کانکس دست دوم ارزان قیمت

کانکس دست دوم ارزان قیمت

در دنیای امروز استفاده از یک سازه قابل حمل به نام کانکس رواج فراوانی دارد. چرا که این سازه مستقل از زمین است و محل مناسبی برای سکونت افراد می باشد. همچنین کاربرد های فراوانی نیز دارد که متقاضیان بسته به نیاز از آن استفاده کنند و همچنین دارای مزایای فراوانی نیز می باشد که در ادامه این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

آشنایی باکانکس

امروزه به دلیل افزایش جمعیت و کمبود مکان های برای سکونت و به هزاران دلیل مختلف دیگر استفاده از یک سازه قابل حمل مورد توجه قرار گرفته است. سازه که مستقل از زمین و در کارخانه ها به صورت انبوه تولید می شود و اغلب مواد مورد استفاده در آن فلز می باشد و به همین خاطر خیلی مقرون به صرفه تر از ساخت یک خانه مسکونی می باشد. امکان جا به جایی این سازه ها محدودیت یکجانشینی را برای افراد کاهش می دهد و همچنین مستقل از زمین می تواند به فروش برسد.

همچنین بخوانید: سفارش ساخت کانکس اداری

کانکس دست دوم ارزان قیمت

مزایای استفاده از کانکس‌

از مزایای دیگر خرید و فروش کانکس به عنوان سازه قابل حمل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت بیشتر در برابر زلزله
  • داشتن ظاهری مدرن
  • کاهش زمان تولید و ساخت این سازه
  • جلوگیری از اتلاف انرژی و هزینه برای تولید و ساخت
  • قابلیت استفاده برای عموم افراد

کاربرد و نحوه استفاده از کانکس نو و دست دوم

این سازه ها با قابلیت جا به جایی انواع مختلفی دارند که بسته به نیاز افراد طبقه بندی می شوند و بسته به همین کاربرد مواد به کار رفته در آن نیز متفاوت می باشد.

موارد زیر انواعی از کاربرد این محصول می باشد:

  • استفاده به عنوان کانکس کارگاهی در کارگاه های ساختمانی و عمرانی
  • کاربرد ویلایی و مسکونی به صورت کانکس ویلایی
  • استفاده در فضاهای شهری مثل پارک ها برای نگهبانی
  • کاربرد امدادی در شرایط نا به سامان به صورت کانکس ویژه بحران

کانکس های دست دوم معمولا با قیمت های پایین تری در اختیار عموم قرار می گیرند و اغلب مردم می توانند با خرید کانکس دست دوم نیاز خود را برطرف کنند و در نتیجه متقاضیان با دلایل متفاوت می توانند با خرید کانکس از مزایای این محصول استفاده و بهره ببرند.

همچنین بخوانید: استعلام قیمت کانکس اداری

کانکس دست دوم ارزان قیمت

کانکس دست دوم

کانکس های دست دوم را می توان با قیمت مناسب تر تهیه نمود و از مزایای برخورداری از آن بهره برد، این سازه ها را بسته به کیفیت طبقه بندی می کنند. اطمینان از کیفیت کانکس های دسته دوم دارای اهمیت فراوانی می باشد. اما در خرید کانکس دست دوم نیاز است تا به موارد و ویژگی های مخصوص به هر کانکس توجه شود. در این میان می توانید از کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت بگیرید تا هزینه های مجدد برای تعمیرات و نگهداری کانکس دست دوم گریبان گیر شما نشود.

برای ارتباط با کارشناسان مامیس، از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ اقدام نمایید.

فاکتورهای مهم در فروش کانکس

خرید و فروش کانکس نیاز به تخصص دارد چرا که کیفیت و مواد، ابعاد و اندازه به کار رفته در آن بسیار شایان توجه است. به همین خاطر خرید و فروش با قیمت های متفاوت انجام می شود و با توجه به مواد به کار رفته در آن اولویت بندی می شود. افرادی که قصد خرید کانکس را دارند باید توجه کنند که این سازه را از کدام فروشگاه و با چه کیفیتی تهیه می کنند تا دچار زیان نشوند. به این  منظور می توانید با کارشناسان متخصص مامیس در ارتباط باشید و از به روز ترین قیمت کانکس به صورت نو و دست دوم اطلاع یابید.

قیمت خرید انواع کانکس دست دوم

قیمت انواع کانکس با توجه به نوع مواد، اندازه و ابعاد و درجه اول یا دوم بودن آن مشخص می شود. همچنین با توجه به برند کارخانه تولیدکننده نیز روی این کالا قیمت گذاری می شود. شما می توانید بسته به نیاز و کاربرد کانکس مورد استفاده تان برای خرید آن از شرکت مامیس مشاوره بگیرید، و برای خرید آن اقدام نمایید تا از صحت کالای مذکور اطمینان خاطر داشته باشید. با توجه به اینکه قیمت کانکس دست دوم نسبت به درجه یک آنان پایین تر می باشد خرید آن صرفه اقتصادی بیشتری دارد و قیمت گذاری آن هم بر پایه ابعاد جنس و اندازه می باشد.

همچنین بخوانید: قیمت کانکس چرخدار

کانکس دست دوم ارزان قیمت

نظرات خود را بنویسید


اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس