کانکس ویلایی سایدینگ

کانکس باغی

اگر دارای زمین یا باغ هستید و به یک محیط سرپوشیده کوچک در کنار یا میان آن نیاز دارید، پیشنهاد ما کانکس باغی به شماست. کانکس باغی جزو سازه های جدید است. در گذشته کانکس ها بسیار ساده بوده و تنها به یک ۴ چوب سر پوشیده ختم می شدند. اما با گذشت زمان و پیشرفت معماری و مهندسی و نیاز مردم ، تغییراتی در کانکس ها شکل گرفت و مجهز تر شدند بدین صورت که امروزه کانکس باغی طراحی همچون یک خانه باغ کوچک دارد.

از جمله امکانات کانکس باغی می توان به  سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، اتاق، کمد ، برق، لوله کشی آب، سیستم گرمایشی، سرمایشی و… اشاره داشت. کانکس های آماده باغی را می‌توان به شکل تکی، دوقلو، دوبلکس تهیه و نصب کرد و در کوتاه ترین زمان از آن ها استفاده کرد. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد کانکس باغی و ویژگی های خاص آن می پردازیم.

ویژگی های کانکس باغی

 

ابعاد

امروزه با امکان سفارس و طراحی ساخت با توجه به نیاز خود دیگر محدودیتی در ابعاد کانکس های باغی وجود ندارد و شما می توانید در هر ابعادی که مد نظرتان است ، کانکس را سفارش دهید. ابعاد کانکس به نوع استفاده از آن و نیاز مشتری با توجه به اینکه برای چه کاری از آن استفاده می شود ، در نظر گرفته می شود.پروسه ساخت ابعاد بزرگ هم مانند ساخت ابعاد کوچک است اما از لحاظ استفاده مواد و وزن و قیمت تفاوت دارند.

اگر ابعاد سفارشی شما خیلی بزرگ باشد ، می توان آن را به ابعاد کوچک تر تقسیم کرد و پس از ساخت و انتقال به محل، آن را نصب کرد . معمولا کانکس های آماده باغی در ابعاد ۶*۳ متر ساخته می شوند اما اگر به ابعادی بزرگتر نیاز دارید می توانید آن را سفارش دهید.

همچنین بخوانید:بهترین نوع خانه های پیش ساخته

کانکس باغی

جنس دیواره خارجی

در ساخت نما و دیواره خارجی کانکس های باغی معمولا از  چوب یا ورق های پنل های ساندویچی طرح چوب استفاده می شود. این طرح در باغ نمایی زیبا داشته و بیشتر خود را نشان می دهد. زیرا نمای خارجی در یک کانکس باغی باید با اجزا همخوانی داشته و همچون یک کلبه چوبی کوچک ظاهر شود. البته عده ای به طرح چوبی تمایل ندارد و ترجیحشان بر کانکس ساده و نمای بیرونی از جنس صفحات سایدینگ و شبیه آن  است.

در و پنجره

درو پنجره های کانکس های باغی را می توان از دوجداره یو پی وی سی ساخت. استفاده از این در و پنجره باعث می شود تا از اتلاف و هدر رفت انرژی  در فصل های مختلف سال جلوگیری شود.در این صورت کانکس ایمنی بالاتری نسبت به شرایط مختلف آب و هوایی دارد و هم ظاهری شیک تر به خود می گیرد. حتی برای ایمنی بالاتر می توان از در های ضد سرقت که انواع مختلفی دارند و در بازار موجود است ، استفاده کرد.

کف

برای ساخت کف کانکس های باغی می توان از تخته های چند لایه ضد آب بهره برد و روی آن را با سرامیک یا پارکت پوشاند. به دلیل اینکه محیط باغ و طبیعت دارای رطوبت بوده و با در فصل های مختلف به دلیل برف و باران ممکن از آب در محیط زیاد باشد ، کف کانکس های باغی را از تخته های ضد آب می پوشانند تا در آینده مشکلی پیش نیاید.

دیواره داخلی

دیواره داخلی هم همچون دیواره خارجی در انواع کانکس ها به خصوص کانکس باغی اهمیت دارد.برای این قسمت  می‌توان از مصالح ساختمانی چون دیوارپوش های پی وی سی استفاده کرد. این دیواره های داخلی ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو با آب مستقیم می باشند و آسیبی به آن ها وارد نمی شود.

همچنین بخوانید: قیمت کانکس مغازه ای

کانکس باغی

جمع بندی:

کانکس های باغی بیشتر در محیط باغ ها و مزرعه ها از آن استفاده می شود. این کانکس ها هم در ابعاد از پیش ساخته شده قابل خریداری اند و هم می توان با توجه به نیاز در ابعاد مورد نظر سفارش داد. ساخت و طراحی کانکس های باغی جدید بسیار پیشرفته تر است و همچون یک خانه باغ زیبا عمل می کند.

در این راستا میتوانید به کارشناسان و مشاوران تیم ما اعتماد کنید. آنها با توجه به سال ها تجربه و دانشی که در اختیار دارند میتوانند راهنمایی های دقیق و کاملا صحیحی را متناسب با نیاز شما در اختیارتان قرار دهند. کافیست سری به بخش تماس باما بزنید.

شما می توانید برای خرید و فروش کانکس و هم چنین اطلاع از قیمت کانکس با مشاورین ما از طریق سایت مامیس کانکس در تماس باشید.