در ایران نیز رشد داشته است و ساخت این نوع کانکس ها روند صعودی دارد.

ساخت و استفاده از کانکس سیار فست فود در مکان های مختلفی مورد توجه است و به دلیل سیار بودن این نوع سازه ها معمولا به صورت فصلی استفاده می شوند. بارها شاید در کنار نمایشگاه های پرتردد این نوع از کانکس ها را مشاهده کرده اید و یا در کنار پارک ها و یا در روزهای خاص به مانند سیزده بدر و یا حضور گردشگران در مکان ها توریستی این کانکس ها قابل مشاهده هستند البته در برخی از موارد از کانکس های سیار به عنوان کانکس ثابت نیز استفاده می شود که به دلیل ویژگی های خاص خود از جمله چرخدار بودن می تواند برای مشتریان جالب توجه باشد.

مشخصات فنی کانکس سیار فست فود

به دلیل این که این نوع کانکس ها هم سیار هستند و هم برای فست فود به کار گرفته می شوند لذا در مقایسه با کانکس های معمولی از ویژگی های فنی خاصی نیز برخوردار هستند. مصالحی که برای ساخت کانکس سیار فست فود به کار گرفته می شود از جنس ساندویچ پانل چهار سانتی متری است که یک سازه مناسب برای این نوع سازه ها است. ساندویچ  پانل هایی که با روکش استیل هستند برای این نوع کانکس ها بیشتر کاربرد و استفاده را دارند که به دلیل رعایت اصول بهداشتی و اخذ مجوزهای بهداشتی است.

کف کانکس سیار فست فود از جنس ضد آب است که بر روی تخته لایه ورقی آلومینیوم ضخیم به عنوان روکش استفاده می شود که شست و شو را آسانتر می کند. جنس درب کانکس سیار فست فود نیز از نوع ساندویچ پانل مورد استفاده در بدنه است. این نوع کانکس ها از دو محور فنردار تشکیل شده اند که محور جلو از طریق مالبند به خودرو کشند وصل می شود.

کانکس سیار فست فود

ویژگی کانکس فست فود سیار خوب

کانکس فست فود خوب باید یک سری ویژگی هایی داشته باشد که وقتی که صاحب آن با مشتریان خود خدمات ارائه می دهد و یا مشتریان خدمات دریافت می کنند احساس راحتی داشته باشند و از بودن در محیط آن لذت ببرند و غذاهای سالم و بهداشتی را میل کنند. در وهله اول این نوع از کانکس ها باید به گونه ای ساخته شوند که موارد بهداشتی در آنها به طور کامل رعایت شود و در واقع کانکس ها استاندارد باشد که هم در مورد اتاقک ها و هم محیط آشپزخانه باید موارد بهداشتی مورد توجه باشد.

در وهله دوم باید طراحی آن مورد  توجه باشد، به دلیل این که محیط کانکس کوچک است لذا باید طوری طراحی شود که بیشترین امکانات در کمترین فضا در اختیار باشد که این امر نیازمند طراحان حرفه ای است. در وهله سوم باید نوع ساخت، کیفیت و ماندگاری آن باید مورد توجه قرار گیرد به دلیل این که کانکس ها عموما در فضای باز قرار دارند و در معرض باد، باران و آفتاب هستند لذا باید مصالحی انتخاب شود که کیفیت و ماندگاری آن را در بلند مدت حفظ کند.

کانکس سیار فست فود

خرید کانکس فست فود سیار

در خرید کانکس فست فود باید نهایت دقت را داشته باشید و به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فردی که این نوع از کانکس ها از لحاظ کاربری و حمل و نقل دارند باید تمام موارد کمی و کیفی در ساخت آن رعایت شود به همین دلیل توصیه می شود که در این زمینه با افراد متخصص مشورت نمایید و کانکس سیار فست فود را از مراکز معتبر خریداری کنید. جهت دریافت پاسخ سوال های خود از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید، جهت خرید کانکس های دست دوم کلیک کنید.