فروش کانکس اقساطی

فروش کانکس اقساطی

فروش کانکس اقساطی یکی از بهترین راه حل ها برای مشتریانی است که می خواهند بدون داشتن محدودیت، به خرید کانکس مورد نظر خود بپردازند. کانکس ها یکی از انواع سازه های ساختمانی هستند که می توانند برای کاربرد های متنوع خدمات شهری، اداری، مسکونی و … مورد استفاده قرار گیرند. در اين مقاله با معرفي كانكس ها و انواع آن ها، به خرید و فروش کانكس های اقساطی می پردازیم.

معرفی شرایط استفاده از کانکس

کانکس ها سازه هایی از پیش ساخته شده هستند که دارای ساختاری با حداقل چهار دیواره، یک سقف، کف و یک درب ورودی به آن می باشند. از این نوع سازه ها معمولا در شرایط پیش آمده حوادث طبیعی برای اسکان بازماندگان، اسکان کارگران پروژه های عمرانی، ایجاد بستری برای کسب و کارها مانند فروشگاه ها، ایجاد باجه های خدماتی و … استفاده می شود. از ویژگی های کانکس می توان به مصالح سبکی که بدون آرماتور ساخته شده است، اشاره نمود که می تواند جابه جایی آن ها را راحت تر کند.

فروش کانکس اقساطی

انواع کانکس برای خرید و فروش

کانکس ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند که از جمله آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

کانکس های مسکونی:

این نوع از کانکس معمولا امکانات رفاهی بیشتری از جمله سرویس های بهداشتی، حمام، اتاق خواب و آشپزخانه را در خود دارند که با این وجود می توانند برای ایجاد یک واحد مسکونی  و یا به صورت کانکس ویلایی در مدت طولانی تر بسیار مفید باشند.

کانکس های خدمات شهری:

این نوع از کانکس ها معمولا انواع متنوعی دارند که برای ارائه خدمات شهری به شهروندان استفاده می شوند. از جمله این نوع کانکس ها می توان به کانکس فروشگاهی، کانکس نگهبانی، ایستگاه های اتوبوس، کانکس های عابر بانک و … اشاره نمود.

کانکس های کارگاهی:

کانکس کارگاهی معمولا می تواند برای اسکان کارگران یک پروژه یا محلی برای انبار کردن وسایل و تجهیزات کاری باشد که جز ارزان ترین نوع سازه های کانکس می باشد.
انواع دیگری از کانکس ها نیز وجود دارند که کانکس اداری و کانکس سفارشی یا شخصی سازی نیز جزو شده هستند. برای مشاهده انواع کانکس به منوی کانکس مراجعه نمایید.

فروش کانکس اقساطی

خرید و فروش کانکس

خرید و فروش کانکس یکی از رایج ترین کارها به خصوص در پروژه های عمرانی و در رویداد های اضطراری است که می تواند علاوه بر اینکه یک محیط مناسب برای اسکان را فراهم کند، تنوع گوناگونی در اندازه و طراحی دارد.

از جمله مزایا و عواملی که سبب شده است تا خرید کانکس و فروش کانکس اقساطی رونق داشته باشد، می توان گفت:

  • سرعت بالا ساخت کانکس ها که می تواند به علت ساختار ساده و سبک آنها باشد.
  • مقاومت در برابر عوامل محیطی و طبیعی از جمله زلزله
  • قابلیت جابه جایی یکی از ویژگی های خوب کانکس ها است که می تواند در فروش کانکس اقساطی به خصوص برای کانکس های عمرانی و کارگاهی مفید باشد
  • امکان نگهداری و ذخیره سازی کانکس ها بعد از تولید
  • تنوع در طراحی کانکس ها
  • عایق بودن کانکس ها

فروش کانکس اقساطی

فروش کانکس به صورت اقساطی

امروزه شرکت های صنعتی که در زمینه تولید کانکس فعالیت می کنند، غالبا سعی می کنند تا برای افزایش مشتری و ارائه خدمات بیشتر، اقدام به فروش کانکس ها به صورت قسطی نمایند. فروش کانکس قسطی شامل تمام انواع کانکس ها از جمله کانکس های فروشگاهی، سرویس بهداشتی، ویلایی، کارگاهی و … می باشد که می تواند همانند فروش قسطی یک خانه یا واحد مسکونی، دارای یک سری شرایط برای مشتری باشد.

از آنجایی که کانکس ها غالبا برای ایجاد یک واحد مسکونی برای افراد در شرایط بحرانی نیز کاربرد دارد، امکان فروش کانکس اقساطی در این شرایط یکی از بهترین مزیت های فروش کانکس ها است.

قیمت ها در فروش کانکس اقساطی

از جمله مزایای فروش کانکس اقساطی می توان گفت:

  • تحویل فوری سازه توسط شرکت های سازنده
  • پیش پرداخت کم که می تواند با توجه به نوع فروشگاه متفاوت باشد. معمولا پیش پرداخت ها 10 الی 25 درصد از کل قیمت سازه است
  • سود پایین فروش کانکس به صورت قسطی که باز هم بنا به نوع فروشگاه می تواند از 1 الی 3 درصد باشد
  • قسط بندی های طولانی مدت که معمولا 24 ماهه هستند.

خرید کانکس به صورت قسطی یکی از بهترین راه هایی است که مشتری به کمک آن می تواند کانکس های مورد نظر خود را خریداری نموده و دیگر محدودیتی در سفارش کانکس ها از نظر حجم، ویژگی ها و امکانات کانکس نداشته باشد.

برای اطلاع از قیمت کانکس اقساطی می توانید به وب سایت مامیس کانکس مراجعه کرده و اقدام به سفارش آن ها نمایید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

فروش کانکس اقساطی

نظرات خود را بنویسید


اینستاگرام مامیس کانکس
واتساپ مامیس کانکس