کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی : کانکس مطبوعاتی یا همان کیوسک روزنامه فروشی یکی دیگر از محصولات تولیدی مامیس کانکس است . همانطور که از نام آن مشخص است این نوع از کانکس ها مخصوص روزنامه فروشی و ارائه محصولات فرهنگی است . امروزه این نوع از کانکس ها را می توان در تمام نقاط شهر مشاهده کرد و طراحی کانکس های مطبوعاتی به گونه ای است که فرد در یک نگاه متوجه می شود که کاربرد این کانکس چیست . کانکس های مطبوعاتی به خوبی توانسته اند کمبود جا و مکان را جبران کنند زیرا با نصب این کانکس ها در نقطه ی دلخواه می توان مطبوعات و محصولات فرهنگی را به همشهریان گرامی عرضه کرد .

کانکس مطبوعاتی

 

طراحی داخلی و خارجی کانکس مطبوعاتی

این نوع از کانکس ها بادی مقاوم در برابر آتش سوزی و دیگر بلایای طبیعی باشند . همچنین درب های روبرو و پیش خوان کانکس های مطبوعاتی به صورت تاشو و کشویی طراحی می شود که از مهمترین مزیت این کانکس ها به شمار می رود . در صورت تقاضای مشتری می توان اتاق جداگانه ای برای استراحت روزنامه فروش ایجاد کرد .

انواع کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی ثابت

کانکس مطبوعاتی ثابت به آن دسته از کانکس هایی گفته می شود که طراحی آن به صورت ثابت هست و در یک مکان به صورت ثابت نصب می شود و مورد استفاده قرار می گیرد .

کانکس مطبوعاتی سیار

به آن دسته از کانکس هایی می گویند که به صورت سیار و چرخدار ساخته می شوند و در صورت نیاتز به تغییر مکان به راحتی می توان آن ها را جابه جا کرد .

قیمت کانکس مطبوعاتی

قیمت کانکس های مطبوعاتی با توجه به اندازه آن ها , ابعاد آن ها با یکدیگر فرق می کند . همچنین ثابت و چرخدار بودن این نوع از کانکس ها نیز در قیمت این دسته از کانکس ها تاثیر گذار است .

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش مامیس کانکس در تماس باشید .

نظرات خود را بنویسید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس